Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcap17%Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcap29%Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcap31%Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcap23%Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcapVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_voting_barVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcapVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_voting_barVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcapVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_voting_barVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcapVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_voting_barVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcapVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_voting_barVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcapVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_voting_barVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcapVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_voting_barVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcapVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_voting_barVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcapVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_voting_barVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_lcapVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_voting_barVetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Vetmia eshte mbreteria ime!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:36 am

vetmia esh vetmi,vetmin mund ta kuptosh ateher kur vertet je vetem...jo kur je vetem ndhom e..po kur je me 1tuf me rob dhe ndjehesh vetem...ka lloj lloj formash e menyrash ,lloj lloj aspektesh nga tcilat mund ta kapesh e ta shrytzosh...jo perher vetmia esh e keqe...un me kte eci...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:15 pm

njeriu jeton me te tjere dhe jo me veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:20 pm

E KAM PAS DIKUR TEME ESEJE KTE TEMEN KTU...MESA DUKET DHE DON COORLEONE QE E KA HAP.....SME PELQEN VETMIA POR SOT ME PELQEKA :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:15 pm

ncncnccnnc don't like it Crying or Very sad por jam ndjer vetem shum shum her,e kam ndjer thell vetmin megjithse kisha 100njerez rreth kokes dhe prap e kam kaluar.....i dilet mban vetem nqs gjen personat e duhur qe mund ta prishin kte mbreteri

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Marionette`s Word
Adoleshent
Adoleshent
Marionette`s Word

Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 26
Vendndodhja : In Marionette`s World
Piket : 0
Data e regjistrimit : 13/02/2009

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:21 pm

jo un e urrej vetmine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 35
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:17 pm

Vetmia?Heeeem pse duhet ta urrej ate?Po eshte e bukur edhe nevojshme.Por mendoj edhe ajo duhet menaxhuar mjaftueshem...Duhet te knaqesh edhe me te,mos e tejkalosh...
Ne vetmi ne thurim endrra,ne vetmi vajzat dalin para pasqyres per te adhruar veten,ne vetmi degjojne nje kenge qe u pelqen,ne vetmi shpesh her lahemi ne dush...
Vetmia eshte ka qene e do mbetet nje pjese e mbreterise time!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 1:17 pm

sot e vertetova qe eshte e hidhur. Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anela123
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 25
Mosha : 28
Vendndodhja : N'drenic
Hobi : Leximi dhe vallzimi...
Koha e lire : Lexoj rreth fes islame......
Piket : 82
Data e regjistrimit : 07/10/2009

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 6:32 pm

Ka raste qe me pelqen vetmija, ndonje dit kam deshir te rri vetem dhe te mendoj shum qka........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Elvis
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 26
Mosha : 28
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 6:43 pm

un zakonisht nuk shoqerohem me shum shok thesht me nje e shumicen e kohes vetem :D [b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Elvis
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 26
Mosha : 28
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 6:44 pm

kur jam vetem mendoj per nje vajze qe e dua po ajo eshte nga puka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovely doll
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Piket : 3
Data e regjistrimit : 11/10/2009

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 11, 2009 4:11 pm

ju lutem me ndihmoni me nje esse me kete tem....plzzzzzzzzzzz...e kam per nje konkurs ne shkoll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1

Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 30, 2010 3:50 pm

nsonjehere me pelqen shume te rri vetem!kam nevoj ete mendohem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 29
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 30, 2010 4:06 pm

vetmia eshte mikesha me i mire per mua

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 30, 2010 5:20 pm

te rri vetem..kte dua shpesh her....por jo gjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 28
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 12, 2010 12:20 am

Ne fakt ndodh shpeshhere qe vetmia te jete mbreteria ime dhe nuk ja kam nevojen askujt tjeter pervec vetes time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bess
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 6
Mosha : 28
Vendndodhja : vlore
Hobi : asgje e vecant
Koha e lire : muzik, net
Piket : 14
Data e regjistrimit : 05/06/2010

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jun 05, 2010 3:58 pm

me pelqen te rri vetem e sidomos kur mendoj pe gjerat qe kam bere e thene, me ndihmon te reflektoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jun 09, 2010 10:37 am

e kam inat dreqin,ndonejher ja kam nevojen por e mira do ishte mos ekzistonte,se duroj dot Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 29
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jun 09, 2010 12:40 pm

me pelqen Smile
kan nevoj pe rte shpesh here

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Vetmia eshte mbreteria ime! - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vetmia eshte mbreteria ime!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: