Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcap17%Eshte e pafalshme..... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcap29%Eshte e pafalshme..... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcap31%Eshte e pafalshme..... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcap23%Eshte e pafalshme..... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcapEshte e pafalshme..... I_voting_barEshte e pafalshme..... I_vote_rcap 
hot_spicy
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcapEshte e pafalshme..... I_voting_barEshte e pafalshme..... I_vote_rcap 
Darkangel
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcapEshte e pafalshme..... I_voting_barEshte e pafalshme..... I_vote_rcap 
angel boy
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcapEshte e pafalshme..... I_voting_barEshte e pafalshme..... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcapEshte e pafalshme..... I_voting_barEshte e pafalshme..... I_vote_rcap 
Child In Time
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcapEshte e pafalshme..... I_voting_barEshte e pafalshme..... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcapEshte e pafalshme..... I_voting_barEshte e pafalshme..... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcapEshte e pafalshme..... I_voting_barEshte e pafalshme..... I_vote_rcap 
rapper_girl
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcapEshte e pafalshme..... I_voting_barEshte e pafalshme..... I_vote_rcap 
Mars
Eshte e pafalshme..... I_vote_lcapEshte e pafalshme..... I_voting_barEshte e pafalshme..... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Eshte e pafalshme.....

Shko poshtė 
+3
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
7 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Eshte e pafalshme..... Empty
MesazhTitulli: Eshte e pafalshme.....   Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 1:00 pm

shkruani cfare eshte e pafalshme per ju?

.....te te prekin plaget qe u ke treguar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Eshte e pafalshme..... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e pafalshme.....   Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 1:01 pm

injorimi,ofendimi,tradhtia.mashtrimi.indeferenca.dhe hipokrizia

esht e pafalshme qe njerzit te mos i kuptojen kto gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Eshte e pafalshme..... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e pafalshme.....   Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 2:25 pm

esht e pafalshme kur ben naiven kur e di qe sje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Eshte e pafalshme..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Eshte e pafalshme..... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e pafalshme.....   Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Thu Jan 28, 2010 5:26 pm

eshte e pafalshme kur te genjen nje person qe i besom me te vertet shum Mad

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Eshte e pafalshme..... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e pafalshme.....   Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Fri Jan 29, 2010 12:28 am

kur ke 3 ore ne msn dhe nuk te tregojne mhb ...pfffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Eshte e pafalshme..... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e pafalshme.....   Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Fri Jan 29, 2010 5:27 pm

anisa shkruajti:
kur ke 3 ore ne msn dhe nuk te tregojne mhb ...pfffffffff

dmth nuk do me falesh ti mua???????? Suspect Suspect Suspect Suspect Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94


Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

Eshte e pafalshme..... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e pafalshme.....   Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Sat Jan 30, 2010 1:04 am

genjeshtraaaaaaa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

Eshte e pafalshme..... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e pafalshme.....   Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1Sat May 29, 2010 6:43 pm

tradhetia;
genjeshtra;
kercenimi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Eshte e pafalshme..... Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte e pafalshme.....   Eshte e pafalshme..... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Eshte e pafalshme.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: