Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap17%5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap29%5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap31%5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap23%5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_voting_bar5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
hot_spicy
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_voting_bar5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Darkangel
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_voting_bar5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
angel boy
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_voting_bar5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_voting_bar5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Child In Time
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_voting_bar5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Blue Paradise
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_voting_bar5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_voting_bar5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
rapper_girl
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_voting_bar5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Mars
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_lcap5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_voting_bar5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat May 30, 2009 12:08 pm

Ju
dhe partneri juaj mendoni se e njihni shumė mirė njėri tjetrin, se nuk
keqkuptoni ose nuk keqkuptoheni gjatė bisedave, por e vėrteta ėshtė se
as ato lidhje qė njihen si ''tė qėndrueshme'' nuk duhet ta mospėrfillin
kėtė problem. Shumė ēifte bėjnė gabime gjatė komunikimit, madje shumė
nga ato mbarojnė nė njė zėnkė qė mė vonė do tė prekė emocionalisht
njėrin nga protagonistėt. Njėri do tė ndihet fitimtar mirėpo tjetri do
tė ndjejė njė zbehje tė asaj lidhjeje. Pėr t'ju shmangur problemeve,
nuk duhet ti injoroni , janė 5 gabime qė shumica e femrave i kanė tė
pėrbashkėta, a jeni ju njė nga ato... mbase. Pra kujdes, ai nuk ėshtė
shoqja jote, ai nuk i kupton ato qė nuk ia thua dhe i kupton vetėm
gjysmėn e atyre qė ia thua. Kush ka thėnė se vetėm femrat janė tė
komplikuara.

Gabimi 1. Fshehja e detajeve

Ėshtė gabimi
kyē qė bėn njė femėr derisa i tregon partnerit te saj se tė shtunėn
mbrėma do tė dalė me shoqe. Ajo nuk pėrmend hollėsitė ku, kur dhe
saktėsisht me kėnd. Pėrderisa pėr njė femėr ėshtė e rėndėsishme tė dijė
tė gjitha hollėsitė, ėshtė shumė normale qė edhe mashkulli tė kėrkojė
njė gjė tė tillė. Pa panik, pa u nervozuar dhe pa e akuzuar pėr
mosbesim, nė mėnyrėn mė tė afėrt tregoji gjithēka. Ai do tė ndihėt i
qetė, pėrderisa t’i do tė jesh rehat, pa pasur nevojė ta thėrrasėsh ēdo
orė.

Gabimi 2. Koha e gabuar

Tė gjitha femrat duhet tė
dinė se ėshtė gati e pamundur tė debatosh, pėrderisa Ai ėshtė duke
shikuar televizor. Dhe pas kėtij gabimi qė s'kapėrdihet, menjėherė vjen
tjetri, mendimi se ai i jep mė shumė rėndėsi televizorit... a e keni
ditur se, ata nuk pėrqendrohen dot nė disa gjėra njėkohėsisht. Atė mund
ta pyesėsh pėr ēkado, dhe ai pėrgjigjet me "ėhė" qė do tė thotė se njė
pjesė e trurit tė tij ėshtė pėrqendruar nė TV, pjesa tjetėr ėshtė nė
gjumė... ti mund tė flasėsh tėrė ditėn, e ai ... "ėhė ... ėhė''

Nga
ana tjetėr, meshkujt shfrytėzojnė ēastet kur Ajo ėshtė duke u
pėrgatitur pėr punė , duke lexuar revistėn e saj tė preferuar,
saktėsisht, kur ajo ėshtė e preokupuar me diēka tjetėr. Ai e bėn kėtė
qėllimisht ngase ai nuk ndihet mirė gjatė bisedave tė gjata dhe tė
thella pra gjen kohėn "e pėrshtatshme" kur ajo nuk mund tė pėrqendrohet
nė atė bisedė.

Gabimi 3. Fjalitė qė fillojnė me “...kam njė lajm tė keq”

Kur
ajo do tė tregojė diēka qė partnerit ndoshta nuk do t'i pėlqejė,
fjalinė e fillon me "Kam njė lajm tė keq ....edhe nėse fjala ėshtė pėr
diēka shumė tė thjeshtė, ai do tė reagojė mė ashpėr. Problemi qėndron
te mėnyra e gabuar e tė shprehurit, nė kėtė rast. Ai asnjėherė nuk
pėrgatit fjalim, por i "bie shkurt" futet drejt nė temė dhe thotė atė
qė ka pėr tė thėnė , kėtė e pret edhe nga ajo. Nė situata tė tilla mė
mirė ėshtė tė futesh direkt ne temė sesa tė flasėsh gjepura derisa tė
thuash diēka qė ai ta kuptojė.

Gabimi 4. Papritur biseda kthehet nė monolog

Ajo
ėshtė duke treguar historinė e shoqes sė saj qė ėshtė ndarė nga i
dashuri, dhe ai ka shtypur butonin MUTE . Problemi qėndron kėtu: Atyre
nuk u pėlqejnė hollėsitė ... nuk duan tė dinė detajet e ndarjes (nė
kėtė rast).Nė disa raste ata nuk interesohen pėr diēka qė nuk ka tė
bėjė me ta personalisht. Nėse nuk do tė pėrfundosh duke e shkundur atė
pėr t'ia tėrhequr vėmendjen, gjatė bisedės bėj ndonjė pyetje dhe ai do
te kthehet sėrish nė TOKĖ. Ai e ka mė tė lehtė tė shpėrqendrohet derisa
flet vetėm ajo, sesa kur ka tė bėjė me pyetje provokative.

Gabimi 5. Mos provo tė zbulosh mė tė fshehtat
Femrat
pyesin pėr ēdo gjė. Sinqeriteti ėshtė veti e mirė, mirėpo janė disa
gjėra qė ndoshta partneri juaj nuk ka nevojė ti di. Ajo nuk ka nevojė
ta dijė se atij nuk i duket mė e bukura nė botė, nuk duhet ta dijė nėse
ai shikon revistat me femra nudo. Ai ėshtė mė mirė tė mos e dijė nėse
ajo ka kriza xhelozie qė mundohet ti fshehė dhe mund tė jetojė edhe pa
e ditur se ajo ka njė numėr dyshifror tė lidhjeve nga e kaluara. Disa
gjėra ėshtė mė mirė tė mbeten tė fshehta, ashtu qė ajo ėshtė e vetmja
nė botė pėr tė, ai asnjėherė nuk ka shfletuar revistėn "Playboy", ajo
nuk ėshtė xheloze dhe ka pasur vetėm njė lidhje tė dėshtuar. Mos pyet
asnjėherė pėr tė gjitha ato imtėsi qė nuk ja vlen as tė pėrmenden,
pėrndryshe do tė fitosh bindje tjetėr nga ajo qė ke pasur pėr partnerin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat May 30, 2009 12:13 pm

pertoj ta lexoj po me kapi syri ne filim qe trego detaje e kshu gjerash
iiiiiiiiiiii detajet jan te merzitshme ndonjeher,s'esht nevoja te tregoj sa her dal me shoqet. jo po dhe kur iki ne wc duhet ti them..... Laughing Laughing
rendesi ka dashuria ndermjet partnereve dhe maredhenia normale,maredhenie e kenaqeshme nga te dyja palet


dheeeeee LIIIIIIIIIIRIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat May 30, 2009 1:54 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
pertoj ta lexoj po me kapi syri ne filim qe trego detaje e kshu gjerash
iiiiiiiiiiii detajet jan te merzitshme ndonjeher,s'esht nevoja te tregoj sa her dal me shoqet. jo po dhe kur iki ne wc duhet ti them..... Laughing Laughing
rendesi ka dashuria ndermjet partnereve dhe maredhenia normale,maredhenie e kenaqeshme nga te dyja palet


dheeeeee LIIIIIIIIIIRIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAA
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked uffa na cmeni me ket lirin kjo neve Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 29
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat May 30, 2009 2:09 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
pertoj ta lexoj po me kapi syri ne filim qe trego detaje e kshu gjerash
iiiiiiiiiiii detajet jan te merzitshme ndonjeher,s'esht nevoja te tregoj sa her dal me shoqet. jo po dhe kur iki ne wc duhet ti them..... Laughing Laughing
rendesi ka dashuria ndermjet partnereve dhe maredhenia normale,maredhenie e kenaqeshme nga te dyja palet


dheeeeee LIIIIIIIIIIRIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAA
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked uffa na cmeni me ket lirin kjo neve Crying or Very sadpo keshtu eshte xheni askush ska te drejt ta gjykoje per dashurine qe ka per lirine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat May 30, 2009 2:11 pm

Mrs.perfect shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
pertoj ta lexoj po me kapi syri ne filim qe trego detaje e kshu gjerash
iiiiiiiiiiii detajet jan te merzitshme ndonjeher,s'esht nevoja te tregoj sa her dal me shoqet. jo po dhe kur iki ne wc duhet ti them..... Laughing Laughing
rendesi ka dashuria ndermjet partnereve dhe maredhenia normale,maredhenie e kenaqeshme nga te dyja palet


dheeeeee LIIIIIIIIIIRIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAA
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked uffa na cmeni me ket lirin kjo neve Crying or Very sadpo keshtu eshte xheni askush ska te drejt ta gjykoje per dashurine qe ka per lirine
shoh qe ti me xhenin i kok pasket normale motra jeni :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 29
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat May 30, 2009 2:12 pm

don corleone shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
pertoj ta lexoj po me kapi syri ne filim qe trego detaje e kshu gjerash
iiiiiiiiiiii detajet jan te merzitshme ndonjeher,s'esht nevoja te tregoj sa her dal me shoqet. jo po dhe kur iki ne wc duhet ti them..... Laughing Laughing
rendesi ka dashuria ndermjet partnereve dhe maredhenia normale,maredhenie e kenaqeshme nga te dyja palet


dheeeeee LIIIIIIIIIIRIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAA
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked uffa na cmeni me ket lirin kjo neve Crying or Very sadpo keshtu eshte xheni askush ska te drejt ta gjykoje per dashurine qe ka per lirine
shoh qe ti me xhenin i kok pasket normale motra jeni :D


jemi shume ndryshe nga njera tjetra ta siguroj kete
por e mbeshtes ne parimet e saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat May 30, 2009 2:12 pm

Mrs.perfect shkruajti:
don corleone shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
pertoj ta lexoj po me kapi syri ne filim qe trego detaje e kshu gjerash
iiiiiiiiiiii detajet jan te merzitshme ndonjeher,s'esht nevoja te tregoj sa her dal me shoqet. jo po dhe kur iki ne wc duhet ti them..... Laughing Laughing
rendesi ka dashuria ndermjet partnereve dhe maredhenia normale,maredhenie e kenaqeshme nga te dyja palet


dheeeeee LIIIIIIIIIIRIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAA
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked uffa na cmeni me ket lirin kjo neve Crying or Very sadpo keshtu eshte xheni askush ska te drejt ta gjykoje per dashurine qe ka per lirine
shoh qe ti me xhenin i kok pasket normale motra jeni :D


jemi shume ndryshe nga njera tjetra ta siguroj kete
por e mbeshtes ne parimet e saj
ok Smile i pytje personale e ke gje enxhi vakon ne klase??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 29
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat May 30, 2009 2:13 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Sat May 30, 2009 2:14 pm

a ok Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Thu Jun 18, 2009 5:23 pm

Ka vite permbi vite qe shkencetaret studjojne komunikimin midis meshkujve dhe femrave. Por sado me ndihmen e ketyre shkencetareve, femrat akoma nuk dine disa gjera.

Por megjithe ndihmen e ketyre shkencetareve, femrat akoma nuk dine disa gjera. Meshkujve nuk duhet t'u thuash kurre:

1. “Dukesh goxha i lezetshem.”
Lezetshem? Burrat nuk duan ta degjojne kete fjale, ta shohin, pale te jene te tille. Nese zbresin poshte pasi jane veshur per dicka formale, dhe ju thoni qe duken te lezetshem, ka 100% shans per t'u nderruar. Burrat jane rojet e femrave, dhe lezetshmeria nuk futet ne ate pikture.

2. “Duhet te flasim.”
S'ka 3 fjale me te forta per te fikur trurin e meshkujve me shpejte se pjesetim thyesash. Kur degjojne keto fjale direkt hyne ne tipin e frikacakut dhe cdo gje qe duhet bere per t'u shmangur diskutimit eshte normale per burrat.

3. “Dua te jemi shoke.”
Jo me, me vertet? Do vetem qe mos te marre me ai personi ne tel ne 2 te nates e te coje sms cdo 5 minuta. Kjo eshte dicka qe zgjat dhimbjen. Kur thua “Dua te jemi shoke” domethene ka akoma shans per dicka me teper. Me mire thuaj s'dua me te pa me sy, shporru! Atehere sqarohen gjerat.

4. “Ska rendesi madhesia.”
O do kete shume lek ai person qe ia thua, ose ke rene ne dashuri shume thelle. Te tere e dine qe madhesia e mjeteve sekrete te meshkujve kane rendesi. Ua falni meshkujve kur s'kane ca bejne me kete problem. Prandaj mundohen t'ju mbajne mire me gjera te tjera.

5. “Te pelqeu ajo.”
Po, sigurisht. E kane ne gjak. Standardet e tyre jane shume me te uleta se c’kane femrat. Vetem per ate arsye sdo te thote se mendojne me pak per femrat. Mundohem ta fshehin qe pane ate femren tjeter duke ecur por ne shumicen e rasteve s'kane cfare te bejne. Per femrat, kur nje tjeter kalon dhe i dashuri juaj e sheh me bisht syri, me mire mos thuaj gje fare dhe bej sikur se pe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klasial
Adoleshent
Adoleshent
klasial


Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 30
Vendndodhja : ne qiellin e 7
Piket : 82
Data e regjistrimit : 21/06/2009

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2009 1:44 pm

keto gamime cojn ne ndarje..............[quote] Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: 5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!   5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
5 gabime te femrave gjate bisedes me partnerin!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse shumica e femrave preferojne ta mbajne sekret moshen e tyre?
» sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???
» A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?
» Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??
» A JENI DAKORT ME MBYLLJEN E DERES SE SHKOLLES NE PUSHIM TE GJATE??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: