Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
VETMIA....... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
VETMIA....... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
VETMIA....... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
VETMIA....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
VETMIA....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
VETMIA....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
VETMIA....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
VETMIA....... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
VETMIA....... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
VETMIA....... I_vote_lcap17%VETMIA....... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
VETMIA....... I_vote_lcap29%VETMIA....... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
VETMIA....... I_vote_lcap31%VETMIA....... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
VETMIA....... I_vote_lcap23%VETMIA....... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
VETMIA....... I_vote_lcapVETMIA....... I_voting_barVETMIA....... I_vote_rcap 
hot_spicy
VETMIA....... I_vote_lcapVETMIA....... I_voting_barVETMIA....... I_vote_rcap 
Darkangel
VETMIA....... I_vote_lcapVETMIA....... I_voting_barVETMIA....... I_vote_rcap 
angel boy
VETMIA....... I_vote_lcapVETMIA....... I_voting_barVETMIA....... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
VETMIA....... I_vote_lcapVETMIA....... I_voting_barVETMIA....... I_vote_rcap 
Child In Time
VETMIA....... I_vote_lcapVETMIA....... I_voting_barVETMIA....... I_vote_rcap 
Blue Paradise
VETMIA....... I_vote_lcapVETMIA....... I_voting_barVETMIA....... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
VETMIA....... I_vote_lcapVETMIA....... I_voting_barVETMIA....... I_vote_rcap 
rapper_girl
VETMIA....... I_vote_lcapVETMIA....... I_voting_barVETMIA....... I_vote_rcap 
Mars
VETMIA....... I_vote_lcapVETMIA....... I_voting_barVETMIA....... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 VETMIA.......

Shko poshtė 
+20
Getuaarta_artta
zemra e vetmuar
jona
H_boy354
hot_spicy
Nightmare
Child In Time
*...BE YOURSELF...*
the doctor 2000
Mars
3bla
death & black
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
angel_wolf
fefe_
Lacuna_Coil
play_boy
Endi
Mrs.perfect
24 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:49 pm

ndjeheni te vetmuar?
cbeni per ta mposhtur?etj etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:03 pm

kur ndihem i vetmuar dal me shoqerine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:14 pm

degjoj muzik me ze te larte...dua te rri ne mjedise te hapura...dua te eci mos te rri me nje vend se bahem me keq..pfff se di!!iki takoj nai shoqe ose shok tngusht...kto!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:25 pm

cigare dhe vetem cigare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:30 pm

muzik,msn dhe kaq.
pyes veten pse tme kapi pikerisht mua vetmia qe nuk e duroj dooot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:08 pm

nuk bie rasti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:10 pm

cigare dhe alkol po jo shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:18 pm

Une zakonisht filloj degjoj Cannibal Corpse kur ndihem i vetmuar... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 5:35 pm

kam ca kohe qe jam e vetmuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 5:40 pm

Cdo sekond jam e vetmuar...cdo sekond kam nevoj per ndonje gje ndryshe ose ndonje person Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 5:42 pm

edhe nqs do te dua un te ndjehem i vetmuar asnjeher nuk ndodh kjo,jo vetem me mua por per te gjith.kenaquni me ato qe keni pran
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
death & black
Adoleshent
Adoleshent
death & black


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 33
Vendndodhja : hell
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 5:43 pm

eh si flet ky erjoni...kam then un esht cun me mend
ka msu shum nga shoku bankes
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 5:47 pm

heu kush je ti mer?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
death & black
Adoleshent
Adoleshent
death & black


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 33
Vendndodhja : hell
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 5:49 pm

ai qe shqynte neonin bashk me ty :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 5:50 pm

U fut ky tashi Razz
He re ti ke qen najher i vetmum Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
death & black
Adoleshent
Adoleshent
death & black


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 33
Vendndodhja : hell
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 5:53 pm

S.A.M shkruajti:
U fut ky tashi Razz
He re ti ke qen najher i vetmum Razzun i vetmum???
as qe behet fjaaaal :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 6:01 pm

Haha Lum Ti
Ec Na Bej Icik Shoqeri Neve Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:11 pm

hajt se te bej une se edhe une si ty jam gjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:12 pm

S.A.M shkruajti:
Haha Lum Ti
Ec Na Bej Icik Shoqeri Neve Razz
me ke dhe mua Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:14 pm

Mrs.perfect shkruajti:
hajt se te bej une se edhe une si ty jam gjithmone


Uiiiii Po Qef Qef Qef Qef Qef Qef
angel wolf...sdu cuna i inatosur i inatosur i inatosur Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:15 pm

ca do mi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:16 pm

sdu cuna tme bejn shoqeri...i kam inat Razz
du goca se knaqesh me mhb
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:19 pm

me prit se po vij
do te marr avionin e pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:20 pm

ok po dal te te pres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:23 pm

kudes se mos e ben uljen keq avioni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

VETMIA....... Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
VETMIA.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» vetmia dhe ti...
» Vetmia eshte mbreteria ime!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: