Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_voting_barCfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare emri ju ka ngel fiksim?

Shko poshtė 
+30
dj jero
Nightmare
anisa
saturno
Glamours' Master
lovelygirl
LaLuC-I
doni
123bla returns
angel boy
hot_spicy
3bla
ceku
metallica_death
Burzgoroth
vdekja_eshte_mundesia
don corleone
aurel_m131
Darkangel
spartaku
SupergirL
fefe_
Mars
kitty
Une
Child Of Darkness
Child In Time
MaRgOt
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
34 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:29 pm

Child In Time shkruajti:
Child In Time shkruajti:
fefe_ shkruajti:
emri shoqes?

ehe Blue Paradise Razz
rri se i behet qefi dreqin Laughing

haha sa fixim kjo lol!
per mu akoma "HAJDI" me duket shume fantastik

Ka qene nje nder emrat e mi te pref qe e vogel e vazhdoj ta kem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:30 pm

LORIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:31 pm

nje shoku im e ka emrin angelo..jo anxhelo por angelo
fiks kshu sic shkruhet dhe lexohet..
dhe ky emer me plq shummmm Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:36 pm

pervec emrin qe tha hoti dhe nje emer tjeter DANKAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:52 pm

DAGMAR--KSHU DO E KISHA UNE POR SDONTE PRINDI MASHKULL DHE MA NDERRUAN PAS 1 MUAJI (PASI KISHA LIND)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:53 pm

juxhen/juxhin lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:54 pm

LORIN VDES FARE....E ADHUROJ..EDHE DANKAN....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:55 pm

HAHAHAH PPASTAJ MA VUN JUXHIN,POR E NDERRUAN SE ESHT EMER CUNI MIII,PASTAJ JUXHENA POR MAMIT I RA PIKA KUR MORI VESH QE NJE IDOTE E KISHTE EMRIN XHENA DHE KISHTE FRIK MOS ME THERRISNIN XHENA DHE SI PERFUNDIM DOLI JUXHEN E RREGULLUAN ICIK.
POR ESHT I VECANT PER NJE GOC,THONI CTE DONI Razz lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:55 pm

PER ARLINN

TI LART LE NAM ME KTE LORININ Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:55 pm

ato emra qe thash ne fillim jan kalimtare por melisa eshte jo vetem fiksim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:56 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
HAHAHAH PPASTAJ MA VUN JUXHIN,POR E NDERRUAN SE ESHT EMER CUNI MIII,PASTAJ JUXHENA POR MAMIT I RA PIKA KUR MORI VESH QE NJE IDOTE E KISHTE EMRIN XHENA DHE KISHTE FRIK MOS ME THERRISNIN XHENA DHE SI PERFUNDIM DOLI JUXHEN E RREGULLUAN ICIK.
POR ESHT I VECANT PER NJE GOC,THONI CTE DONI Razz lol! lol!

jo sinqerisht e kam esht i vecant Smile
juxhin e ka ai Nazi Soldier te forumi i rockut nqs e mbaan mend lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 10:57 pm

E DI E DI,E KAM PARASYSH.
PO GOCA,MQAFSH MTHUJ QE SKA,SE E DI QE KA NJE POR MKA KOPJU MUVEE SE ESHT ME E VOGEL Mad Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 11:03 pm

tani pervec emrit tim qe kam lan kudo me ket emer se me kan marr per goc(edhe ne vit te pare kur u be ndarja cuna - goca ne fiskulture mu ma kishi shenu emmrin ke gocat) me pelq shume dhe Endrit .. nuk e di pse....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 11:05 pm

123bla returns shkruajti:
tani pervec emrit tim qe kam lan kudo me ket emer se me kan marr per goc(edhe ne vit te pare kur u be ndarja cuna - goca ne fiskulture mu ma kishi shenu emmrin ke gocat) me pelq shume dhe Endrit .. nuk e di pse....

Sepse kete emer e kane njerez me zemer te madhe :D Tpakten personi i vetem qe une njoh me kete emer eshte shuuuume njeri i mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 11:59 pm

marsida
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 12:00 am

gushkuqe Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 12:01 am

jo po leshverdh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 12:02 am

ca ke ti me lale kam pa nje katunare nje dite e kishte emrin gushkuqe..hahaha
edhe me ka ngel fiksim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 12:03 am

hahhahah gushkuqe :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 12:04 am

ske digju nanje here ti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 12:08 am

lale kjo katunaria ma ha menja se ka qon seksi se ashtu e ka emrin hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 12:09 am

poooo pra seksi ishte te merte ne qaf Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 12:10 am

hahaahahaha dy dhemb po 7 jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 12:11 am

dhomet i kishte nje po nje jo nje ndoshta..hahaha ajo te trremte ti shkoje afer Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 12:12 am

kurse nji e kishte snok apo jo
ma ha menja sse ka qen film horror
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare emri ju ka ngel fiksim?   Cfare emri ju ka ngel fiksim? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare emri ju ka ngel fiksim?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Me ka ngel FIKSIM!
» cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????
» pse ju goca i keni fiksim syte e cunave?
» ca kuptimi ka emri juaj ne forum
» Emri juaj???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: