Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcap17%libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcap29%libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcap31%libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcap23%libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 4 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 4 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 4 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 4 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 4 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 4 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 4 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 4 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 4 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
libri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 4 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 libri qe po lexoni

Shko poshtė 
+62
piccola perla
xheneta
ema
tana
blue angel
Elvis
Anela123
elma
Zhana
love_albania
H_boy354
from_sweet_fire
Big_Boss
Blue Paradise
dead angel
angel boy
NIKI
AURORA BOREALIS
Nightmare
sOnatica
Shpirti-pist
redian
*...BE YOURSELF...*
sweet_girl
Slash
vdekja_eshte_mundesia
123bla returns
alex_anto
LaLuC-I
maria gracia
Enny-Art
the space
hot_spicy
don corleone
wooow
odise
play_boy
ani
Venus
zemra likut
the beatle
Lacuna_Coil
bad boy
Une
Tarjaholic
fifi
devilmaycry
smart devil
almir_metallica_4ever
baks
RioT
The_Sentinel
SupergirL
Mars
fefe_
Darkangel
Assy
Child In Time
cun_selvie
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
rapper_girl
66 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 10:16 pm

Tė jetosh, tė dashurosh, tė kuptohesh - Leo Buscaglia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 9:36 pm

kur te maroj leximin e jetes time ateher do filloj librin e rradhes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 12:51 am

kodi da vincit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 1:31 am

Slash shkruajti:
kodi da vincit

ne fillim te duket sikur eshte llahtar fare si liber porme kalimin e kohes do kuptosh qe ke humbur kohen duke lexuar ate(un skam humb shumekohe se per 1 dit e gjys e kam mbaru...)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 1:35 am

123bla returns shkruajti:
Slash shkruajti:
kodi da vincit

ne fillim te duket sikur eshte llahtar fare si liber porme kalimin e kohes do kuptosh qe ke humbur kohen duke lexuar ate(un skam humb shumekohe se per 1 dit e gjys e kam mbaru...)
jam shum dakord me 123bla ne fillim duket ooo kush edi cfare po astaj eshte kot...me mi te lexosh engjej dhe djaj eshte fantastik...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 1:43 am

sweet_girl shkruajti:
123bla returns shkruajti:
Slash shkruajti:
kodi da vincit

ne fillim te duket sikur eshte llahtar fare si liber porme kalimin e kohes do kuptosh qe ke humbur kohen duke lexuar ate(un skam humb shumekohe se per 1 dit e gjys e kam mbaru...)
jam shum dakord me 123bla ne fillim duket ooo kush edi cfare po astaj eshte kot...me mi te lexosh engjej dhe djaj eshte fantastik...

dakord.. eprishe punen.. Razz:P.. ata kane pothujse te njejten permbajtje.. kodi eshte vazhdimi i engjej dhe djaj.... ai qe kam thene me siper eshte kryeveper fare.. leo buscaglia..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 12:35 am

algjeber gjeometri 1

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 12:36 am

sapo mbarova kodi da vincit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 6:16 pm

i huaji - kamy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
redian
Adoleshent
Adoleshent
redian


Male
Numri i postimeve : 44
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : Noti
Koha e lire : dal me shoqerine
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/10/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 6:28 pm

GOMORA i ROBERTO SAVIONO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 6:34 pm

redian shkruajti:
GOMORA i ROBERTO SAVIONO
ua ky libri sa ka dal
une e nisa po skam pas kohe ta mbaroj
eshte i bukur ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 6:37 pm

ca perralla se me kishte marr malli

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
libri qe po lexoni - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 6:38 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ca perralla se me kishte marr malli
do vdes un per ty o zot Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 6:41 pm

Nje liber per jeten Ramadan Vraniqit

nje kusheri babit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 6:46 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
ca perralla se me kishte marr malli
do vdes un per ty o zot Razz Razz Razz Razz

hihihihihi jan perralla te bukra miii. e di ku kam ngelur?nje djal mbreti do te rrembej nje vajz te varfer. hahahaa Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
libri qe po lexoni - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 10:18 pm

Lugjet e Verdha Nga Rexhep Hoxha

nje Liber i vjeter per femij,por i bukur ..mka kthy shum fite mrapa tek e lexoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
sOnatica


Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 33
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 2:16 am

Poems and Tales Edgar Allan Poe ... Anglisht
po ashtu edhe
Black Cat po nga ky autor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:11 pm

11 minuta---se mbaj mend autorin.
akoma skam mbaruar kapitullin e par dhe po me pelqen shum..esht kaq real dhe flet kaq bukur per dashurin..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
libri qe po lexoni - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:40 pm

kenget e milosaos--se do zysha gjuhes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 3:51 pm

harri potter 7....ylli ime....sa inat qe ska me seri te tjera........................Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 4:40 pm

AURORA BOREALIS shkruajti:
harri potter 7....ylli ime....sa inat qe ska me seri te tjera........................Sad


ti po ma heq trurin mua,dhe te tema si ndjehesh po kshu..
po kte nga e kape?esht ne librarit tona se mezi pres ta lexoj...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
libri qe po lexoni - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 6:37 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
AURORA BOREALIS shkruajti:
harri potter 7....ylli ime....sa inat qe ska me seri te tjera........................Sad


ti po ma heq trurin mua,dhe te tema si ndjehesh po kshu..
po kte nga e kape?esht ne librarit tona se mezi pres ta lexoj...

qyqa, un e kam lexu qe vjet ne shtator njerez
esht i mrekullusheeeeeeeeeeeem, i love harry I love you
mendohet qe j.k. rowling do nxjerri seri te reja per te rritur bounce

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 7:06 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
AURORA BOREALIS shkruajti:
harri potter 7....ylli ime....sa inat qe ska me seri te tjera........................Sad


ti po ma heq trurin mua,dhe te tema si ndjehesh po kshu..
po kte nga e kape?esht ne librarit tona se mezi pres ta lexoj...

qyqa, un e kam lexu qe vjet ne shtator njerez
esht i mrekullusheeeeeeeeeeeem, i love harry I love you
mendohet qe j.k. rowling do nxjerri seri te reja per te rritur bounce


ca thua ti mi??? Shocked
epo turp tme vi mua qe skam pyetur se dhe ktu do jet.. Embarassed
e di qe esht i mrekullueshem,,,,,e du shummmm harryn dhe tgjith,mduket sikur ekzistojn me verte

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
libri qe po lexoni - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 7:07 pm

po ato ekzistojn mi lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 7:10 pm

Child In Time shkruajti:
po ato ekzistojn mi lol!

prandaj mu duk sikur i pash dje une??? lol! lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
libri qe po lexoni - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

libri qe po lexoni - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
libri qe po lexoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» lexoni dicka te papame
» libri apo kp
» Libri apo Filmi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: