Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcap17%mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcap29%mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcap31%mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcap23%mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap 
hot_spicy
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap 
Darkangel
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap 
angel boy
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap 
Child In Time
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap 
rapper_girl
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap 
Mars
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_lcapmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_voting_barmendimi juaj per t.i dhe rihanna? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendimi juaj per t.i dhe rihanna?

Shko poshtė 
+14
lovelygirl
Hyqmeti '97
Mars
ani
Soldier Of Fortune
ToNI NbD
Endi
Child In Time
Zhana
cun nga kombinati
Darkangel
hot_spicy
rapper_girl
don corleone
18 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 2:12 pm

:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 2:13 pm

T.I IS THE KING
RIHANNEN se duroj dooooooot, shemtiraaa Mad
ama kenga e tyre LIVE YOUR LIFE eshte shuum niiiicee, me pelqen vertet shuuum :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 2:41 pm

mu ma shum me pelqen t.i se rihhana me than te drejten.ajo nuk ka ze mi...len nam kur knon live(naiher ne 500vjet kur knon live)...kenga live your life po e verteton qe esht e bukur se e eplqejn shum njerez ...edhe pse gjith kanget e rihhanes pelqehen per mu kjo e funit esht ma e bukra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 5:36 pm

T.I eshte i maaaaadh, i papare, kengetar uleriime
cik i shkurter po eshte si shpiiirt ama :D
kenge LIVE YOUR LIFE po e degjoja ne tv para se te hyja ne forum, e kisha ngrit zerin shuum dhe me knaaaaqii aaaaaaaa
T.I ka ze shuum tmir Smile

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? King1
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? TI1

ktu ka dal yllll faaree :D

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Ti-music
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 5:48 pm

bukur por me mire shkon me justin rihanna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
cun nga kombinati


Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 29
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 6:02 pm

bobo kush esht ai njishi qe hapi kte teme.RIHANNA FEMRA MA YLL QE EGZISTON KURSE T.I MASHKULLI MA GANGSTER QE EGZISTON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 6:23 pm

me pelqejn qe te dy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 6:58 pm

kush k*** jan kto me !?!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 7:02 pm

Darkangel shkruajti:
bukur por me mire shkon me justin rihanna

edhe un i ktij mendimi jam...me shum shkon me justin rihanna!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ToNI NbD
Adoleshent
Adoleshent
ToNI NbD


Male
Numri i postimeve : 62
Mosha : 29
Vendndodhja : OveR thE wOrlD
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/12/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 7:08 pm

kan kenge shum te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:49 pm

cun nga kombinati shkruajti:
bobo kush esht ai njishi qe hapi kte teme.RIHANNA FEMRA MA YLL QE EGZISTON KURSE T.I MASHKULLI MA GANGSTER QE EGZISTON
rrofsh o env ta paca borxh une jam :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:53 pm

rihana ka ze qj, nga zerat me te mire qe kam degjuar edhe pse muzika qe ben nuk me terheq fare, vetem shut up and drive me pelqen se eshte kompozuar nga grupi "fall out boy". Kurse kete tpin t.i. nuk e njof.

_________________
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:55 pm

po t.i qenka kokrra jevgut grr lool
rihana ze qj...sigurisht soldier se e ka te perfeksionuar me programe te ndryshme Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:57 pm

e kam degjuar edhe live e child, dhe me ka dritheruar, ate qe e ka e ka, mos ja mohojme tani vetem se nuk ben ate lloj muzike qe na pelqen neve. nuk e ka te perfeksionuar me programe, por e ka natyral zerin.

_________________
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:58 pm

e paska natyral, e mo mir shyqyr e paskan i gje te hajrit edhe kto, hallall Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 3:06 pm

cka ,ka me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 3:28 pm

e hapa kete temen se po jep Tv Rihannen me umbrella,me thene te drejten nga t.i kam degju vetem shume pak kenge,nga rihana me shume e i ka ca te bukura Rolling Eyes


Edituar pėr herė tė fundit nga Mars nė Mon Dec 29, 2008 4:00 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 3:37 pm

ME BUKUR SE LOLIPOP NUK ESHTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 3:58 pm

Rihannen e kam cik vdekje edhe pse kenget e saj me pelqejne si psh : shut up and drive, umbrella ne bashkpunim me j-zay, 1 kenge te vjeter qe spo me kujtohet titulli, hey mr dj qe thot po titulli sme kujtoohet, cool fare, etj
kurse T.I eshte vertet KING, ka 1 kenge bomb fare BIG THINGS POPPING :D
whatever u live ft nicole pjestaren e grupit PUSSYCAT DOLLS
Im a flirt ft R.Kelly , Why u wanna, dead and gone ne bashkpunim me Justin Timberlake etj
thjesht njiiish,,mbret mo :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Hyqmeti '97
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 60
Mosha : 33
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 11:56 am

Ket b***ziun T.I se njof. Rihanen po qe e njof se a llap fare ene pse a kafe e djegme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 27
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 7:10 pm

T.I. esht shum i mir kurse rihannen gjithmon e kam pas shum inat dhe aq me teper te videoklipi kanges "live your life" ku ka dal si elvis presley lol! kenga gjithsesi esht e bukur Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 7:16 pm

t.i esht 1-sh,un per vete e kam shum qef,ndersa rihane sdi te kendoj mir live.
po te kengen-live your life e kan fiksim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 7:35 pm

odeta shkruajti:
t.i esht 1-sh,un per vete e kam shum qef,ndersa rihane sdi te kendoj mir live.
po te kengen-live your life e kan fiksim

hmm dhe une kte do thoja. me vjen dhe keq sepse mundohet e shkreta,ka paraqitje cool fare skenike por asgje me shum,ska zerin per live qe esht me e rendesishjma mendoj.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 31
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 6:32 pm

Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 6:35 pm

ani shkruajti:
cka ,ka me mire
Ckemi nqef nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Empty
MesazhTitulli: Re: mendimi juaj per t.i dhe rihanna?   mendimi juaj per t.i dhe rihanna? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendimi juaj per t.i dhe rihanna?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: