Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcap17%Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcap29%Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcap31%Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcap23%Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap 
angel boy
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap 
Mars
Cfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare emri ju ka ngel fiksim?

Shko poshtė 
+30
dj jero
Nightmare
anisa
saturno
Glamours' Master
lovelygirl
LaLuC-I
doni
123bla returns
angel boy
hot_spicy
3bla
ceku
metallica_death
Burzgoroth
vdekja_eshte_mundesia
don corleone
aurel_m131
Darkangel
spartaku
SupergirL
fefe_
Mars
kitty
Une
Child Of Darkness
Child In Time
MaRgOt
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
34 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Wed Jun 25, 2008 1:25 pm

Embi me ka ngel fiksim mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Mon Jun 30, 2008 9:40 am

zahara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 31
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 10:10 pm

MArgot :D eshte dhe nje emert tj shum shum i bukur po spo e them se ma merni pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 2:46 am

Hajdi (kshu me kan pas thirr mua para ca kohesh haha)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 12:31 am

tuinki,e degjova ne dreke te nje film.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 35
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:39 am

James!! Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 30
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 12:10 am

Andrea
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 12:14 am

E paske nderru,se mbaj mend qe ty te ka pat mbetur ne mendje emri Agnes,joper gje po e mbaj mend une se me ka pelq per vete kur e ke thene ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 30
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 12:19 am

po keto dy emra i kam pas qe e vogel fiksim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 3:37 pm

Olta Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 4:23 pm

emri shoqes?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 4:38 pm

fefe_ shkruajti:
emri shoqes?

ehe Blue Paradise Razz
rri se i behet qefi dreqin Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 1:58 pm

mm me ka ngel fiksim emri andja
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 32
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:55 pm

emri rocky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 8:42 pm

ksenia dhe steisi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 12:01 am

zerina
e kam ne klas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 6:11 pm

amelia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 6:35 pm

fefe_ shkruajti:
zerina
e kam ne klas
zerina ka qene te klasa ime para se te vinte te ty pyte a ke qene te kostandini te b-ja Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 6:35 pm

sindorela
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 9:36 pm

DANKAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 10:47 pm

Thetis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 9:03 pm

neva emer abstrak dhe psw im i 2-te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 31
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 9:05 pm

zeqirja shoqa ime e klases qe ka ikur nga shkolla hahaahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 11:14 pm

3bla- emri im...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 11:37 am

Child In Time shkruajti:
fefe_ shkruajti:
emri shoqes?

ehe Blue Paradise Razz
rri se i behet qefi dreqin Laughing

haha sa fixim kjo lol!
per mu akoma "HAJDI" me duket shume fantastik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfare emri ju ka ngel fiksim? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare emri ju ka ngel fiksim?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Me ka ngel FIKSIM!
» cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????
» pse ju goca i keni fiksim syte e cunave?
» ca kuptimi ka emri juaj ne forum
» Emri juaj???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: