Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcap17%mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcap29%mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcap31%mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcap23%mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_lcapmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_voting_barmendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendimi juaj per secilin antar.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 26
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 10:03 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
mrs.perfect--esht kaq e pjekur per moshen e saj dhe mgjthse esht dhe shum ironike dhemosbesuse,esht me verte moter perfekte

laluci--cun gallat dhe besoj se ne jet esht shok shum i mireeee + chatist i papare si puna ime lol! (flm per fjalet qe ke then siper :D )

fefe----do druuuu se ben ca gabime,po prap e kam super xhan dhe esht me verte shok i mire ( si skercym ne re fefe,baladat e rocku-t?? Razz:P)

arli--njeri fantastik,dreqii vet Razz

angel boy--shum cun i mire,esht i gatshem per shoqerin dhe shum i embel (pak don zhuan:P ) lol!

blue--goc e miiiileeee,e bukuuulllll
darku--po surrat moo,po ca tbej qe e kam lalin tim dhe nuk esht aspak egoist.hihihi

rezi---yli ime,motla ime qe me kupton gjithmon,esht njeriu me i disponueshem qe mund te ekzistoj.

doni--super cun i mir,,,sa i urte dhe serioz,aq dhe i lezecem kur duhet.

free spirit--dashuria jetes sime Razz Razz , ajo goc esht me verte freeee dhe i ka lezet ajo liria. :D


un ironike jo ne asnje menyre (tashi nganje cicke edhe jemi ne Razz )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 10:05 pm

nuk i njoh per te then nai gje konkrete pervec hotit

eshte vajza me e zgjuar,me e mira me e kuptueshmja e dua shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 10:07 pm

vdekja_eshte_mundesia cun king dhe i zgjuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per secilin antar.....   mendimi juaj per secilin antar..... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendimi juaj per secilin antar.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: