Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcap17%jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcap29%jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcap31%jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcap23%jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcapjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_voting_barjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcapjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_voting_barjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcapjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_voting_barjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcapjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_voting_barjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcapjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_voting_barjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcapjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_voting_barjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcapjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_voting_barjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcapjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_voting_barjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcapjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_voting_barjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
jeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_lcapjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_voting_barjeta ime e perditshme. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 jeta ime e perditshme.

Shko poshtė 
+18
bituku85
toni'world
alex_anto
total overdose1
Endi
angel_wolf
Child Of Darkness
play_boy
wooow
Mars
odise
Child In Time
dj jero
fefe_
vagabodi_eri
rapper_girl
ceku
don corleone
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 7:34 pm

shkolle,shpi (internet msime) - ja ca monotonie e shpifur eshte.
pushimet verore gjithcka krejt tjeter- nje jete qe dueht JETUAR!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:21 pm

SHKOLL SHPI STERVITJE DAL ME SHPOQERIN INTERNET MUZIK GJUM NGA ORA 12
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:30 pm

Shkoll shpi dal PC muzik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Joker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 38
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 11:21 pm

ka qen me e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 11:22 pm

Joker shkruajti:
ka qen me e bukur

sa mpelq kjo pergjigje mgjs seshte shume opimiste
Jeta ime e perditshme e njejta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Joker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 38
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 11:25 pm

epo ka ndiku ajo puna shkolles
se me perpara ne shkoll , dilja me ato , festa e gjera te tjera , ato tani ne tr te gjith .... dhe un kam ngel me kto te lagjies !
tani 70 % e kohes kafe ose ne shtepi !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 09, 2008 9:46 pm

zgjohem heret :S
kafe qe npik tmgjesit me almirin rudin dhe kush tjet tjeter nga drrasat
shkolle...trashem me ato katnaret e klases qe si shof dot me sy Mad
prap kafe nconvers ose me nai vend tjeter
naiher shkojm ne kinema, nje her ne jave
pastaj shpi
pastaj gjum
pastaj "msoj" Rolling Eyes
pastaj neeeeeeeeeeeeeeeeeeet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 09, 2008 11:24 pm

zgjohem me vuajtje
shkoll
kafe andej afer shkolles
nga mami
desh hangu roma gol
shtepi
rock cafe
net
gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 09, 2008 11:24 pm

fefe_ shkruajti:
zgjohem me vuajtje
shkoll
kafe andej afer shkolles
nga mami
desh hangu roma gol
shtepi
rock cafe
net
gjume

uaaa kopjac lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 09, 2008 11:25 pm

shpi shkoll shpi kurs divino....naiher...kaq...+ net dhe gjuuuuum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 09, 2008 11:28 pm

Child In Time shkruajti:
fefe_ shkruajti:
zgjohem me vuajtje
shkoll
kafe andej afer shkolles
nga mami
desh hangu roma gol
shtepi
rock cafe
net
gjume

uaaa kopjac lol!

ca kopjova?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:40 pm

ushqim celular pc amore gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:42 pm

zgjim,tel me amoren,kafe,film ose muzik,int,tel prap,film,pastaj gjum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:45 pm

tani nver, ppfffff
zgjimi heret [se ste len rehat]
harroj te ha buk, dal kur mbejn kembet per tdal, vi ne shpi kur mkujtojn te ha ha., fb, sherr me motren, prap dal kur prap mbejn kembet per te dal, shpi nderkoh qe mami tall b... sa ti doj qefi duke mprovoku ke kam taku ke jo, anglisht, ha buk, pc e kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
jeta ime e perditshme.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» jeta ime brenda 4 mureve.
» histori nga jeta e perditshme
» Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!
» Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: