Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcap17%JU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcap29%JU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcap31%JU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcap23%JU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap 
hot_spicy
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap 
Darkangel
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap 
angel boy
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap 
Child In Time
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap 
Blue Paradise
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap 
rapper_girl
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap 
Mars
JU eshte bere interneti semundje? I_vote_lcapJU eshte bere interneti semundje? I_voting_barJU eshte bere interneti semundje? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 JU eshte bere interneti semundje?

Shko poshtė 
+19
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
Nightmare
H_boy354
3bla
Endi
alex_anto
Child Of Darkness
hot_spicy
total overdose1
angel boy
rapper_girl
Iron Snake
fefe_
Child In Time
Mars
Blue Paradise
don corleone
Soldier Of Fortune
23 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:21 pm

Mua po. E pakurueshme bile

_________________
JU eshte bere interneti semundje? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:22 pm

fare une vi se skam cfare bej me pare ka qene semudje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:23 pm

edhe pyt
ngela ktu gjith diten boo
sme behet me ik nga neti
lam dhe msimet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:24 pm

pak a shume,me shume per po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:25 pm

Blue Paradise shkruajti:
edhe pyt
ngela ktu gjith diten boo
sme behet me ik nga neti
lam dhe msimet Razz

lam naaaaaaaaaam me kto msimeeeeeeet
si do ja bejm per sezon pastaj pale
semundje theee....e pasherushme madje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:29 pm

me eshte ber semundje e keqe fare me e keqe se sida se ksaj te pakten ia gjeren kuren po internetit si i bahet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 5:00 pm

skam ca bej tjeter kur jam ne shtepi , se kshu rri pa net , se kam problem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 12:51 am

jo un thjesht kaloj kohen dhe argetohem i cik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 12:01 pm

Hell no! Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 4:58 pm

poooooooooo
jam bere addicted faree pas pc,vetem tek pc e kam mendjen,msimet pershele
eh ca ti bej un forumit qe sme le te msoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 5:01 pm

jo nuk besoj se me eshte ber semundje..biles ka filluar disi te me dali nga qejfi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 5:04 pm

PO!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:05 pm

jam sheru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:07 pm

me plot gojen them pooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:14 pm

Mars shkruajti:
jam sheru

edhe une

_________________
JU eshte bere interneti semundje? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:15 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Mars shkruajti:
jam sheru

edhe une

Kot thoje qe e kishte te pasherushme,apo ka perparu shkenca Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:16 pm

ka perparu babi im ne fakt qe me ka dhuru telefon te papam, tere dites perrci verrci me ate

_________________
JU eshte bere interneti semundje? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:18 pm

POOOOO
edhe pas mesnate dua te futem ne net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:13 am

kshu pak nga pak po sherohem edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:14 am

joooooooooooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Wed Dec 31, 2008 1:03 pm

shoqja ime kete gje me thote perhere "e smunme"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Wed Dec 31, 2008 7:30 pm

se di....kam ndenjur edhe pa internet...kur kam qen e detyruar...ndersa tani hy sepse ktu kaloj kohen...mmm se di nese eshte kthyer ne semundje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 2:57 am

sic thot edhe vllai oltes, ose sic me thot nje shoku im mua "o rob i varur" Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:48 am

Nuk po hyj shume fare ne internet. Vetem per punen, per shkollen, dhe per te folur me ndonje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:38 pm

po filloj te semurem prape keto dite me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

JU eshte bere interneti semundje? Empty
MesazhTitulli: Re: JU eshte bere interneti semundje?   JU eshte bere interneti semundje? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
JU eshte bere interneti semundje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: