Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
jeta ime e perditshme. I_vote_lcap17%jeta ime e perditshme. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
jeta ime e perditshme. I_vote_lcap29%jeta ime e perditshme. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
jeta ime e perditshme. I_vote_lcap31%jeta ime e perditshme. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
jeta ime e perditshme. I_vote_lcap23%jeta ime e perditshme. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
jeta ime e perditshme. I_vote_lcapjeta ime e perditshme. I_voting_barjeta ime e perditshme. I_vote_rcap 
hot_spicy
jeta ime e perditshme. I_vote_lcapjeta ime e perditshme. I_voting_barjeta ime e perditshme. I_vote_rcap 
Darkangel
jeta ime e perditshme. I_vote_lcapjeta ime e perditshme. I_voting_barjeta ime e perditshme. I_vote_rcap 
angel boy
jeta ime e perditshme. I_vote_lcapjeta ime e perditshme. I_voting_barjeta ime e perditshme. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
jeta ime e perditshme. I_vote_lcapjeta ime e perditshme. I_voting_barjeta ime e perditshme. I_vote_rcap 
Child In Time
jeta ime e perditshme. I_vote_lcapjeta ime e perditshme. I_voting_barjeta ime e perditshme. I_vote_rcap 
Blue Paradise
jeta ime e perditshme. I_vote_lcapjeta ime e perditshme. I_voting_barjeta ime e perditshme. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
jeta ime e perditshme. I_vote_lcapjeta ime e perditshme. I_voting_barjeta ime e perditshme. I_vote_rcap 
rapper_girl
jeta ime e perditshme. I_vote_lcapjeta ime e perditshme. I_voting_barjeta ime e perditshme. I_vote_rcap 
Mars
jeta ime e perditshme. I_vote_lcapjeta ime e perditshme. I_voting_barjeta ime e perditshme. I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 jeta ime e perditshme.

Shko poshtė 
+18
bituku85
toni'world
alex_anto
total overdose1
Endi
angel_wolf
Child Of Darkness
play_boy
wooow
Mars
odise
Child In Time
dj jero
fefe_
vagabodi_eri
rapper_girl
ceku
don corleone
22 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:17 pm

zgjohem lahem vishem ha buke bej canten gati fus librat nisem drejt kostandinit per 5dite kjo pune pastaj e shtune zgjohem me 11.00 se ekam pushim shoh tv pastaj dal me nai shok ne mjes e me nai shok tjeter ne darke hy dhe ne net.e diele vendin e ze familja se vetem ate dite e kan pushim te shpise Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 32
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:19 pm

jet mo jet leshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:39 pm

jet me koti se kjo ska vallja, jete vk, sdurohet dot me asgje dhe asnje Mad:(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 32
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:48 pm

kjo siper ka shum te drrejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vagabodi_eri
Adoleshent
Adoleshent
vagabodi_eri


Male
Numri i postimeve : 14
Mosha : 33
Vendndodhja : LAZARAT
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 10:11 pm

edhe une te njejtin mendim me cekun kam,eshte be kjo jeta vk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 10:22 pm

rapper_girl shkruajti:
jet me koti se kjo ska vallja, jete vk, sdurohet dot me asgje dhe asnje Mad:(ktu ke fol me men:P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 11:49 pm

nga e hena ne te premten zgjohem ne 7 pa 10 , iki pij kafe
me raste le ndonje ore , pij kafe !
mbas shkolle kafe
shtepi
kafe
shtepi

shtun djel me aktivitete te ndryshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 5:32 pm

zgjohem ne mengjes bej te zaonshmet..pastaj pi 1 kafe dhe shkoj ne shkolle...ne shkolle dihet ca behet..mbas shkolle ose kur kam ore bosh me shoqerine ne disko,ne disko dj sepse i njoh te tere dj ne vlore dhe me lene sepse e dine kush jam Smile ..pastaj kur iki ulem ne ndonj lokal pi ndonje gje..me pas kur kthehem ne shtepi ha buke..futem ne dhomen time ndqz boxett dhe punoj me apraturat..pastaj hap pc dhe futem tek adoleshentet..ne mbasdite dal mar makinen,mar edhe gocen dhe shkoj pi ndonje kafe...pastaj kur kthehem muhabet me shoket..me raste shkojme ne kalceto...ndonje dite organizoj ndonje party etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:00 am

monotone !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 8:18 pm

SHKOLLE SHPI PASTAJ PUNE
NGA PUNA NE SHTEPI GJUME PASTAJ PRAP I NJEJTI AVAZ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:46 pm

monotone ne shumicen e rasteve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 38
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:50 pm

ferr kur jam ne pune parajse kur nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:50 pm

eshte ber vk , ka qen qj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 3:57 pm

jet leshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 12:32 am

boh spo i shty dot ditet kshu vetem Crying or Very sad
shum kot me pak fjal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 12:41 am

spo e them fare se do merziteni dhe ju Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 12:49 am

hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 36
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 1:56 pm

jete vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 6:59 pm

dita e sotme...shkoll...gallat ikem ene nga muzeu ortografik gjoja po un me ca shoqe e ca shok hym icik fare pastaj ikem u ulem te divino edhe pim nai gja..u knaqem se erdhen edhe ca tjer jasht klas..pastaj msim edhe icik..dola me 1 or bosh nejta prap me shoket e shoqet..u knaqem prap!!pastaj ika me 1 shoqe hengra sanduic ne nje fast food..pastaj ikem te shpija ksaj goces!!pastaj nshpi dhe bera detyrat!tani ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 7:03 pm

S'po e them se do bini ngjum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 32
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 7:06 pm

shkoll,pc,gjum..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 7:56 pm

sot ngela jasht oren e 1 , ishte mbyll dera bashk ja 10 veta te tjer qe njihja dhe ja futem kafe deri en 9 e ca , pastaj kafe prap , pastaj ika nga shkolla ku kam qen ne 8vjecare me ja 2 shok! ika bleva 1 raport per sot qe mungova
te gjith diten rrugve dmth sa te mbaronte ora e 6 e mesimit , pastaj ja futa 1 ore gjum dhe pc
pastaj do dal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 6:15 pm

shkolle shpi kurs ose ndonjeher shkolle shpi convers/steel
hec mo shtyjme nga pak perdit, vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 6:33 pm

shkoll-shpi
dalim nej her dhe kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 6:56 pm

shkoll shpi rrug
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

jeta ime e perditshme. Empty
MesazhTitulli: Re: jeta ime e perditshme.   jeta ime e perditshme. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
jeta ime e perditshme.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» jeta ime brenda 4 mureve.
» histori nga jeta e perditshme
» Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!
» kush ju shtyn me shum ne jeten e perditshme per te gjitha gjerat qe beni , dhe tju jape nje mendime...???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: