Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcap17%JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcap29%JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcap31%JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcap23%JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 JU eshte bere interneti semundje?

Shko poshtė 
+19
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
Nightmare
H_boy354
3bla
Endi
alex_anto
Child Of Darkness
hot_spicy
total overdose1
angel boy
rapper_girl
Iron Snake
fefe_
Child In Time
Mars
Blue Paradise
don corleone
Soldier Of Fortune
23 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:41 pm

poooooooooo... 2dite kam qe e kam lidh ne shpi dhe thjesht nuk guxon njeri tjeter te ulet.. edhe dreken e ha ne tavolinen e pc.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 5:01 pm

semundje jo por fiksim Twisted Evil gjithe diten skam ca boj tj ene o burra net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 6:36 pm

vallaj sma ndjen dhe aq..kam plot gjera tjera per ty marre,tani qe erdhi dhe vera iher hehe Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 7:36 pm

jo po me shume perdor se jam ne pun..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 8:19 pm

jo sjam shum e fiksume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 9:18 pm

semundje esht mir,me esht be virus fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 9:23 pm

jo ,e kam vertetu kur skam pas,as me shkonte mendja dhe kur futesha ne net cf me shum shkoja te pija kafe me ate rast

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 9:24 pm

Dhe un si kjo siper vec se s`pija kafe po vodka Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 9:30 pm

mka marr malli per vodka mi qamile..kam muuaj pa pir Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 9:31 pm

qynqaa sa mir ti mke mu Razz ec gru se kam shpi...kam vodka blue (me fruta) kam ene vodka VODKA,,dmth vec vodka Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dhuri
Adoleshent
Adoleshent
Dhuri


Female
Numri i postimeve : 87
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : te dal me shoqerine
Koha e lire : dalje me shoqerine, degjoj muzike
Piket : 154
Data e regjistrimit : 18/07/2009

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 20, 2009 6:14 pm

po po dhe po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 3:37 am

semundeje po semundje e pasherueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ridik
Adoleshent
Adoleshent
Ridik


Male
Numri i postimeve : 31
Mosha : 30
Vendndodhja : Nowhere
Hobi : All...
Koha e lire : Anything...
Piket : 46
Data e regjistrimit : 05/07/2009

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 11:39 am

joo,nuk kam ca te bej prandaj,rri ne internet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LEADER
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LEADER


Male
Numri i postimeve : 125
Mosha : 35
Vendndodhja : NE SHTET
Piket : 66
Data e regjistrimit : 16/04/2009

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 11:23 am

jo aspak dmth harxhoj shum kohe ne net po kjo nuk eshte se dua por se duhet se te ishte per mua nuk hyja kaq shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 11:27 am

kohet e fundit skam hyre fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 12:40 pm

jo semundje,virus
ps jo si ai i derrave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 12:42 pm

...SEMUNDJE JO
POR REFLEKS PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
JU eshte bere interneti semundje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: