Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Muzika Shqiptare Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Muzika Shqiptare Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Muzika Shqiptare Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Muzika Shqiptare Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Muzika Shqiptare I_vote_lcap17%Muzika Shqiptare I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Muzika Shqiptare I_vote_lcap29%Muzika Shqiptare I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Muzika Shqiptare I_vote_lcap31%Muzika Shqiptare I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Muzika Shqiptare I_vote_lcap23%Muzika Shqiptare I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Muzika Shqiptare I_vote_lcapMuzika Shqiptare I_voting_barMuzika Shqiptare I_vote_rcap 
hot_spicy
Muzika Shqiptare I_vote_lcapMuzika Shqiptare I_voting_barMuzika Shqiptare I_vote_rcap 
Darkangel
Muzika Shqiptare I_vote_lcapMuzika Shqiptare I_voting_barMuzika Shqiptare I_vote_rcap 
angel boy
Muzika Shqiptare I_vote_lcapMuzika Shqiptare I_voting_barMuzika Shqiptare I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Muzika Shqiptare I_vote_lcapMuzika Shqiptare I_voting_barMuzika Shqiptare I_vote_rcap 
Child In Time
Muzika Shqiptare I_vote_lcapMuzika Shqiptare I_voting_barMuzika Shqiptare I_vote_rcap 
Blue Paradise
Muzika Shqiptare I_vote_lcapMuzika Shqiptare I_voting_barMuzika Shqiptare I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Muzika Shqiptare I_vote_lcapMuzika Shqiptare I_voting_barMuzika Shqiptare I_vote_rcap 
rapper_girl
Muzika Shqiptare I_vote_lcapMuzika Shqiptare I_voting_barMuzika Shqiptare I_vote_rcap 
Mars
Muzika Shqiptare I_vote_lcapMuzika Shqiptare I_voting_barMuzika Shqiptare I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Muzika Shqiptare

Shko poshtė 
+3
dj jero
hot_spicy
rapper_girl
7 posters
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 2:20 pm

Cmendim keni ju per muziken shqiptare??
si ju duken kengetaret shqiptare qoft te vjetrit apo edhe te rinjt si dhe videot e tyre ?
A mendoni se jane ndopak origjinal ne ate cka ata bejne apo jane kopjac?
shkruani gjithcka rreth saj, cdo gje qe mund tju vij ndermend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 2:35 pm

ka kengetar qe me verte ja vlejn se un ne cel maj goxha kenge shqiptare.ka dhe te tjere pastaj tip zajmina ciljeta qe te thujn ne mes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 8:51 pm

muzika shqiptare eshte muzika me vk aq me teper me kengetaret e rinj qe dalin cdo dite, kengetare qe sja kane iden ceshte muzika por i futen muzikes vetem per te fituar para pfff
pastaj ka nga ata kengetare qe kane qe ne kohen e prinderve tane qe vertet ja vlejn por qe ne te rinjve sna pelqejne dhe kjo eshte normale Smile kenge me te te vene ne gjume jane
videot me acarojne , e kam fjalen per videot e ktyre kengetareve te rinj, uee o zot video me vk skam pa, pa pik lidhje, me te ta shpif Mad:x
ca te them tjeter scratch
flas dit tjeter me shume boll per sot lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 8:00 pm

muzika shqiptare nuk eshte ne nivel me ate amerikane apo angleze por vk nuk eshte..shqiperia ka shume talente.shume kengetare te zote,si aurela gace,supernova,stine,redon makashi,blero,albani,qelbanix e shume e shume te tjere etjj..nuk mund te thuash qe eshte vk sepse ne bejme muzike shume te mire.
kemi kompozitor qe jane mjeshtra ne punen e vet si:mjeshtri Adrian Hila,SHpetim saraci,pirro cako,stine.muzika jone eshte me nivel te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 30
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 1:40 am

ka ca si shum kengtar qe kan dal koheve te fundit si puna bleros apo ciljetes qe m acarojn totalisht thejsht nuk arrij ta kuptoj ca lloj muzike bejn ne fakt a esht vertet muzike ajo qe bejne ajo qe merret si muzik,nejse per muzik pop dhe klasike s jemi keq kemi elemnt si anjeza apo elvana etje ,per grupe rroku jemi ne rrugen e duhur, ndersa per hip hop thjesht nuk kemi asnje element qe t ia vleje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 5:48 pm

e ke shume gabim anetarja siper..si qenka blero kengetar kot?!!???!edhe ciljeta ka bukurine e vete ne kenge.kenga dorheqja qe coi vjet tek top fest ishte shume e bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 5:55 pm

muzika shqiptare pfff esht mir po ka qen dhe ma mir...nqs flasim per muzik esht ok.ka hec.po per kengetar ama.....merre me lang se mishi u hang
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 1:46 am

m`pelqejn shum fare Supernova, Humus, 00 Genti, Germs, Linda n`boten e Cudirave e naj tjeter qe mund te mos me kujtohet tani..i vlersoj kto grupe
ca jan tjera.. Muzika Shqiptare 1653391

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:47 am

muzika shqiptare.... scratch scratch kjo e reja 99% e kopjume...sa per kengetaret ka gjigande te muzikes tip vace zela sherif merdani anjeza shahini etj etj qe ke qef ti ngjosh e cajne skenen me ze....sa per kto tip cili zajmi ingriti..hec mo vl rabbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 12:55 pm

Child In Time shkruajti:
m`pelqejn shum fare Supernova, Humus, 00 Genti, Germs, Linda n`boten e Cudirave e naj tjeter qe mund te mos me kujtohet tani..i vlersoj kto grupe
ca jan tjera.. Muzika Shqiptare 1653391

me fixon komplet. ajo dhe ne mhb esht njish,dhe si goc dhe si kengetare duke menduar qe esht e re akoma.

muzika shqptare shum e bukur,me pelqen por se degjoj asiher Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Muzika Shqiptare Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 2:53 pm

ta shpiffffffffffffff!!!! Muzika Shqiptare 30

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Muzika Shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika Shqiptare   Muzika Shqiptare Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Muzika Shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Muzika klasike
» Muzika per ju esht...
» Muzika jone popullore
» filmat shqiptare
» KOMEDITE SHQIPTARE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: