Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Emri juaj??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Emri juaj??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Emri juaj??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Emri juaj??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Emri juaj??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Emri juaj??? I_vote_lcap17%Emri juaj??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Emri juaj??? I_vote_lcap29%Emri juaj??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Emri juaj??? I_vote_lcap31%Emri juaj??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Emri juaj??? I_vote_lcap23%Emri juaj??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Emri juaj??? I_vote_lcapEmri juaj??? I_voting_barEmri juaj??? I_vote_rcap 
hot_spicy
Emri juaj??? I_vote_lcapEmri juaj??? I_voting_barEmri juaj??? I_vote_rcap 
Darkangel
Emri juaj??? I_vote_lcapEmri juaj??? I_voting_barEmri juaj??? I_vote_rcap 
angel boy
Emri juaj??? I_vote_lcapEmri juaj??? I_voting_barEmri juaj??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Emri juaj??? I_vote_lcapEmri juaj??? I_voting_barEmri juaj??? I_vote_rcap 
Child In Time
Emri juaj??? I_vote_lcapEmri juaj??? I_voting_barEmri juaj??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Emri juaj??? I_vote_lcapEmri juaj??? I_voting_barEmri juaj??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Emri juaj??? I_vote_lcapEmri juaj??? I_voting_barEmri juaj??? I_vote_rcap 
rapper_girl
Emri juaj??? I_vote_lcapEmri juaj??? I_voting_barEmri juaj??? I_vote_rcap 
Mars
Emri juaj??? I_vote_lcapEmri juaj??? I_voting_barEmri juaj??? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Emri juaj???

Shko poshtė 
+33
Green K
metallica_death
There with out me
elma
H_boy354
jona
doni
don corleone
total overdose1
*...BE YOURSELF...*
angel boy
odise
Slash
roxy
Blue Paradise
AURORA BOREALIS
elbasanlli-puro
3bla
Child Of Darkness
fefe_
Darkangel
Mars
toni'world
alex_anto
Rej
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
hot_spicy
kitty
rapper_girl
Endi
play_boy
Soldier Of Fortune
37 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 4:31 pm

Si quheni,kush eshte personi qe ka vendos emrin tuaj dhe a ju pelqen???

_________________
Emri juaj??? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 4:33 pm

ANI quhem ma ka ven emrin babi hec mo emer i mir eshte po nuk me therrasin ani me therrasin me shume me psedonim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 4:35 pm

Quhem Erald edhe pse me shume me therrasin Eri. Emrin ma ka vendosur motra, pasi kishte nje gje te vogel me te cilen luante dhe para kishte te shkruar Erald ajo gjeja dhe ju fiksua qe mua do ma vinin emrin sic shkruhej aty.

_________________
Emri juaj??? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 4:37 pm

quhem endi..ma ka ven babi emrin edhe me pelqen shum emri im!!pse mos me pelqej iher kam gjith kte emer hahahhahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 4:39 pm

Quhem Denada , shkurt me therrasin Dendi ose Nada
emrin ma ka vendosur xhaja
spo vendosnin c'emer tme vinin dhe thot xhaja : Denada do ja veme,sh mir thane te gjithe, le ta gezoje dhe ja u bera dhe un me emer
ehh ca emri neeeeeeejseeeeeeee
fundja fundit jam krenare per veten sido qe te jem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:10 pm

Me pelqen shum shum shum emri im esht bashkim emrash i gjyshes dhe gjyshit nga babi,esht rastesi se kete emer mami im e ka pas fiksim qe para se te njihej me babin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:15 pm

mua per vete jo,po te tjeret ma pelqejne shum...esht nji emer qe ka shum nenkuptime ne gjuhe te huaja....ah se harrova emrin....MELISA


Edituar pėr herė tė fundit nga hot spicy nė Sat Nov 29, 2008 5:18 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorEmri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:15 pm

emri im eshte Eri.shkurt me thrrasin Eri Razz .se kush ma ka vene nuk kam pyt nenji her po hec mo.njoh shuuuuuume vete te tjere me emrin tim ose qe i thrrasim shkurt eri.
seshte nenji emer kushedi se car po meqe e kam une behet i bukur Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 6:08 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Quhem Erald edhe pse me shume me therrasin Eri. Emrin ma ka vendosur motra, pasi kishte nje gje te vogel me te cilen luante dhe para kishte te shkruar Erald ajo gjeja dhe ju fiksua qe mua do ma vinin emrin sic shkruhej aty.

shum emer i bukur Smile
sa keq qe te therrasin eri Neutral

Arlinda, disa miq me therrasin arli, dmth ata me tcilet kam shum konfidenca
emrin ma ka ven mami
mpelqen...hajt mo

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 6:13 pm

te mos pelqesh identitetin tend,sme duket llogjike,sikur ta kisha edhe zylyf do me pelqente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 6:27 pm

POO me pse ca ka emri im??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 7:07 pm

me pelqen per vete faktin se ma ka vendos vellai qe e dua shume. pastaj te gjithe thone se ANTONINA eshte emer i bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 7:41 pm

me pelqen shum por i kam be nje modifikim te vogel nga fatjon ne toni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 8:01 pm

Emrin Elda ma ka vene cuni xhaxhit,seshte kushedi ndonje i vecante po gjithsesi me pelq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 8:04 pm

sigurisht qe me pelqen e kam me legjende emrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 8:06 pm

po si e ke emrin ne te vertete?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 8:10 pm

EnEa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 10:03 pm

Child In Time shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
Quhem Erald edhe pse me shume me therrasin Eri. Emrin ma ka vendosur motra, pasi kishte nje gje te vogel me te cilen luante dhe para kishte te shkruar Erald ajo gjeja dhe ju fiksua qe mua do ma vinin emrin sic shkruhej aty.

shum emer i bukur Smile
sa keq qe te therrasin eri Neutral

Arlinda, disa miq me therrasin arli, dmth ata me tcilet kam shum konfidenca
emrin ma ka ven mami
mpelqen...hajt mo

Keq?! Mua me pelqen qe me therrasin Eri!

_________________
Emri juaj??? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 10:05 pm

po !
por fiksim kam 1 emer tjeter haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 10:06 pm

me pelqen po shuum,ma ka vene mars emrin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 10:44 pm

jo vetem e kam fixim por vdes fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 10:46 pm

kam emrin ma me kuptim qe ekziston ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorEmri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 10:48 pm

3bla shkruajti:
jo vetem e kam fixim por vdes fare
ti e ke emrin e vecant fare.nuk kam ngju anji personj tjeter qe e ka emrin si ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 12:26 pm

there with out me shkruajti:
3bla shkruajti:
jo vetem e kam fixim por vdes fare
ti e ke emrin e vecant fare.nuk kam ngju anji personj tjeter qe e ka emrin si ti

jam plotesisht dakort..........dhe kam pershtypjen se eshte kthimi mbrapsht i emrit ALBERT apo jo?????? kam te drejte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 12:32 pm

un e kam emrin aurora ...kete emer ma ka vene mami sepse disa muaj para se te lindja un kishte pare nje film romantik ku personazhi kryesor femer e kishte emrin aurora .....aq shume e pelqeu sa.....ja ma vuri mua kete emer.........................dhe sa here zihemi un me mamin ajo me thot....: sikur te kishe dal cun e di si do ta vija emrin? he i them un si? AGIM(SEPSE AURORA DO TE THOTE AGIM NE SHQIP)........DHE UN FALENDEROJ ZOTIN( MEGJITHESE JAM ATEISTE) QE LINDA GOC
GJITHSESI ME PELQ EMRI IM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Emri juaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Emri juaj???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: