Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcap17%sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcap29%sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcap31%sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcap23%sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???

Shko poshtė 
+17
play_boy
the doctor 2000
rapper_girl
barbi brune
renato17
DURRSAKU
odise
don corleone
Child In Time
Endi
dj jero
Soldier Of Fortune
alex_anto
Mars
Lacuna_Coil
fefe_
ceku
21 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 11:36 pm

ppfff thoja me perpara qe e du patjeter 6 vjet me te madh,por e kam pas per bashkeshortin, ate po aq e du
kurse bf, ppff moshatar me ce do me tmadh?? tgjat? mmm pak me tgjat se una

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 1:18 pm

skam pretendime per gjatesi apo moshe
tani normalja per mu eshte 3 ose 4 vjet me tmadh(4 e kam una)
gjatesia pak me i gjate se une(ashu e kam)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 23, 2009 12:41 am

si gjatsi mjafton mos te ishte me e gjat se une.... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ....
sa per moshe ska rendesi dhe me e madhe te ishte Razz Razz jo gruja e Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 23, 2009 8:48 pm

pak me te gjate se une dhe dua qe ne 14 dhjetor te mbushi 21 vjec Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: