Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Muzika jone popullore Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Muzika jone popullore Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Muzika jone popullore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Muzika jone popullore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Muzika jone popullore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Muzika jone popullore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Muzika jone popullore Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Muzika jone popullore Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Muzika jone popullore I_vote_lcap17%Muzika jone popullore I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Muzika jone popullore I_vote_lcap29%Muzika jone popullore I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Muzika jone popullore I_vote_lcap31%Muzika jone popullore I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Muzika jone popullore I_vote_lcap23%Muzika jone popullore I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Muzika jone popullore I_vote_lcapMuzika jone popullore I_voting_barMuzika jone popullore I_vote_rcap 
hot_spicy
Muzika jone popullore I_vote_lcapMuzika jone popullore I_voting_barMuzika jone popullore I_vote_rcap 
Darkangel
Muzika jone popullore I_vote_lcapMuzika jone popullore I_voting_barMuzika jone popullore I_vote_rcap 
angel boy
Muzika jone popullore I_vote_lcapMuzika jone popullore I_voting_barMuzika jone popullore I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Muzika jone popullore I_vote_lcapMuzika jone popullore I_voting_barMuzika jone popullore I_vote_rcap 
Child In Time
Muzika jone popullore I_vote_lcapMuzika jone popullore I_voting_barMuzika jone popullore I_vote_rcap 
Blue Paradise
Muzika jone popullore I_vote_lcapMuzika jone popullore I_voting_barMuzika jone popullore I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Muzika jone popullore I_vote_lcapMuzika jone popullore I_voting_barMuzika jone popullore I_vote_rcap 
rapper_girl
Muzika jone popullore I_vote_lcapMuzika jone popullore I_voting_barMuzika jone popullore I_vote_rcap 
Mars
Muzika jone popullore I_vote_lcapMuzika jone popullore I_voting_barMuzika jone popullore I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Muzika jone popullore

Shko poshtė 
+3
Lacuna_Coil
odise
dj jero
7 posters
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 3:19 pm

cfare mendoni per muziken popullore???si ishte dhe si ka qene?????kush taban ju pelqen me shume...une mendoj se muzika jone popullore ne ditet tona eshte e nivelit zero.eshte komplet e percudnuar.pothuajse i tere populli e ngaterron muziken popullore me turbo folkun..turbo folku eshte rryma me e shemtuar..nje mixim i regatonit me gjera ballkanike qe ska lidhje me muziken tone popullore.eshte shume e veshtire ne ditet tona te gjesh muzike te vertete shqiptare.muzika jone popullore eshte e pasur me ritme nga me te ndryshmet.larmia ritmeve i jep kengeve dhe valleve tona popullore nje bukuri te rrale dhe njekohesisht tregon per pasurine e madhe shpirterore te popullit tone..ne traditat e mira te kenges dhe valles popullore ecen dhe zhvillohet muzika jone sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:06 pm

ku ka si muzika popullore jugore..
te kenaq shpirtin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:07 pm

nuk e pelqej,se di pse No

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Muzika jone popullore Corey1-horz


Edituar pėr herė tė fundit nga Lacuna_Coil nė Sun Jul 05, 2009 6:08 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:07 pm

vallaj vetem neper dasma kan lezet..kshu sme bi najher mendja me i ngju!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 36
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:17 pm

ka lezet popullorja.icik meze aty icik raki ene muzik popullore nsfond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:25 pm

meze dhe raki po,mm ka sh lezet,por popullore jo Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Muzika jone popullore Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 36
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:29 pm

po rakia vetem me popullore shkon imen. mvjen keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:32 pm

knaqem neper dasma dhe i rikujtoj naiher :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:33 pm

e vetmja arsye qe sdua te shkoj ne dasma esht prej muzikes popullore,pale kur ne mes e ngaterrojn me tallava,tmerr Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Muzika jone popullore Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:35 pm

e ne mes ven nai tip muzike tallava qe tkercejne te rinjte jo vetem plakat Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:37 pm

pse tallavaja per te rinjt esht?????????? Shocked

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Muzika jone popullore Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 6:39 pm

eshte cooooooooooooool cheers

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 7:13 pm

nuk eshte kjo muzika popuyllore qe degjohet sot..eshte krejt ndryshe ajo e atehershmja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 7:15 pm

tani muzika jone popullore ngjan si muzike orioentale po jo..ajo ka ekzistuar kur shqiptaret kane qene te krishtere pa pushtimin e turkut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Muzika jone popullore Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika jone popullore   Muzika jone popullore Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Muzika jone popullore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ISUF MYZYRI-bilbili i kenges popullore elbasanase
» ca esht jeta jone?
» Pse dalim nga natyra jone ..?
» Muzika per ju esht...
» Muzika Shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: