Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcap17%Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcap29%Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcap31%Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcap23%Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcapCila eshte pija juaj e preferuar? I_voting_barCila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap 
hot_spicy
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcapCila eshte pija juaj e preferuar? I_voting_barCila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap 
Darkangel
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcapCila eshte pija juaj e preferuar? I_voting_barCila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap 
angel boy
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcapCila eshte pija juaj e preferuar? I_voting_barCila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcapCila eshte pija juaj e preferuar? I_voting_barCila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap 
Child In Time
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcapCila eshte pija juaj e preferuar? I_voting_barCila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcapCila eshte pija juaj e preferuar? I_voting_barCila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcapCila eshte pija juaj e preferuar? I_voting_barCila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap 
rapper_girl
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcapCila eshte pija juaj e preferuar? I_voting_barCila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap 
Mars
Cila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_lcapCila eshte pija juaj e preferuar? I_voting_barCila eshte pija juaj e preferuar? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cila eshte pija juaj e preferuar?

Shko poshtė 
+5
fefe_
Lacuna_Coil
Child In Time
Nightmare
Soldier Of Fortune
9 posters
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 11:23 pm

Cila eshte pija juaj e preferuar?
Alkolike ose jo. Nuk prish pune.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 11:25 pm

kam kam nje pije qe mund te them kjo eshte e preferuara ime ,po zakonisht mar bravo luleshtrydhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 11:26 pm

Rum me cokollate me pelqen shume, po as une nuk kam ndonje te preferuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 11:26 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Rum me cokollate me pelqen shume, po as une nuk kam ndonje te preferuar.
kte gjene se kisha ngju nej her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 11:31 pm

Nightmare shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
Rum me cokollate me pelqen shume, po as une nuk kam ndonje te preferuar.
kte gjene se kisha ngju nej her

Personazhet e romanit tre shoke te Remarkut pinin te gjithe Rum, dhe qe atehere jam fiksu pas rumit, e kam provu shume lloje rumi, se ai esh romani im i preferuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 11:34 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Nightmare shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
Rum me cokollate me pelqen shume, po as une nuk kam ndonje te preferuar.
kte gjene se kisha ngju nej her

Personazhet e romanit tre shoke te Remarkut pinin te gjithe Rum, dhe qe atehere jam fiksu pas rumit, e kam provu shume lloje rumi, se ai esh romani im i preferuar.
aha kuptova shpresoj qe kur te lexoj un kte romanin ,qe ne drek ma sygjeroi greta qe ta lexoj. mos fikosohem pas rumit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 11:54 pm

ekziston nji teme pak a shum e tille por esht per pijet alkolike..njs
po qe per jo-alkolike..boh ndoshta 1 neskafe por rralle, jam addicted pas pijeve alkolike

edhe un prandaj e provova rumin,prej presonazheve t`remarkut Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:05 am

po pi shum vere te kuqe kto kohet e fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:28 am

coca cola !
te gjitha te tjerat jan vl

dhe smirnoff ice kur me teket !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klasial
Adoleshent
Adoleshent
klasial


Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 29
Vendndodhja : ne qiellin e 7
Piket : 82
Data e regjistrimit : 21/06/2009

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:39 pm

red bull nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 12:40 pm

nendetese (kokteil) te pish 2 nga ato fundosesh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 10:17 pm

me pelqejne pak nga te gjitha por ne keto momente po me pihet i bravo pjeshke bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 10:40 pm

me pelqen shume amita qershie :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Cila eshte pija juaj e preferuar? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaj e preferuar?   Cila eshte pija juaj e preferuar? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte pija juaj e preferuar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ushqimi juaj i preferuar?
» Instrumenti juaj i preferuar
» kompozitori i juaj i preferuar
» pubi juaj i preferuar.
» ngjyra juaj e preferuar?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: