Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
libri qe po lexoni Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
libri qe po lexoni Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
libri qe po lexoni Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
libri qe po lexoni Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
libri qe po lexoni Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
libri qe po lexoni Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
libri qe po lexoni Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
libri qe po lexoni Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
libri qe po lexoni Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
libri qe po lexoni I_vote_lcap17%libri qe po lexoni I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
libri qe po lexoni I_vote_lcap29%libri qe po lexoni I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
libri qe po lexoni I_vote_lcap31%libri qe po lexoni I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
libri qe po lexoni I_vote_lcap23%libri qe po lexoni I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
libri qe po lexoni I_vote_lcaplibri qe po lexoni I_voting_barlibri qe po lexoni I_vote_rcap 
hot_spicy
libri qe po lexoni I_vote_lcaplibri qe po lexoni I_voting_barlibri qe po lexoni I_vote_rcap 
Darkangel
libri qe po lexoni I_vote_lcaplibri qe po lexoni I_voting_barlibri qe po lexoni I_vote_rcap 
angel boy
libri qe po lexoni I_vote_lcaplibri qe po lexoni I_voting_barlibri qe po lexoni I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
libri qe po lexoni I_vote_lcaplibri qe po lexoni I_voting_barlibri qe po lexoni I_vote_rcap 
Child In Time
libri qe po lexoni I_vote_lcaplibri qe po lexoni I_voting_barlibri qe po lexoni I_vote_rcap 
Blue Paradise
libri qe po lexoni I_vote_lcaplibri qe po lexoni I_voting_barlibri qe po lexoni I_vote_rcap 
Child Of Darkness
libri qe po lexoni I_vote_lcaplibri qe po lexoni I_voting_barlibri qe po lexoni I_vote_rcap 
rapper_girl
libri qe po lexoni I_vote_lcaplibri qe po lexoni I_voting_barlibri qe po lexoni I_vote_rcap 
Mars
libri qe po lexoni I_vote_lcaplibri qe po lexoni I_voting_barlibri qe po lexoni I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 libri qe po lexoni

Shko poshtė 
+62
piccola perla
xheneta
ema
tana
blue angel
Elvis
Anela123
elma
Zhana
love_albania
H_boy354
from_sweet_fire
Big_Boss
Blue Paradise
dead angel
angel boy
NIKI
AURORA BOREALIS
Nightmare
sOnatica
Shpirti-pist
redian
*...BE YOURSELF...*
sweet_girl
Slash
vdekja_eshte_mundesia
123bla returns
alex_anto
LaLuC-I
maria gracia
Enny-Art
the space
hot_spicy
don corleone
wooow
odise
play_boy
ani
Venus
zemra likut
the beatle
Lacuna_Coil
bad boy
Une
Tarjaholic
fifi
devilmaycry
smart devil
almir_metallica_4ever
baks
RioT
The_Sentinel
SupergirL
Mars
fefe_
Darkangel
Assy
Child In Time
cun_selvie
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
rapper_girl
66 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:21 pm

spo lexoj fare Razz Embarassed booooooooo sa pertoj :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:26 pm

edhe un skam filluar te lexoj asnje liber.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:27 pm

ja si lacuna

_________________
libri qe po lexoni Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
cun_selvie
Adoleshent
Adoleshent
cun_selvie


Male
Numri i postimeve : 22
Mosha : 28
Vendndodhja : selvia_city
Hobi : informatika
Koha e lire : msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 1:55 pm

gjeja qe kam me inat me lecu libra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 2:05 am

Krim dhe ndeshkim - Dostojevski

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy


Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 29
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 5:37 pm

Habia filozofike- Zhane Herrsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 5:38 pm

ca jane keto libra une e kam menjen plazh qef keto thone libra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 5:45 pm

Assy shkruajti:
Habia filozofike- Zhane Herrsh

ue kush qenka rregjistru ktu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 5:45 pm

fillova me lexu nje :S

krim dhe ndeshkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 10:23 pm

tolstoi eee? apo po ja fus kot?

_________________
libri qe po lexoni Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 10:24 pm

Zonja Bovari,vetem faqen e pare kam lexu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 2:58 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
tolstoi eee? apo po ja fus kot?

haha po e kam then un me lart mo Laughing

krim dhe ndeshkim - dostojevski

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 12:02 pm

haha

_________________
libri qe po lexoni Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 10:55 pm

po lexoj librin e italishtes qe kam bere ne shkolle po rifreskohem me italishten lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 10:31 pm

skam durim te lexoj,e di qe duhet po skam nerva ta filloj nje liber nga fillimi e ta coj deri ne fund,nga nje her ne te rralle marr nje liber dhe lexoj 2 faqet e fundit,nese me pelqen e filloj ta lexoj nga fillimi e coj deri te mesi dhe e le.... :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 10:12 pm

nisa librin Alkimisti :D ate tjetrin KRIM DHE NDESHKIM e lash pergjysem
nejse ky tjetri nice po me duket shpresoj ta mbaroj Razz lol!
me duhet te lex edhe plot pasi me duhen per ne vit te 3 Mad :S boooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 7:42 pm

dan brown-mashtrimi i madh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 32
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 12:43 am

duket qe lexoni shume,te papame jeni,
une po lexoj vallja e vdekjes{liber nazist)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 1:56 pm

HARKU I TRIUMFIT - REMARK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 1:58 pm

HARRY POTTER 7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devilmaycry
Adoleshent
Adoleshent
devilmaycry


Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Hobi : girls
Koha e lire : Carls' Bistro
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 10:53 am

"IDIOTI"- Dostojevski[i]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fifi
Adoleshent
Adoleshent
fifi


Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 30
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 12:12 pm

ah,,,sa e mbarova dje ne dark,, Cecilia Ahern - PS: I love u
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 5:00 pm

devilmaycry shkruajti:
"IDIOTI"- Dostojevski[i]

Surprised Surprised Surprised Surprised

edhe un Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 2:49 pm

idiot-slipknot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 2:56 pm

s'po lexoj hic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

libri qe po lexoni Empty
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   libri qe po lexoni Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
libri qe po lexoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 10Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: