Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
jeta e perditshme Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
jeta e perditshme Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
jeta e perditshme Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
jeta e perditshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
jeta e perditshme Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
jeta e perditshme Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
jeta e perditshme I_vote_lcap17%jeta e perditshme I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
jeta e perditshme I_vote_lcap29%jeta e perditshme I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
jeta e perditshme I_vote_lcap31%jeta e perditshme I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
jeta e perditshme I_vote_lcap23%jeta e perditshme I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
jeta e perditshme I_vote_lcapjeta e perditshme I_voting_barjeta e perditshme I_vote_rcap 
hot_spicy
jeta e perditshme I_vote_lcapjeta e perditshme I_voting_barjeta e perditshme I_vote_rcap 
Darkangel
jeta e perditshme I_vote_lcapjeta e perditshme I_voting_barjeta e perditshme I_vote_rcap 
angel boy
jeta e perditshme I_vote_lcapjeta e perditshme I_voting_barjeta e perditshme I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
jeta e perditshme I_vote_lcapjeta e perditshme I_voting_barjeta e perditshme I_vote_rcap 
Child In Time
jeta e perditshme I_vote_lcapjeta e perditshme I_voting_barjeta e perditshme I_vote_rcap 
Blue Paradise
jeta e perditshme I_vote_lcapjeta e perditshme I_voting_barjeta e perditshme I_vote_rcap 
Child Of Darkness
jeta e perditshme I_vote_lcapjeta e perditshme I_voting_barjeta e perditshme I_vote_rcap 
rapper_girl
jeta e perditshme I_vote_lcapjeta e perditshme I_voting_barjeta e perditshme I_vote_rcap 
Mars
jeta e perditshme I_vote_lcapjeta e perditshme I_voting_barjeta e perditshme I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 jeta e perditshme

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: jeta e perditshme   jeta e perditshme Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 5:54 pm

Ketu mund te shkruani dicka nga jeta juaj e perditshme si e kaloni kohen
e lir gjera te tilla

un psh hmm ne mengjes behem gati per ne shkolle,pastaj perfundoj ne lokal pastaj,nga dreka futem ne net caffe,pastaj nga rocku (meriton rreklame) pastaj normale qe do luj dy or ping pong pastaj shkoj ne shpi nga ora 9 se nuk ku rri me rrugve,i fus nje bres buk,kur kam oferte flas ne tel nai film te bukur po pati,pastaj gjum.....te nesermen e njejta gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

jeta e perditshme Empty
MesazhTitulli: Re: jeta e perditshme   jeta e perditshme Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:43 pm

ekziston nje teme e tille,kshu qe po e mbyll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
jeta e perditshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» jeta ime e perditshme.
» histori nga jeta e perditshme
» Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!
» kush ju shtyn me shum ne jeten e perditshme per te gjitha gjerat qe beni , dhe tju jape nje mendime...???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: