Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcap17%per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcap29%per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcap31%per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcap23%per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcapper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_voting_barper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcapper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_voting_barper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcapper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_voting_barper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcapper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_voting_barper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcapper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_voting_barper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcapper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_voting_barper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcapper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_voting_barper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcapper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_voting_barper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcapper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_voting_barper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_lcapper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_voting_barper ke e jepni jeten? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 per ke e jepni jeten?

Shko poshtė 
+38
ida94
tana
DarkVampire666
Zhana
H_boy354
Mrs.perfect
jona
*...BE YOURSELF...*
ani
hot_spicy
123bla returns
Burzgoroth
Mars
lina
BuKuRoShjA
Lacuna_Coil
Ernesto_Guevara
LaLuC-I
maria gracia
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
toni'world
Rej
Endi
bituku85
angel_wolf
fefe_
Soldier Of Fortune
the doctor 2000
Shpirti-pist
RioT
rapper_girl
dead angel
angel boy
Blue Paradise
play_boy
SupergirL
don corleone
42 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 5:50 pm

me mire do ishte per ke e doni jeten?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 5:52 pm

hot spicy shkruajti:
me mire do ishte per ke e doni jeten?

epo pyetja eshte per ke e jepni jeten :D :D :D :D :D :D :D :D ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 5:55 pm

PER ASNJE SEPSE NUK KA KUPTIM TA JAPESH Evil or Very Mad KUR E DO TA JETOSH ME ROBIN QE DO ME SHUME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 5:56 pm

edhe un i te njejtit mendim jam :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 6:16 pm

per veten Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 11:23 pm

per kte egoisten lart dhe per mamin tim...per asnje tjeter

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 2:27 am

normale qe per familjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 9:24 pm

per persona qe vertet e meritojn dhe qe kan fituar besimin tim

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 4:30 pm

per ato qe i du shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 5:02 pm

per ata qe i dua .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 29
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 7:51 pm

per veten :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 04, 2010 8:54 am

Per vllain tim tvogel qe eshte JETA IME VOGEL dhe per motrat...tvdes fare une per kto Smile ^_^
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 04, 2010 6:12 pm

Zhana shkruajti:
per ata qe i dua .


me too Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tana
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 29
Vendndodhja : kosove
Hobi : vallezimi
Koha e lire : lexim
Piket : 5
Data e regjistrimit : 07/02/2010

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 07, 2010 8:17 pm

veq per mamin dhe babin jam e sigurt se ia kish vlejt te rrezikoj per te tjeret joo per askend :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94


Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 11, 2010 9:30 pm

per vetn time dihet ajo hahahahahah.per babinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.Love my dad!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 12, 2010 8:51 pm

per njerezit pa te cilit as un nuk do mund te jetoja.................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alerodisgirl
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 8
Mosha : 28
Vendndodhja : albania
Hobi : reading books
Koha e lire : net & libra
Piket : 16
Data e regjistrimit : 28/02/2010

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 28, 2010 10:15 pm

per familjaret dhe askend tjeter Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 02, 2010 7:47 pm

per ata qe do jepnin jeten per mua , pa dyshim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
teenager of the sea
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 29
Vendndodhja : Durres
Hobi : sigurisht flirt me vajzat
Koha e lire : ve ne praktike hobin
Piket : 30
Data e regjistrimit : 03/04/2010

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 04, 2010 11:01 am

ka te drejte nightmare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: per ke e jepni jeten?   per ke e jepni jeten? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
per ke e jepni jeten?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: