Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcap17%histori nga jeta e perditshme I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcap29%histori nga jeta e perditshme I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcap31%histori nga jeta e perditshme I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcap23%histori nga jeta e perditshme I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcaphistori nga jeta e perditshme I_voting_barhistori nga jeta e perditshme I_vote_rcap 
hot_spicy
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcaphistori nga jeta e perditshme I_voting_barhistori nga jeta e perditshme I_vote_rcap 
Darkangel
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcaphistori nga jeta e perditshme I_voting_barhistori nga jeta e perditshme I_vote_rcap 
angel boy
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcaphistori nga jeta e perditshme I_voting_barhistori nga jeta e perditshme I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcaphistori nga jeta e perditshme I_voting_barhistori nga jeta e perditshme I_vote_rcap 
Child In Time
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcaphistori nga jeta e perditshme I_voting_barhistori nga jeta e perditshme I_vote_rcap 
Blue Paradise
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcaphistori nga jeta e perditshme I_voting_barhistori nga jeta e perditshme I_vote_rcap 
Child Of Darkness
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcaphistori nga jeta e perditshme I_voting_barhistori nga jeta e perditshme I_vote_rcap 
rapper_girl
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcaphistori nga jeta e perditshme I_voting_barhistori nga jeta e perditshme I_vote_rcap 
Mars
histori nga jeta e perditshme I_vote_lcaphistori nga jeta e perditshme I_voting_barhistori nga jeta e perditshme I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 histori nga jeta e perditshme

Shko poshtė 
+3
Endi
free spirit
smart devil
7 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 7:49 pm

ket vit ishim me pushime ne durres Razz Razz edhe 1 dite dola me freen per te pir kafe (normal qe do qeraste ajo se una nuk i kam leket per kafe hihihihihihi, i kam per te lujt me xhetona)njs ishim mir e bukur ne tavolin per qefin tone dhe papritur vjen ujku pfffffffffff po tallem
vjen 1 cunnnnnnn dhe me shuuuuuuuuuuuuum mirsjellje i drejtohet free spirit:
cuni-(ishte shuuum i bukur nejse moo)--mirmbrema vajza... ej me fal vajze(per freen)ai djali aty(ishte te tavolina perball)deshiron te njihet dhe te njihet me ju....nqs ke deshir
free-hiuihuihuuiiuhhihiahiauhauahuahuahuaaaaa( sic kishte filxhanin me kapucino ne dor ia plasi te qeshmes ne surrat atij cunit) ai i shkreti u skuq edhe tha -----me falni po pse qeshni
ktej matan mua me ra cokollata nga dora nga ajo pamje per te qesh
imagjino freeja duke qesh ai cuni i kuq Razz Razz Razz Razz :gaga: :gaga: :gaga:
pastaj thot freeja me te forten fare duke qesh normal..
---me falni po nuk jam nga ktu nese ste vjen keq mund te ikesh
iku i shkreti....../
pastaj ne te dyja der kur vajtem ne shpi u llim tu qesh(edhe mami)kur e mori vesh
hihihuuahah
KET E THASH PER TE TREGU SE QYSH MY SISTER I MERR ME SHUUM GALLAT KTO GJANA :gaga: AJO ESHTE FIXIM FARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 8:06 pm

nuk ka nder mend njeri te tregoj no1histori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 8:13 pm

uuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaa qyqa e paska thon kjo mi.............
ueeeeeeeee sa turp....................ppppffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 8:48 pm

hahahahh ju qekeni shkatarru....hahhahah mir ja ke boo se e paske heq qafe kollaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 9:33 pm

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee at dite na u shtu jeta me shuuuuum
jemi lli tu qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:52 am

hmmmmmmm,,dje duhet te shkoja te takoja mel-L,,enny-art,,dhe nuk e di ke tjeter,,dhe ASSY se harrova,,tek mali i robit,,u prefa qe te shkoja,,u cova qe heret mo me u vesh,,e nejse,,cohet babi ne oren 11 te drekes nga gjumi edhe thot pse je vesh ti?i them una,,do iki se me kan ardh ca shoqe,,do iki me i taku te mali i robit,,
babi--e para,,mali robit esht shum larg per te ik ti vetem deri atje
e dyta-nga e di ti qe kto shoqet do jen at,,dmth mund te jen duke u tall me ty,,
e treta-ne oren 1 do nisemi per ne dajt
confused ,,fytyra ime,,kishte ngrir totalisht,,,si perfundim,,nuk shkova te mali i robit po shkova te mali i dajtit,,ku plasem vape,,,,sot nuk di me ca te shkoj se tani nuk ka autobusa,, Crying or Very sad Crying or Very sad ,,nuk di cte bej!!!!!!!!!!!!!!ato jan edhe neser,,,
me thoni ca te bej,,se du ti takoj se sben!!!!!!!!!!!!
po vdes me i taku!!!!!!SadSadSad:Sad:SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad:SadSadSadSadSadSadSadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:53 am

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SA GJYNAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:54 am

smart devil shkruajti:
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SA GJYNAH
vetem kaq??nuk mund te me japesh nai ide si ti takoj?plz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:56 am

dje dola me motren :D:D mire jo keq kaluam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:57 am

PPPPPPFFFFFFFFFFFFFF NUK E DI
RAPPER GIRL KE TE FALA NGA MOTRA IME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:59 am

RioT shkruajti:
hmmmmmmm,,dje duhet te shkoja te takoja mel-L,,enny-art,,dhe nuk e di ke tjeter,,dhe ASSY se harrova,,tek mali i robit,,u prefa qe te shkoja,,u cova qe heret mo me u vesh,,e nejse,,cohet babi ne oren 11 te drekes nga gjumi edhe thot pse je vesh ti?i them una,,do iki se me kan ardh ca shoqe,,do iki me i taku te mali i robit,,
babi--e para,,mali robit esht shum larg per te ik ti vetem deri atje
e dyta-nga e di ti qe kto shoqet do jen at,,dmth mund te jen duke u tall me ty,,
e treta-ne oren 1 do nisemi per ne dajt
confused ,,fytyra ime,,kishte ngrir totalisht,,,si perfundim,,nuk shkova te mali i robit po shkova te mali i dajtit,,ku plasem vape,,,,sot nuk di me ca te shkoj se tani nuk ka autobusa,, Crying or Very sad Crying or Very sad ,,nuk di cte bej!!!!!!!!!!!!!!ato jan edhe neser,,,
me thoni ca te bej,,se du ti takoj se sben!!!!!!!!!!!!
po vdes me i taku!!!!!!SadSadSad:Sad:SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad:SadSadSadSadSadSadSadSad

Mad:x:x
vallaj yllo skam ndonje ide...hmm mos ndoshta duhet te japesh ulerimen qe te shkosh se tjeter sdi cte te them vallaj Embarassed do doja shshsh qe te te linin te shkoje meqe e ke me shshshqeeejf Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:08 pm

rapper_girl shkruajti:
RioT shkruajti:
hmmmmmmm,,dje duhet te shkoja te takoja mel-L,,enny-art,,dhe nuk e di ke tjeter,,dhe ASSY se harrova,,tek mali i robit,,u prefa qe te shkoja,,u cova qe heret mo me u vesh,,e nejse,,cohet babi ne oren 11 te drekes nga gjumi edhe thot pse je vesh ti?i them una,,do iki se me kan ardh ca shoqe,,do iki me i taku te mali i robit,,
babi--e para,,mali robit esht shum larg per te ik ti vetem deri atje
e dyta-nga e di ti qe kto shoqet do jen at,,dmth mund te jen duke u tall me ty,,
e treta-ne oren 1 do nisemi per ne dajt
confused ,,fytyra ime,,kishte ngrir totalisht,,,si perfundim,,nuk shkova te mali i robit po shkova te mali i dajtit,,ku plasem vape,,,,sot nuk di me ca te shkoj se tani nuk ka autobusa,, Crying or Very sad Crying or Very sad ,,nuk di cte bej!!!!!!!!!!!!!!ato jan edhe neser,,,
me thoni ca te bej,,se du ti takoj se sben!!!!!!!!!!!!
po vdes me i taku!!!!!!SadSadSad:Sad:SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad:SadSadSadSadSadSadSadSad

Mad:x:x
vallaj yllo skam ndonje ide...hmm mos ndoshta duhet te japesh ulerimen qe te shkosh se tjeter sdi cte te them vallaj Embarassed do doja shshsh qe te te linin te shkoje meqe e ke me shshshqeeejf Sad
nuk esht problemiq e me lejn ose nuk me lejn se per ate pune iki vet pa leje,,por ska autobusa se isha aty tani dhe tha pas ores 12,,dicka e till Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:10 pm

smart devil shkruajti:
PPPPPPFFFFFFFFFFFFFF NUK E DI
RAPPER GIRL KE TE FALA NGA MOTRA IME

rrooooooooofsh shshsh te fala edhe ti
puuc foort thuaji :D

Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:10 pm

njerez po vdeeeeeeeeeeeees
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:12 pm

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MOS VDIS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:14 pm

RioT shkruajti:
njerez po vdeeeeeeeeeeeees

KE LUJT MENSH MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.... Ndeshkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:15 pm

QYQA VDIQ GOCA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:16 pm

ik moj se rrennn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:17 pm

HEHEHEHHEHEH E DI MI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:17 pm

ooooo mos u tallni po vdes me gjith mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:18 pm

po pra po...sa rren...tu zzgjat llapa tu rrejt Razz Razz Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:20 pm

ik mi zhduku,,ik se mka hyp tensioni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:21 pm

BOBOBOBOBOOB EDHE KSAJT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 2:17 pm

i perjetshem qofte kujtimi i saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 2:43 pm

hahahahahahaha e fort kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

histori nga jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: histori nga jeta e perditshme   histori nga jeta e perditshme Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
histori nga jeta e perditshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» jeta ime e perditshme.
» jeta e perditshme
» Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!
» Histori Dashurie
» histori te ndryshme nga shkolla

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: