Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcap17%libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcap29%libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcap31%libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcap23%libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 3 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 3 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 3 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 3 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 3 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 3 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 3 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 3 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 3 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
libri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_lcaplibri qe po lexoni - Faqe 3 I_voting_barlibri qe po lexoni - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 libri qe po lexoni

Shko poshtė 
+62
piccola perla
xheneta
ema
tana
blue angel
Elvis
Anela123
elma
Zhana
love_albania
H_boy354
from_sweet_fire
Big_Boss
Blue Paradise
dead angel
angel boy
NIKI
AURORA BOREALIS
Nightmare
sOnatica
Shpirti-pist
redian
*...BE YOURSELF...*
sweet_girl
Slash
vdekja_eshte_mundesia
123bla returns
alex_anto
LaLuC-I
maria gracia
Enny-Art
the space
hot_spicy
don corleone
wooow
odise
play_boy
ani
Venus
zemra likut
the beatle
Lacuna_Coil
bad boy
Une
Tarjaholic
fifi
devilmaycry
smart devil
almir_metallica_4ever
baks
RioT
The_Sentinel
SupergirL
Mars
fefe_
Darkangel
Assy
Child In Time
cun_selvie
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
rapper_girl
66 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 9:50 pm

pervec ketyre librave te shkolles asnji tjeter.
me von te shohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 10:58 pm

Spo lexoj jo!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 11:04 pm

para ca ditesh me dhan 1 liber per te lexu se ashtu kishte lidhje me 1 gje timen por ne fakt akoam se kam sjell ne shtepi ate librin haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 11:53 pm

mafia dhe politika - mikele pantoleone

i treti liber qe ka lidhje me mafia qe lexoj brenda tre muajsh.

_________________
libri qe po lexoni - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 36
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 10:47 am

nje mije diej vezullues nga Khaled Hosseni autor i Gjuetari i Balonave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 3:24 pm

eskili ky humbes i madh-ismail kadare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 3:25 pm

te mjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 9:50 pm

the man in the iron mask
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 12:38 am

MOS ME LER KURRE.....SJA DI AUTORIN SE E MORA NE BIBLOTEK PA KOPERTINE.PO ESHT I BUKUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 09, 2008 11:28 pm

Ku me del koha mua tani tlexoj libra,pak kam ato te shkolles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 09, 2008 11:32 pm

un spo lexoj as librat e shkolles, jo me jasht shkollor

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 33
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 7:35 pm

Child In Time shkruajti:
un spo lexoj as librat e shkolles, jo me jasht shkollor

shum gabim lal No
po lexoj librin ESKILI KY HUMBES I MADH i shkrimtarit te madh ISMAIL KADARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 6:54 pm

dje ne dark marova "dikur ishim bashke"..ishte fantastik.sot mora ne biblioteke nji qe titullohej "arome djali"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 30
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 8:40 pm

now jam tu lexu librin biografik t'beatles...lash i liber nmes per kt liber...gj q se bej najher...SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 9:16 pm

arome djali-arben duka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 9:23 pm

mekati eshte gjeme e madhe
vetem ca pjes qe jan perthyer faqet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 10:32 pm

Enny-Art shkruajti:
now jam tu lexu librin biografik t'beatles...lash i liber nmes per kt liber...gj q se bej najher...SmileSmile

ueeeee ku e ke gjeet se du me e lexu edhe unaaa

o fefe ai libri quhet E madhe esht gjama e mekatit dhe esht fantastik, per momentin po lexoj librat e shkolles per sezonin :S

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 10:39 pm

te mjeret e viktor hygos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 2:26 pm

sot mora ose me sakt mbreme mora GAMORRA-ROBERTO SAVINO eshte liber i papar fare flet per te gjithe kokat e mafjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 5:51 pm

un po lexoj eugjen onegini te pushkinit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 5:54 pm

Child In Time shkruajti:
Enny-Art shkruajti:
now jam tu lexu librin biografik t'beatles...lash i liber nmes per kt liber...gj q se bej najher...SmileSmile

ueeeee ku e ke gjeet se du me e lexu edhe unaaa

o fefe ai libri quhet E madhe esht gjama e mekatit dhe esht fantastik, per momentin po lexoj librat e shkolles per sezonin :S
e ka edhe rina ket mi,bon 200lek,nese esht ai qe mendoj un
sa per temen po lexoj ps:te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 7:45 pm

Child In Time shkruajti:
un spo lexoj as librat e shkolles, jo me jasht shkollor

Pikes i ke ra...Hallall Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 7:51 pm

TA NGULA MES DETIT eshte liber per dashurite haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 8:00 pm

pa lamtumirem pak me pare lexova ikja e pellumbave dhe nje shetitje e paharrueshme njish fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 8:33 pm

iliaden ,prej hallit po e lex,se do e bejm dramatizim ne shkoll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

libri qe po lexoni - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
libri qe po lexoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» lexoni dicka te papame
» libri apo kp
» Libri apo Filmi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: