Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Filozofia juaj? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Filozofia juaj? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Filozofia juaj? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Filozofia juaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Filozofia juaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Filozofia juaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Filozofia juaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Filozofia juaj? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Filozofia juaj? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Filozofia juaj? I_vote_lcap17%Filozofia juaj? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Filozofia juaj? I_vote_lcap29%Filozofia juaj? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Filozofia juaj? I_vote_lcap31%Filozofia juaj? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Filozofia juaj? I_vote_lcap23%Filozofia juaj? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Filozofia juaj? I_vote_lcapFilozofia juaj? I_voting_barFilozofia juaj? I_vote_rcap 
hot_spicy
Filozofia juaj? I_vote_lcapFilozofia juaj? I_voting_barFilozofia juaj? I_vote_rcap 
Darkangel
Filozofia juaj? I_vote_lcapFilozofia juaj? I_voting_barFilozofia juaj? I_vote_rcap 
angel boy
Filozofia juaj? I_vote_lcapFilozofia juaj? I_voting_barFilozofia juaj? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Filozofia juaj? I_vote_lcapFilozofia juaj? I_voting_barFilozofia juaj? I_vote_rcap 
Child In Time
Filozofia juaj? I_vote_lcapFilozofia juaj? I_voting_barFilozofia juaj? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Filozofia juaj? I_vote_lcapFilozofia juaj? I_voting_barFilozofia juaj? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Filozofia juaj? I_vote_lcapFilozofia juaj? I_voting_barFilozofia juaj? I_vote_rcap 
rapper_girl
Filozofia juaj? I_vote_lcapFilozofia juaj? I_voting_barFilozofia juaj? I_vote_rcap 
Mars
Filozofia juaj? I_vote_lcapFilozofia juaj? I_voting_barFilozofia juaj? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Filozofia juaj?

Shko poshtė 
+4
bituku85
fefe_
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
8 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 9:36 pm

cili jam?cduhet te bej?cduhet te besoj dhe te shpresoj,kjo eshte filozofia ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 9:37 pm

filozofia ime:kur un dua dicka e dua dhe pik.edhe nqs e gjith bota eshte kunder meje,aq me keq per boten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 9:38 pm

nese per boten ti mund te jesh askush,per mua je botaaaaaaaaaa :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 11:10 pm

firma ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 11:43 pm

Get riCh oR diE tRyING
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Sat Dec 06, 2008 5:34 pm

never give in without a fight

_________________
Filozofia juaj? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Thu Jul 09, 2009 3:11 pm

hot spicy shkruajti:
filozofia ime:kur un dua dicka e dua dhe pik.edhe nqs e gjith bota eshte kunder meje,aq me keq per boten
the same!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Thu Jul 09, 2009 3:13 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
cili jam?cduhet te bej?cduhet te besoj dhe te shpresoj,kjo eshte filozofia ime

e njejta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 2:23 pm

duhet ta kishit bere "filozofia" juaj..pasi tgjitha msiper jan shprehje jo t argumentuara ose m sakte , te percaktuara..meqense keni perdor termin " juaj" rrjedhimisht do kishim tbenin me ceshtje si ekzistenca,une jam njeri,ekzistoj,mendoj ama mbroj dhe ngrej siper parimin tim,jo thjesht e shpreh ate,duke e lene gjysmak dhe siperfaqsor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 9:33 pm

ke gjetur zotin ?
nqs nuk e kerkon njeri per 30 diteve,ateher esht i yti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 6:02 pm

jeto momentin dhe jo jeten
jeto sekonden dhe jo oren
jeto vetveten dhe jo boten
jeto dhe mbi te gjitha dashuro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 6:04 pm

hmm disa i kam then por po them dicka tjeter edhe pse ndoshta e kam permend nje her

vjen nje moment ne jet kur nuk te ngelet gje tjeter per te ber vecse te ndjekesh rrugen e njejte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 5:20 pm

live everyday like the last one...
enjoy every moment...
e kam dhe si moto...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666

Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 29
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 6:06 pm

luftoj per dicka qe dua...marr ate qe dua.. bej cfare dua
perjetoj ate qe ndjej dhe ndjej ate qe perjetoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 3:07 pm

SHKOVA PASHE FITOVA
TPAKTEN KSHU MKA NDODH EDHE NE SHUME RASTE :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 9:31 pm

bej cfar mund te besh dhe le te ndodhe ajo qe mund te ndodhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:27 pm

gjella me kripe
kripa me karar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:29 pm

qingji urt pi dy nena

ju sdini me te rene,pi servili gjith kopene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1Sat Aug 29, 2009 12:30 pm

bota nje shtepi
njerezimi nje familje

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
Filozofia juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Filozofia juaj?   Filozofia juaj? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Filozofia juaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Filozofia-
Kėrce tek: