Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcap17%cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcap29%cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcap31%cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcap23%cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcapcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_voting_barcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap 
hot_spicy
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcapcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_voting_barcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap 
Darkangel
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcapcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_voting_barcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap 
angel boy
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcapcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_voting_barcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcapcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_voting_barcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap 
Child In Time
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcapcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_voting_barcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcapcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_voting_barcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcapcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_voting_barcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap 
rapper_girl
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcapcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_voting_barcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap 
Mars
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_lcapcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_voting_barcila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?

Shko poshtė 
+7
Lacuna_Coil
Big_Boss
gjenta
cobain
fefe_
beko
don corleone
11 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 6:36 pm

une i mora pa leje me shka nje shoku cel dhe i thashe qe humbi Ckemi ai nuk u merzit pasi e dinte qe e kisha une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
beko
Adoleshent
Adoleshent
beko


Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 13/09/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 6:46 pm

skam bo nanje here shak qe te qeshin te tjeret shu ngaqe jam tip zerjoz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 11:31 pm

don corleone shkruajti:
une i mora pa leje me shka nje shoku cel dhe i thashe qe humbi Ckemi ai nuk u merzit pasi e dinte qe e kisha une

kte gje e kemi be gjith veres ne
ka pas raste qe ja kemi dhen cel te nesermen (pa lek brenda ne cel haha)


shakaja me e rende ka qen qe ja kam be 1 shokut tim qe ka dyqan qe shet piktura
i cova sms
hajde se te kan thy xhamat e dyqanit
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 9:01 pm

un doja qe ti beja nji zojes tee fiskultures po pastaj kujtova qe ma ka numrin edhe do e marri vesh se kush ja ba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 55
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 10:17 pm

shakaja me e keqe dhe qe akoma e kam ne mendje...
e kam pyt ej a te pelqejn lidhjet ne fshehtesi.un duke qen i lidh i premtoja ksaj tjetres dashuri po ku di un me shaka seriozisht...po me edhimja ishte se po flissha ne msn..edhe ne gjysem te mhb..me iken linja edhe un ngel si debil aty tu prit qe tme vinte linja,ndersa ajo rrinte dhe qante andej matan...pastaj marr dike tjeter ne tel edhe i them qe te futet te msn ime qe ta sqaroj kte qe bera keq...edhe kshuu kam kekru falje me mijera her ...edhe jam pendu,,,edhe tashi kte gocen e kam "shoqen" time me te mir...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gjenta
Adoleshent
Adoleshent
gjenta


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 29
Vendndodhja : Tetovė
Piket : 36
Data e regjistrimit : 07/04/2009

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:53 pm

kur i thash shoqes te ngusht se jam hidheruar me ate per nje shkak shum te vogel dhe ajo u merzit shum por ne fund i ttregova se e pata si shakaa dhe per pak kur nuk me mbyti Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 11:05 pm

SHAKAT E MIJA SKAN NANJE HER MBARIM, KAM BERE ME GJITH ATO SHOK SHAKA PER TE DASHURAT E ATYRE, SOT I THASH NJE SHOKUT TIM QE E KAM PUTH UNE KETE QE DON EM BO TI RE KJO ISHTE ME NJE SHOQE TJETER PO UNE PUTH SHOQEN E KESAJ KY THA QE CA TALLESH TI APO CA JO ME LALE I THASH UNE ESHTE E VER8 JA PYTE KETE TJETRREN ASAJ I THASH UNE THUJ PO SE TE Q.....R..... MIE THA AJO AI U PRE KOMPLET EDHE THA IK RE SE PASKE QEN LEGEN, PASTAJ ME ZOR JA MBUSHA MENJEN TU I ZON BE QE SESHTE E VER8_
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 11:06 pm

fefe_ shkruajti:
don corleone shkruajti:
une i mora pa leje me shka nje shoku cel dhe i thashe qe humbi Ckemi ai nuk u merzit pasi e dinte qe e kisha une

kte gje e kemi be gjith veres ne
ka pas raste qe ja kemi dhen cel te nesermen (pa lek brenda ne cel haha)


shakaja me e rende ka qen qe ja kam be 1 shokut tim qe ka dyqan qe shet piktura
i cova sms
hajde se te kan thy xhamat e dyqanit
hahaha


uuee tani po e lexoj kte une.
e mban mend qe une me megi cafken i morem erlindit cel. dhe ja kemi kthyer pas 3 oresh,pasi kishim ik nga rocku.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 11:10 pm

veren e kaluar kur kishte sms falas .marr nje nr tjeter dhe i coj sms lacunes .
dhe nga ana tjeter i coj sms te tjera me nr tim .
ahahhaah sa po qesh tani qe e kujtova
por ama kjo pati pasoja pasi beri dhe lacuna te njejten shaka me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 3:24 pm

anisa shkruajti:
veren e kaluar kur kishte sms falas .marr nje nr tjeter dhe i coj sms lacunes .
dhe nga ana tjeter i coj sms te tjera me nr tim .
ahahhaah sa po qesh tani qe e kujtova
por ama kjo pati pasoja pasi beri dhe lacuna te njejten shaka me mua


Mad Mad Mad MU MGJETE PER KTE PUN TI???
SI JAM NDJER BUDALLACK tongue
POR HAKMARRJA ESHT E EMBEL Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:00 pm

boh....sme kujtohen tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
anisa shkruajti:
veren e kaluar kur kishte sms falas .marr nje nr tjeter dhe i coj sms lacunes .
dhe nga ana tjeter i coj sms te tjera me nr tim .
ahahhaah sa po qesh tani qe e kujtova
por ama kjo pati pasoja pasi beri dhe lacuna te njejten shaka me mua


Mad Mad Mad MU MGJETE PER KTE PUN TI???
SI JAM NDJER BUDALLACK tongue
POR HAKMARRJA ESHT E EMBEL Twisted Evil Twisted Evil
sa hakmarrje te tilla kemi bere ne..por me e renda eshte me nje person ketu ne forum qe spo e permend Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:14 pm

hot spicy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
anisa shkruajti:
veren e kaluar kur kishte sms falas .marr nje nr tjeter dhe i coj sms lacunes .
dhe nga ana tjeter i coj sms te tjera me nr tim .
ahahhaah sa po qesh tani qe e kujtova
por ama kjo pati pasoja pasi beri dhe lacuna te njejten shaka me mua


Mad Mad Mad MU MGJETE PER KTE PUN TI???
SI JAM NDJER BUDALLACK tongue
POR HAKMARRJA ESHT E EMBEL Twisted Evil Twisted Evil
sa hakmarrje te tilla kemi bere ne..por me e renda eshte me nje person ketu ne forum qe spo e permend Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Rolling Eyes

HAUHAUAHAUHAUAA PSE NDJEHEM FAJTORE UNE MEL??? Razz
AJO ESHT SHAKAJA E VETME QE KAM DEGJUAR TE MOS ZBULOHET PREJ NJE KOHE AQ TE GJAT.
DHE AKOMA ESHT E PAZBULUAR....
UUAA CA ''CUNI'' FANTASTIK JAM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:15 pm

mir ti...
po un qe vazhdoj te maj lojen akoma...dhe ai robi qe me con sms dhe thot...aaa o mel e shof ne enderr.mezi po pres te iki ne tr ta takoj...do i them vete Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:19 pm

hot spicy shkruajti:
mir ti...
po un qe vazhdoj te maj lojen akoma...dhe ai robi qe me con sms dhe thot...aaa o mel e shof ne enderr.mezi po pres te iki ne tr ta takoj...do i them vete Rolling Eyes Rolling Eyes

mos mos bej gabim tna nxjerresh emrat e krimineleve se na piu e zeza. duket kock e fort ai personi Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:20 pm

pupupupu cjeni ju femrat eeeeeee....ci keni ber kshu cuni moj .. Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:21 pm

hahahaa kush tha qe ja kemi ber nje cuni????
esht e thell puna Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:21 pm

eeeeeeeeeeeeeeeeee..po te jet kshu okkk...gjithsesi gjynaf..nuk beni mir Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sun May 24, 2009 7:46 pm

i thashe nje vajze ti je cuni me i bukur qe kam pare
me vjen vertet keq edhe kur e kujtoj tani
sorry..... Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sun May 24, 2009 8:48 pm

hot spicy shkruajti:
i thashe nje vajze ti je cuni me i bukur qe kam pare
me vjen vertet keq edhe kur e kujtoj tani
sorry..... Crying or Very sad

asajt qe mendoj une?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sun May 24, 2009 8:54 pm

mos mi kujto aman se ja tregoj un lacunes e asaj tjetres Mad
i them te behen gati se do i vi si bombe pastaj kur te marrin vesh ca surprize kam per ato i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sun May 24, 2009 9:07 pm

don corleone shkruajti:
mos mi kujto aman se ja tregoj un lacunes e asaj tjetres Mad
i them te behen gati se do i vi si bombe pastaj kur te marrin vesh ca surprize kam per ato i pafajshem

hahahahahahahahahahahahahaahahaahahahahahahaahahahahahhahaha sa kaaaaaaaaam qeeeeeeesh.
ej po ate se bera une,une shikoja rezultatet.por ne fillim se dija

ske per te ber gje se ma premtove
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sun May 24, 2009 9:18 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
mos mi kujto aman se ja tregoj un lacunes e asaj tjetres Mad
i them te behen gati se do i vi si bombe pastaj kur te marrin vesh ca surprize kam per ato i pafajshem

hahahahahahahahahahahahahaahahaahahahahahahaahahahahahhahaha sa kaaaaaaaaam qeeeeeeesh.
ej po ate se bera une,une shikoja rezultatet.por ne fillim se dija

ske per te ber gje se ma premtove
c eshte premtimi per ty nga e di qe ste genjej un? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
cte shtyn te mendosh se un nuk e bej??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sun May 24, 2009 9:20 pm

dmth me genjen pa problem????
bravo te qoft, sa pik i ke ul vetes se ke iden Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1Sun May 24, 2009 9:30 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
dmth me genjen pa problem????
bravo te qoft, sa pik i ke ul vetes se ke iden Laughing

un ste thash te genjej kur te dush sjam na ai lloj tipi
un kerkova te di cte ben te besosh qe un nuk e bej nje shaka te tille
dhe sa per informacion shakaja me e rende qe te bera un ty ishte kjo brenda temes lol! lol! lol! :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?   cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????
» Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?
» i keni dedikuar te dashures tuaj ndonje kenge,dhe cila eshte ajo??
» Cili Eshte Gabimi Ma I Madhe Qe Keni Bere Ndonjeher ?
» Cila eshte pija juaj e preferuar?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: