Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcap17%histori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcap29%histori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcap31%histori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcap23%histori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcaphistori te ndryshme nga shkolla I_voting_barhistori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap 
hot_spicy
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcaphistori te ndryshme nga shkolla I_voting_barhistori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap 
Darkangel
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcaphistori te ndryshme nga shkolla I_voting_barhistori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap 
angel boy
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcaphistori te ndryshme nga shkolla I_voting_barhistori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcaphistori te ndryshme nga shkolla I_voting_barhistori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap 
Child In Time
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcaphistori te ndryshme nga shkolla I_voting_barhistori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap 
Blue Paradise
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcaphistori te ndryshme nga shkolla I_voting_barhistori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap 
Child Of Darkness
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcaphistori te ndryshme nga shkolla I_voting_barhistori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap 
rapper_girl
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcaphistori te ndryshme nga shkolla I_voting_barhistori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap 
Mars
histori te ndryshme nga shkolla I_vote_lcaphistori te ndryshme nga shkolla I_voting_barhistori te ndryshme nga shkolla I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 histori te ndryshme nga shkolla

Shko poshtė 
+3
fefe_
don corleone
rapper_girl
7 posters
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 9:47 pm

na tregoni pak ngjarje te ndryshme qe ju kane ndodhur juve apo te tjereve gjate viteve shkollore qoft 8vjecare apo edhe ne gjimnaz
ketu perfshihen gallata te ndryshme, sherre, dicka qe mund te keni bere ndaj mesuesve apo shokeve/shoqeve tuaja etj etj plot cte keni ju per te na treguar ne menyre qe te jet sa me interesante tema dhe te qeshim pak me njeri-tjetrin por jo chat ama, ju lutem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 9:56 pm

ateher po shkruaj un : ne vit te dyt i kam punu zbor shkolles Razz:D:D
kam bere 2 sherre, por njerin vetm do ju tregoj sot
nje dite ishim ne ore te fiskultures dhe po luanim topa djegsi ( se kshu donin bebushet e klases sime Mad ) edhe me vjen topi mu ne fytyre ( loja skishte filluar akoma e ) edhe un u nxeha aq shum per me teper qe kte gocen e kam sh inat e mire i shkoj un asaj e i them ti mi k** m** do me gjuash mua ee Mad edhe e gerric ne fytyre e i gjuaj me shkelma hehe Razz:D dhe kjo duke me then mua po ca pate me mua mii hahah sa debile hahaha e sme beri gje jo per gje po ska shanse pastj edhe nqs donte mund te vinte se kisha frik hic
o zot sa qeejf ate dite, ti shihnit gocat e klases tu fluturu nga qeeejfi hihi :D:D
su besoj qe e kisha rrahur :D:D iu be qejfi edhe atyre se e kemi inat tjgtha hehe :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 9:58 pm

ca te them shkolla eshte gjthmone gallat sidomos kur e ze mesuesin gjumi ne klase
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 11:45 pm

1 nat i shkruajta 1 goce me 1 shok u befsh 100 vjec ne shkolle me sprajt
kjo e mencmja iken neser , aty roje drejtoresh e plot nxenes ben foto te muri
desh hanga perjashtim ateher kot lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 2:15 pm

e njof ate gocen :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:08 pm

para 2 - 3 ditesh zysha e kimise ngriti nje vajze ne mesim dhe i kishte thene : po se bere kete do te te ngel ( imagjinoni qe ne fillim te shkolles,qelbsna) edhe kjo e shkreta ishte semure ( a me grip a me ndonje semundje se di mir) edhe i bie te fiket confused
behet keq fare jo vetem kjo vajza por edhe zysha, tym fare zysha
kur kishte pastaj msim me klasat e tjera ishte e hutuar fare, e zbardhur ne ftyre, vetem shpjegim mduket , edhe kur erdhi tek klasa jone dje vetem shpjegoi dhe duke bere si e mir, ehh ca ben frika hehe
qelbsina se keni iden sa e urrej

p.s. kjo ska ndodhur ne klasen time por ne 1 klase tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:16 pm

sot e lash gjith diten , por ika ne shkoll dhe i dhash 1 goce 1 liber qe ma kishte kerku 1 zoje ,
i kishte then kjo goca qe adi mungon por erdhi ne mengjes solli librin dhe kishte then zoja
"pse kam then ndonjeher un qe eshte cuni keq ai ? vetem qe nuk meson "
haha ishalla me kalon ne matematik kjo zoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 32
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:33 pm

dje erdhi nje i huaj ne shkolle dhe po gjuante me gure
guri i ra nje shokut tim dhe pasi mbaroi mesimi ne oren 18-30
shoku im doli jasht dhe i tha atij se pse gjuajte
ai ishte i pire
dhe i gjuajti me grusht ne fytyre
shoku nxorri thiken dhe e goditi 2 here nje here ne bark dhe nje here ne dore
ai tipi iku ne urgjence dhe u qep me 12 fije ne bark
erdhi dhe i kerkoi te falur shokut tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:36 pm

futini 1 ban ktij lart
ose ndryshojani emrin ne genjeshtari_dethist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 32
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:39 pm

sme besoni
hajdeni te marten tek sinan tafaji dhe do ta merrni vesh
ne tirane dhe ne oren 13-00 ose mbasi te mbaroje mesimi 18-30
afer cirkut
se per ate flasin te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:42 pm

po ca thu ti

te fusi thik dhe vjen ai qe ka hang thik te ai per ti kerku falje?
pse i kerkoji falje se kishte frik mos i fuste thik prap?

ai do kishte ik ne polici dhe ate shokun tend sdo e kishe par me sy per 1 kohe te gjat ti !
hajt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:48 pm

marojm neve oren e fiskultures ene shkojme ne banje atje plas sherri midis nji shokut tim te klases edhe nji cuni tjeter.edhe mir tham se kaq ishte kur sa dolem neve nga shkolla shofim ate cunin me nja 7 vete te tjere ke dera edhe prisnim ate shokun tim.sa del ai plas sherri.ai cuni nxjerr thiken po sa e nxorri i ra se i erdhi nji shqelm,se kush ja futi se di.vetem kur i vjen nji cun i madh atij shokut tim ene i thot:car pate me kte ti???
pytje idjote kjo edhe kshu fillon prap sherri.atij shokut tim iu ca syni kurse ai tjetri u ca ne koke
pu car sherri ishte ai,po nuk e morra vesh se i vazhdoi se nuk isha sot ne shkoll edhe nuk di gja se car u ba po shalla nuk vazhdon sherri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 10:13 pm

me perpara ne klase te 8 un isha ne nje kurs matematike te avancuar
iki me nje shokun tim dhe hyjme te shtepia e zojes e aty e benim kursin
hyjme ne.por te korridori ishte i erresire.shoku im hyn te dhoma ku benim kursin kurse un fshehem anash deres.zoja mbyll deren e dhomes.1 min me vone i bie un deres dhe doja te te trembja zojen.kur sa do ja beja buuuuuuuuu me iken zeri dhe ja bej puhhhhhhhhhhhhh
zoja trembet dhe i bie frigoriferit prapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Tue Jan 20, 2009 7:01 pm

ishim nga divino sot , 1 shokut tim i binte dielli ne sy dhe mbyllte ato perderdet anash , por tavolina rrotullohesh haha dhe ka ul gjysmat e pederve

tani qe e tregova dhe e lexova vet mu duke vk , por kur isha atje vet dhe e pa kamarieri "ca ban e cun" haha sa gallat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Tue Jan 20, 2009 8:16 pm

sot kemi lan oren e 5 dhe te 6 mgjthse sdolem jasht po nuk hipem lart,nejtem te oborri Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1Tue Jan 20, 2009 11:31 pm

po pse e thu sikur kishit qef te rrishit te oborri?
thuji sna la roja te dilnim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

histori te ndryshme nga shkolla Empty
MesazhTitulli: Re: histori te ndryshme nga shkolla   histori te ndryshme nga shkolla Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
histori te ndryshme nga shkolla
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» shkolla e mesme Ismail Qemali,shkolla ku mbizoteron ligji xhungles
» shkolla & puna
» shkolla mahir domi
» shkolla pjeter budi
» Si ndihet nje njeri kur nje histori e rendesishme mbaron?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale :: Shkolla-
Kėrce tek: