Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcap17%mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcap29%mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcap31%mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcap23%mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap 
hot_spicy
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap 
Darkangel
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap 
angel boy
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap 
Child In Time
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap 
rapper_girl
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap 
Mars
mendimi juaj per secilin antar..... I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendimi juaj per secilin antar.....

Shko poshtė 
+8
doni
fefe_
*...BE YOURSELF...*
Child In Time
123bla returns
Nightmare
LaLuC-I
ENIGMA
12 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
ENIGMA
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 99
Mosha : 29
Vendndodhja : ENIGMA
Piket : 35
Data e regjistrimit : 01/03/2009

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 4:06 pm

mund te thoni mendimin tuaj per secilin antar, qoft i mir apo i keq mund ta thoni hapur. mund ta filloni ju sepse un nuk mundem per vet faktin se nuk njoh askend. ndoshta me von mund te jem dhe un ne gjendje te jap nje mendim sigurisht duke par edhe mendimet tuaj mund te marr pak.p.s.jo vetem e/i mir e du shum bla bla bla..... por mendimin tamam.
mund te thoni kete por te jet nje shtim i mendimit tuaj ok?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 6:25 pm

ATHERE PO E VAZHDOJ ME LACUNEN GOC 1SH FARE E KAM SHUM QEF SE ME PERSHTATET SHUM SI TIP EDHE E KAM FIKSIM KUR BOJ CAT ME ATE... Razz DARKU CUN QE BON PER SHOQNIN ME SA E KAM KUPTU UNE...ANGELI CUN I MIR BABA IME MOOO Razz BLUEEE E DASHURUAR EDHE KAM MHB TE EMBEL...ODETA GOCA E MIRE EDHE E PA DJALLZUME...ME PAK FJALE GOC SHUMM SHUMM E MIRE...HOTI E KA MENJEN ME LON ORET E MESIMIT ME DAL ME LACUNEN Razz SHUM GOC E MIRE....REZI SE NJOF SHUME EDHE ME AQ PAK SA E KAM NJOFUR GOC QE TE JEP MHB....VLLAI I REZIT SHUM CUN I RRESPEKTUSHEM Ckemi DEAD ANGEL SHUMMMMM SHUMMMM GOCCCC E MIRE E KAM SHUM XHAN Razz JA DHE NJE Puthje PER DEAD ANGEL....NJE TE te puth PER GOCAT EDHE NJE Birre PER CUNAT :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 6:57 pm

persa i perket mendimit tim per lalucit--them esht cun dhe shok shum i mir,pak kapricoz,por kam shum respekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:02 pm

edhe un cun i mir jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:03 pm

123bla returns shkruajti:
edhe un cun i mir jam
kshu them dhe un Wink
per treblen cun i mir dhe mjaf i zgjut....me gjat sdi ca te them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:07 pm

hmm mendimi im per per... scratch per blue paradise mendoj qe esht robi me i mrekullushem qe mund te ekzistoj ne univers, ska shance ta arrij njeri
fefe - ROB ZOTI!!!!!!
kaq iher se per kto ja vle me verte me shkrujt, te tjeret kismet se pertoj me bo sherr tani Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:09 pm

Child In Time shkruajti:
hmm mendimi im per per... scratch per blue paradise mendoj qe esht robi me i mrekullushem qe mund te ekzistoj ne univers, ska shance ta arrij njeri
fefe - ROB ZOTI!!!!!!
kaq iher se per kto ja vle me verte me shkrujt, te tjeret kismet se pertoj me bo sherr tani Razz


:gaga: :gaga: :gaga: lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:10 pm

Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:20 pm

LaLuC-I shkruajti:
ATHERE PO E VAZHDOJ ME LACUNEN GOC 1SH FARE E KAM SHUM QEF SE ME PERSHTATET SHUM SI TIP EDHE E KAM FIKSIM KUR BOJ CAT ME ATE... Razz DARKU CUN QE BON PER SHOQNIN ME SA E KAM KUPTU UNE...ANGELI CUN I MIR BABA IME MOOO Razz BLUEEE E DASHURUAR EDHE KAM MHB TE EMBEL...ODETA GOCA E MIRE EDHE E PA DJALLZUME...ME PAK FJALE GOC SHUMM SHUMM E MIRE...HOTI E KA MENJEN ME LON ORET E MESIMIT ME DAL ME LACUNEN Razz SHUM GOC E MIRE....REZI SE NJOF SHUME EDHE ME AQ PAK SA E KAM NJOFUR GOC QE TE JEP MHB....VLLAI I REZIT SHUM CUN I RRESPEKTUSHEM Ckemi DEAD ANGEL SHUMMMMM SHUMMMM GOCCCC E MIRE E KAM SHUM XHAN Razz JA DHE NJE Puthje PER DEAD ANGEL....NJE TE te puth PER GOCAT EDHE NJE Birre PER CUNAT :D
sh flm te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:32 pm

ahh..iron snake my perfect man Smile I love you

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:33 pm

child in time - realiste
jo ca qe jan romantik , klasicist e te gjith llojet e tjera te shkrimtarve letersian
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:35 pm

fefe_ shkruajti:
child in time - realiste
jo ca qe jan romantik , klasicist e te gjith llojet e tjera te shkrimtarve letersian

yeeeees, si mkupto tii mu do vdes fare :D Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:49 pm

tashiii fillojm
angeli-ca thon per ket cun njish thjesht kaq
lacuna-goc sh mire dhe serioze me sa kam marr vesh
laluci-cun njish cun gallat
hoti-goc e mir goc per shpi dhe njeshke.sh mire ene kjo
darku-rob muhabeti qe bo per shoqeri
childi in time-mbeshtetem me mendimin e fefes dhe o goc gallat
bluja-sh sh e mire serioze qe ja vle me e bo shoqe....
i prsh te tere Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:50 pm

dono je i respektum :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:51 pm

rrofsh ti gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 8:15 pm

mrs.perfect--esht kaq e pjekur per moshen e saj dhe mgjthse esht dhe shum ironike dhemosbesuse,esht me verte moter perfekte

laluci--cun gallat dhe besoj se ne jet esht shok shum i mireeee + chatist i papare si puna ime lol! (flm per fjalet qe ke then siper :D )

fefe----do druuuu se ben ca gabime,po prap e kam super xhan dhe esht me verte shok i mire ( si skercym ne re fefe,baladat e rocku-t?? Razz:P)

arli--njeri fantastik,dreqii vet Razz

angel boy--shum cun i mire,esht i gatshem per shoqerin dhe shum i embel (pak don zhuan:P ) lol!

blue--goc e miiiileeee,e bukuuulllll
darku--po surrat moo,po ca tbej qe e kam lalin tim dhe nuk esht aspak egoist.hihihi

rezi---yli ime,motla ime qe me kupton gjithmon,esht njeriu me i disponueshem qe mund te ekzistoj.

doni--super cun i mir,,,sa i urte dhe serioz,aq dhe i lezecem kur duhet.

free spirit--dashuria jetes sime Razz Razz , ajo goc esht me verte freeee dhe i ka lezet ajo liria. :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendimi juaj per secilin antar..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 8:32 pm

trebla---ka qen shoku im me i mire dhe me verte jam knaq me ate,esht njeri shum i mire,sinqerisht,mjafton ti fitosh zemren dhe....te degjon kur ke nevoj,te keshillon kur ke nevoj...thjesht jam krenare qe e kam pasur aq shum shok.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendimi juaj per secilin antar..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 8:34 pm

dhe dicka,= per treblen,mos e acaroi njeri kot..... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendimi juaj per secilin antar..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 8:34 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
trebla---ka qen shoku im me i mire dhe me verte jam knaq me ate,esht njeri shum i mire,sinqerisht,mjafton ti fitosh zemren dhe....te degjon kur ke nevoj,te keshillon kur ke nevoj...thjesht jam krenare qe e kam pasur aq shum shok.

aha edhe un e kam pasur shoqe.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 8:56 pm

doni shkruajti:
tashiii fillojm
angeli-ca thon per ket cun njish thjesht kaq
lacuna-goc sh mire dhe serioze me sa kam marr vesh
laluci-cun njish cun gallat
hoti-goc e mir goc per shpi dhe njeshke.sh mire ene kjo
darku-rob muhabeti qe bo per shoqeri
childi in time-mbeshtetem me mendimin e fefes dhe o goc gallat
bluja-sh sh e mire serioze qe ja vle me e bo shoqe....
i prsh te tere Ckemi


edhe ti gjitashtu shum cun gallat lale harrova shpare se skam qen shum ne terezi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 8:59 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
mrs.perfect--esht kaq e pjekur per moshen e saj dhe mgjthse esht dhe shum ironike dhemosbesuse,esht me verte moter perfekte

laluci--cun gallat dhe besoj se ne jet esht shok shum i mireeee + chatist i papare si puna ime lol! (flm per fjalet qe ke then siper :D )

fefe----do druuuu se ben ca gabime,po prap e kam super xhan dhe esht me verte shok i mire ( si skercym ne re fefe,baladat e rocku-t?? Razz:P)

arli--njeri fantastik,dreqii vet Razz

angel boy--shum cun i mire,esht i gatshem per shoqerin dhe shum i embel (pak don zhuan:P ) lol!

blue--goc e miiiileeee,e bukuuulllll
darku--po surrat moo,po ca tbej qe e kam lalin tim dhe nuk esht aspak egoist.hihihi

rezi---yli ime,motla ime qe me kupton gjithmon,esht njeriu me i disponueshem qe mund te ekzistoj.

doni--super cun i mir,,,sa i urte dhe serioz,aq dhe i lezecem kur duhet.

free spirit--dashuria jetes sime Razz Razz , ajo goc esht me verte freeee dhe i ka lezet ajo liria. :D


une CATIST Suspect Suspect Suspect rren rren Razz:P:P:P Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 9:02 pm

hoti--tipike adoleshente dhe e zgjuar

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendimi juaj per secilin antar..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 9:16 pm

lacuna--super tipike adoleshente dhe shoqja ime qe me kupton gjthm...luv u baby
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 9:17 pm

hot spicy shkruajti:
lacuna--super tipike adoleshente dhe shoqja ime qe me kupton gjthm...luv u baby


x ca e ke fjalen ti zonjush,eee???? Razz Razz
luv ya 2

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendimi juaj per secilin antar..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 2:22 am

Lacuna_Coil shkruajti:
mrs.perfect--esht kaq e pjekur per moshen e saj dhe mgjthse esht dhe shum ironike dhemosbesuse,esht me verte moter perfekte

laluci--cun gallat dhe besoj se ne jet esht shok shum i mireeee + chatist i papare si puna ime lol! (flm per fjalet qe ke then siper :D )

fefe----do druuuu se ben ca gabime,po prap e kam super xhan dhe esht me verte shok i mire ( si skercym ne re fefe,baladat e rocku-t?? Razz:P)

arli--njeri fantastik,dreqii vet Razz

angel boy--shum cun i mire,esht i gatshem per shoqerin dhe shum i embel (pak don zhuan:P ) lol!

blue--goc e miiiileeee,e bukuuulllll
darku--po surrat moo,po ca tbej qe e kam lalin tim dhe nuk esht aspak egoist.hihihi

rezi---yli ime,motla ime qe me kupton gjithmon,esht njeriu me i disponueshem qe mund te ekzistoj.

doni--super cun i mir,,,sa i urte dhe serioz,aq dhe i lezecem kur duhet.

free spirit--dashuria jetes sime Razz Razz , ajo goc esht me verte freeee dhe i ka lezet ajo liria. :D

un i thash 2her por i kishte me playlista tha al..
gjithsesi beri mir qe vuri popullore se u be gallat me ato te klases
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mendimi juaj per secilin antar..... Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendimi juaj per secilin antar.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: