Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcapEmri juaj??? - Faqe 3 I_voting_barEmri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcapEmri juaj??? - Faqe 3 I_voting_barEmri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcapEmri juaj??? - Faqe 3 I_voting_barEmri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcapEmri juaj??? - Faqe 3 I_voting_barEmri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcapEmri juaj??? - Faqe 3 I_voting_barEmri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcapEmri juaj??? - Faqe 3 I_voting_barEmri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcapEmri juaj??? - Faqe 3 I_voting_barEmri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcapEmri juaj??? - Faqe 3 I_voting_barEmri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcapEmri juaj??? - Faqe 3 I_voting_barEmri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Emri juaj??? - Faqe 3 I_vote_lcapEmri juaj??? - Faqe 3 I_voting_barEmri juaj??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Emri juaj???

Shko poshtė 
+33
Green K
metallica_death
There with out me
elma
H_boy354
jona
doni
don corleone
total overdose1
*...BE YOURSELF...*
angel boy
odise
Slash
roxy
Blue Paradise
AURORA BOREALIS
elbasanlli-puro
3bla
Child Of Darkness
fefe_
Darkangel
Mars
toni'world
alex_anto
Rej
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
hot_spicy
kitty
rapper_girl
Endi
play_boy
Soldier Of Fortune
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 3:03 pm

hot spicy shkruajti:
emri im?????mua me pelqen i joti po pa n dmth frenki...e kam fiksim :D

aha,sh mire ,edhe mua me pelq kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 11:35 pm

Child Of Darkness shkruajti:
hot spicy shkruajti:
emri im?????mua me pelqen i joti po pa n dmth frenki...e kam fiksim :D

aha,sh mire ,edhe mua me pelq kshu

pa l dmth!Edhe kshu i bukur eshte,edhe melisa me pelq mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 11:38 pm

mu me pelq sh i imi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 11:39 pm

edhe emri ketij lart mpleq,eshte i vecnate dmth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 6:53 pm

Tallesh?
Vdes fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 6:56 pm

ca ban ti.mos me pelqente ikja me vrap ne gjendje civile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 1:22 pm

melisa...ka shume shpjegime i kam thene njehere me duket
mjalte ne greqisht
mbreteresha e bleteve
dhe ne anglisht nje lloj sheqeri
embelsire mo gjithanejjjj i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 1:23 pm

normal qe me pelqen :D por i melut esht shum i bukur I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 1:25 pm

yeeeeeep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 6:00 pm

ma shpif jona pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 6:05 pm

sigurish..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
elma
Adoleshent
Adoleshent
elma


Female
Numri i postimeve : 26
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Piket : 36
Data e regjistrimit : 30/07/2009

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 13, 2009 11:14 pm

Poo me pelqen emri im Elma
(ne turqisht dmth molle)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 14, 2009 3:32 pm

Ncuq Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 14, 2009 4:00 pm

poooo normal qe me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 14, 2009 5:30 pm

po nqef

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 20, 2009 12:45 pm

pooooooo nooormaaaaaleeeeee :D

Debonair
Energetic
Nice
Aattractive
Dashing
Ambitious

Cool :D I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
There with out me
Adoleshent
Adoleshent
There with out me


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 30
Vendndodhja : el
Piket : 47
Data e regjistrimit : 18/09/2009

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 20, 2009 5:41 pm

normal qe po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 30
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Dec 24, 2009 5:24 pm

une quhem ay dhe me pelqen emri im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K


Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 25, 2009 12:39 am

Kriseida...me therrasin Krisi...ma ka vene halla....me pelqen.....po me shume shkurtimi i emrit Razz hahaha...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
100% free
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 14
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : gjumi
Koha e lire : bej sherr
Piket : -3
Data e regjistrimit : 16/02/2010

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 18, 2010 3:04 am

me pelqen shum sidomos kur e degjoj nga goja njonit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AlboAngelo
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 3
Mosha : 27
Vendndodhja : Herne
Piket : 5
Data e regjistrimit : 21/02/2010

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Feb 22, 2010 6:56 am

angelo, e kam nga mami, pse pse e pa kte reklam

https://www.youtube.com/watch?v=dmpTaQBQOkE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 02, 2010 7:33 pm

ema ........nuk di te kete ndonje domethenie te vecante
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Mar 04, 2010 7:51 am

e dua shume emrin tim :D dhe kuptimi i emrit tim eshte SHPRESE Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 12, 2010 4:52 pm

melisa....bashkim emrash plus ca kuptime te tjera ne anglisht sheqer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 26
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 23, 2011 12:44 pm

Thjesht Ina ... nuk e di nqs ka ndonje kuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Emri juaj??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Emri juaj???   Emri juaj??? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Emri juaj???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» emri juaj si hacker
» ca kuptimi ka emri juaj ne forum
» EMRI juaj ne gjuhen KOREANE
» Cfare emri ju ka ngel fiksim?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: