Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap17%1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap29%1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap31%1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap23%1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap1 arsye per te vazhduar jeten... I_voting_bar1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap 
hot_spicy
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap1 arsye per te vazhduar jeten... I_voting_bar1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap 
Darkangel
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap1 arsye per te vazhduar jeten... I_voting_bar1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap 
angel boy
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap1 arsye per te vazhduar jeten... I_voting_bar1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap1 arsye per te vazhduar jeten... I_voting_bar1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap 
Child In Time
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap1 arsye per te vazhduar jeten... I_voting_bar1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap 
Blue Paradise
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap1 arsye per te vazhduar jeten... I_voting_bar1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap1 arsye per te vazhduar jeten... I_voting_bar1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap 
rapper_girl
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap1 arsye per te vazhduar jeten... I_voting_bar1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap 
Mars
1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_lcap1 arsye per te vazhduar jeten... I_voting_bar1 arsye per te vazhduar jeten... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 1 arsye per te vazhduar jeten...

Shko poshtė 
+5
Nightmare
piccola
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
hot_spicy
9 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 4:14 pm

per te dashuruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 4:16 pm

....per tu deh Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 4:17 pm

vetem 1 arsye nuk esht e mjaftushme per tvazhdu jeten..jan shum,,un thjesht e dashuroj jeten

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 9:56 pm

per te dhen jet te re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola
Adoleshent
Adoleshent
piccola

Female
Numri i postimeve : 37
Mosha : 31
Vendndodhja : ne boten time
Piket : 7
Data e regjistrimit : 13/02/2009

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 10:28 pm

vete jeta Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 10:30 pm

per te vazhduar jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 10:48 pm

te rraf te gjithe gay-t
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 11:01 pm

per tu knaqur Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
1 arsye per te vazhduar jeten... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 11:32 pm

per te bere gjera te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 11:38 pm

anisa shkruajti:
per te bere gjera te bukura

me mua Cool

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
1 arsye per te vazhduar jeten... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 11:39 pm

Me mos vdek !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 10:51 am

per sport
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sun Jun 14, 2009 11:42 am

per te qene e lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 1:56 pm

..per te mos i lene gjerat pezull SI GJTHM Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 12:21 pm

tani qe jam 18 vjec dua te vazhdoj jete pasi dua te bej sa me sh cmendurira dhe rri me shpresen se 1 dite mund te shkoj tek vendi i endrrave te mia Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 12:24 pm

per te raelizuar deshirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:38 pm

martesa
bebat
erioni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:39 pm

po pse melu vetem do i realizoje kto gjera :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:39 pm

sepse kam lindur per te vazhduar jeten dhe do e vazhdoj deri ne max cheers

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 10:33 pm

se dua te provoj gjera qe si kam bere deri me sot :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:01 pm

per te bere vdekjen te lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:02 pm

qe te shoh duke qesh dhe te lumtur melun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:22 pm

per tu bere mami :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
1 arsye per te vazhduar jeten... Empty
MesazhTitulli: Re: 1 arsye per te vazhduar jeten...   1 arsye per te vazhduar jeten... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
1 arsye per te vazhduar jeten...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: