Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcap17%VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcap29%VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcap31%VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcap23%VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 3 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 3 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 3 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 3 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 3 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 3 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 3 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 3 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 3 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
VETMIA....... - Faqe 3 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 3 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 VETMIA.......

Shko poshtė 
+20
Getuaarta_artta
zemra e vetmuar
jona
H_boy354
hot_spicy
Nightmare
Child In Time
*...BE YOURSELF...*
the doctor 2000
Mars
3bla
death & black
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
angel_wolf
fefe_
Lacuna_Coil
play_boy
Endi
Mrs.perfect
24 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:31 pm

vazhoj te mos e duroj dot
po kam sh kohe qe nuk ndihem vetem,kam miq kaq te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:36 pm

najher t`ben mir, ka raste kur vertet kam nevoj tjem vetem
po najher ta shpiiif, tben tndihesh boosh, ndjesi e shpifur damned

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:47 pm

te ndihmon te mendosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:39 pm

edhe me pelqen edhe sme pelqen
per ta hequr merrem me nai gje luaj dal lexoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 1:51 pm

ste le asnjeher vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 1:57 pm

iiiii eshte e shpifurrrr fareeeeeeeeeee Mad Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 30, 2009 10:05 pm

its a good friend..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 12:34 pm

H_boy354 shkruajti:
its a good friend..

No it's not Mad
e urrej Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
VETMIA....... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 12:38 pm

Unn e du,,,ka raste q do me nejt vetem se lloj lloj ftyrash te acarojn Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 12:39 pm

dhe une duate rri vedtem,por kur dua une,jo kur te doj vetmia, haha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
VETMIA....... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 12:42 pm

kam ca dit qe po jetoj bashk me te,vetem un dhe ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

e tmerrshme e urrej vetmine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zemra e vetmuar
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 5
Mosha : 27
Vendndodhja : prishtin
Hobi : vozitja e veturave
Koha e lire : jasht qytetit
Piket : 10
Data e regjistrimit : 08/04/2010

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Apr 08, 2010 6:20 pm

[quote]Epo e Vetmuar Jam Paksa sepse tanime kam dhe te dashurin tim po Mendoj TE Fejuarin TimPor Nuk esht tip i Im Ky ISHTE vendim i familjes e un kam lenduar zemren time se po thuj nje Jo dhe ta marr dreqi por ishte e kOt Crying or Very sad Crying or Very sad Qfardo qe te beja Ishte Kot Per Muah :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Getuaarta_artta
Adoleshent
Adoleshent
Getuaarta_artta


Female
Numri i postimeve : 17
Mosha : 31
Vendndodhja : Ku te me nxan Nata heheheheh---T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You
Hobi : »-(Æ`v“Æ)-» (Discotekaa) »-(Æ`v“Æ)-»
Koha e lire : Hip-HOp-ShqiP
Piket : 92
Data e regjistrimit : 11/04/2010

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Apr 14, 2010 6:52 pm

Shume here njerezit e vetmuar jane me karakter te forte. Keta njerez nuk ndjejne nevojen e personave te tjere perreth dhe kane besim te plote ne vetvehte. Kane nevoje per prezencen e tyre vetem si figura por jo si qenje, mbasi ata edhe kur jane midis njerezve jane perseri vetem. Komunikimi eshte zero. Keta njerez ose degjojne shume dhe nuk flasin fare ose flasin shume dhe nuk degjojne fare. Ata mund te jene njerez me pushtet te plote ose pa pushtet fare. Pra mund te jene ose shume te zgjuar deri ne menduri ose shume te trashe deri ne te mete. Pra vetem nuk jane vetem njerezit mesatare qe nuk arijne ti kuptojne te gjitha problemet ose kuptojne pak me teper se budallenjte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bleona
Adoleshent
Adoleshent
bleona


Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Piket : 53
Data e regjistrimit : 05/02/2011

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Feb 14, 2011 3:48 pm

vetmia....mikesha ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 17, 2011 11:36 pm

vetmia me sherben te reflektoj por jam tip qe nuk duroj dot te rri vtm jam gjthm e shoqeruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Feb 21, 2011 1:09 am

vetmia....... AMERIKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 27, 2011 11:54 pm

smart devil shkruajti:
vetmia....... AMERIKA
I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Mar 02, 2011 12:59 am

piccola perla shkruajti:
smart devil shkruajti:
vetmia....... AMERIKA
I love you


Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 07, 2011 3:35 pm

dua te degjoj muzik qe te ben per te qare ...ndoshta lirohesh pak :/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jul 09, 2011 1:26 am

vetmia........................ te jesh i vetem ne shtepi deh te ngjosh muzik Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

VETMIA....... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
VETMIA.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: