Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcap17%VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcap29%VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcap31%VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcap23%VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 2 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 2 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 2 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 2 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 2 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 2 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 2 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 2 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 2 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
VETMIA....... - Faqe 2 I_vote_lcapVETMIA....... - Faqe 2 I_voting_barVETMIA....... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 VETMIA.......

Shko poshtė 
+20
Getuaarta_artta
zemra e vetmuar
jona
H_boy354
hot_spicy
Nightmare
Child In Time
*...BE YOURSELF...*
the doctor 2000
Mars
3bla
death & black
vdekja_eshte_mundesia
total overdose1
angel_wolf
fefe_
Lacuna_Coil
play_boy
Endi
Mrs.perfect
24 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:24 pm

jo se do ta zgjedh te mire
vetem te me prese dikush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:24 pm

jo mos e ki merak ti.... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:24 pm

ok rrofsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:25 pm

:D SKa gj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:31 pm

vetmia...... gje e bukur, me pelq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:32 pm

po e vertet po te ben te vrasesh dhe veten :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:33 pm

nuk eshte e vertete
te pakten jo per te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:34 pm

shaka bera Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:35 pm

Vetmia ndonjeher esht gjeja qe ti ke me sh nevoj m folni kot..pffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:37 pm

s.a.m ka shum te drejt ,por jo ne te gjitha rastet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:38 pm

po ke te drejte s.a.m po un po beja shaka mi Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:39 pm

angel_wolf shkruajti:
po ke te drejte s.a.m po un po beja shaka mi Sad

ok okkkkkkkkkkkkkkkkkkkk i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 4:13 pm

po eshte e vertet..ka shum raste kur njeriu ka nevoj te rri vetem, te mendoj!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 4:20 pm

dhe un mendimin e kesaj lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 4:29 pm

keto dite sjam ndjere fare vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 9:48 pm

me mire te jesh vetem ne kete bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 9:49 pm

neser pershemull nuk menoj se do ndihem vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 9:50 pm

haha dhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 9:50 pm

Jam sh mir vetem....jo x gje po qaj e sme shef kush Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 9:51 pm

edeh une jma shume mire vetem por jo se qaj por ndjehem mire
thashe une me mire te jesh vetem ne kete bote sic jam une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 10:04 pm

ti sje asnjeher vetem, pse ja fut kot (ahh po vetem kur te shkrepet ne koke dhe mbyllesh ne dhomen tende st) por kjo sdo te thot qe je vetem te pakten asnje nuk do qe te rrish vetem Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 10:48 pm

e kendshme
e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 11:21 pm

po ca vetmie behet fjal ?
kur je vetem ne 1 cast te caktuar apo kur ndihesh vetem ?

kjo e para kalon , kjo e 2 eshte e keqje !

un per fat nuk ndihem vetem pervec se kur kthehem ne shtepi ne drek se ato qe rri se kan shtepin nga un asnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 11:29 pm

vetmia eshte e kendshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:28 pm

jam tani (si gjithmon)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

VETMIA....... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: VETMIA.......   VETMIA....... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
VETMIA.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» vetmia dhe ti...
» Vetmia eshte mbreteria ime!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: