Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcap17%Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcap29%Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcap31%Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcap23%Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcapMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_voting_barMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcapMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_voting_barMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcapMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_voting_barMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcapMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_voting_barMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcapMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_voting_barMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcapMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_voting_barMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcapMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_voting_barMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcapMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_voting_barMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcapMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_voting_barMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Muzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_lcapMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_voting_barMuzika per ju esht... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Muzika per ju esht...

Shko poshtė 
+24
hot_spicy
Joker
angel_wolf
odise
Venus
Burzgoroth
almir_metallica_4ever
dj jero
LiKe A sTaR
COLORED_SPIRIT
Endi
SupergirL
RioT
Child Of Darkness
Enny-Art
fefe_
Soldier Of Fortune
Darkangel
Mars
total overdose1
Lacuna_Coil
chrisbrown
rapper_girl
Child In Time
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:03 pm

muzika per mua eshte uji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 5:22 pm

ylberi i jetes.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 10:26 pm

muzika mu vallaj me shoqeron ne cdo moment srri dot nji ore pa nigju muzik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 10:28 pm

muzika eshte ajo pa te cilen un srri dot, cmendem po sdegjova muzik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 11:31 am

Muzika eshte art, Por arti me i vecante,,psh piktura eshte art gjithashtu por qe te kuptosh mire nje pikture duhet te kthjellohesh, te perqendrohesh aty, duhet te rrish ne nje vend qe eshte i qete etj etj kurse muziken e degjon kudo,,edhe duke mesuar edhe duke punuar, edhe duke ecur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 4:16 pm

cdo gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 4:54 pm

everything Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 10:38 pm

qetesim i nervave te mia, i love music
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 10:46 pm

Booooo nuk gjej fjale. Per mua muzika lidhet me gjithcka ne jeten time, ne cfaredo lloj gjendje shpirterore te jem, ne cfaredo lloj situate, eshte aty. Eshte si nje mik i ngushte qe te kupton pa fol fare, qe te heq merzine, ose qe ben qef me ty kur je e lumtur. Jetojme te dyja per njera-tjetren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 4:57 pm

muzika per mua eshte sa per te kalu kohen dhe per te rene pak ne qetsi:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 5:04 pm

te jap nji shemull
para ca ditesh kam qen smure.sa hapa muziken sikur nuk po i nija me dhimjet edhe u bera me mire.pastaj sa u shtriva te flija icik fillun dhimjet
si menoni ju car eshte muzika per mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 12:19 pm

dicka qe me qeteson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:02 pm

dhe un si fratelo lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 5:52 pm

motivi qe zihem me mamin kur ngre volumin
sesa hyri ne der lol

edguy- wasted_time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Joker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 38
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 11:05 pm

muzik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 1:53 pm

relax
qetesi
frymezim
life
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 1:54 pm

relax,frymezim,argetim....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 12:22 am

jeta ime................:-).ca te them tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dhuri
Adoleshent
Adoleshent
Dhuri


Female
Numri i postimeve : 87
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : te dal me shoqerine
Koha e lire : dalje me shoqerine, degjoj muzike
Piket : 154
Data e regjistrimit : 18/07/2009

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 12:38 am

gjeja me e bukur qe eksiston dhe te relaxon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 1:59 pm

relax,zhurme,e kenshme hmmm kto varen nga gjendja emocionale e imja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 2:06 pm

uhhh me shum se gjithcka pasi fjala gjithcka esht realtive.
dashuria ime per muzien esht absolute

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 2:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uhhh me shum se gjithcka pasi fjala gjithcka esht realtive.
dashuria ime per muzien esht absolute

loool!!! Shocked Shocked Shocked
paska ra mrena me muziken kjo affraid

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 2:09 pm

H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
uhhh me shum se gjithcka pasi fjala gjithcka esht realtive.
dashuria ime per muzien esht absolute

loool!!! Shocked Shocked Shocked
paska ra mrena me muziken kjo affraid

keq fare,esht e vetmja dashuri e cila nuk e ben njeriun te vuaj Razz
sidomos me muziken rock...se keni iden sa brenda kam ren

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Muzika per ju esht... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 2:16 am

muzika eshte gjitcka pa muzik ska jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 10:58 am

hmmmm kohet e fundit qe me ka munguar sja kam ndjere shume mungesen n'fakt
kur njeriu lendohet rende nuk para mendon per gjera te tilla si muzika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Muzika per ju esht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika per ju esht...   Muzika per ju esht... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Muzika per ju esht...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: