Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcap17%Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcap29%Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcap31%Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcap23%Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcapCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_voting_barCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcapCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_voting_barCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcapCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_voting_barCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap 
angel boy
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcapCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_voting_barCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcapCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_voting_barCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcapCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_voting_barCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcapCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_voting_barCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcapCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_voting_barCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcapCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_voting_barCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap 
Mars
Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_lcapCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_voting_barCfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??

Shko poshtė 
+15
che tartuf junior
vdekja_eshte_mundesia
don corleone
Blue Paradise
LaLuC-I
Soldier Of Fortune
Lacuna_Coil
hot_spicy
Darkangel
Stratovarius
Child In Time
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
angel boy
rapper_girl
19 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 11:13 pm

wish you were here - nightwish Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 11:15 pm

me fal qe po te kundershtoj denad..se e kam bere cik si shum kohet e fundit..porrrr cfar teme eshte kjo moj ncncncnncnc/.///ngelet tu hap tema me vdekje cnncncnnc,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 11:16 pm

pse re dreq ca ka
nje teme e ngjashme eshte edhe ne nje forum tjeter
mua thjesht me erdhi ndermend si teme dhe thashe ta hapja
ska ndonje gje re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 11:17 pm

rapper_girl shkruajti:
pse re dreq ca ka
nje teme e ngjashme eshte edhe ne nje forum tjeter
mua thjesht me erdhi ndermend si teme dhe thashe ta hapja
ska ndonje gje re

normale qe ska nanji gje te keqe...por eshte ber si forum varresh ky..
ka plot tema me vdekje ,,sikur kam shumm qejf te vdesin robt... Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 11:20 pm

angel boy shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
pse re dreq ca ka
nje teme e ngjashme eshte edhe ne nje forum tjeter
mua thjesht me erdhi ndermend si teme dhe thashe ta hapja
ska ndonje gje re

normale qe ska nanji gje te keqe...por eshte ber si forum varresh ky..
ka plot tema me vdekje ,,sikur kam shumm qejf te vdesin robt... Evil or Very Mad


ehuu edhe ti gys
nqs do posto dhe rri ne forum nqs jo pune per ty
skam cte te them un
zgjidh vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 11:21 pm

rapper_girl shkruajti:
angel boy shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
pse re dreq ca ka
nje teme e ngjashme eshte edhe ne nje forum tjeter
mua thjesht me erdhi ndermend si teme dhe thashe ta hapja
ska ndonje gje re

normale qe ska nanji gje te keqe...por eshte ber si forum varresh ky..
ka plot tema me vdekje ,,sikur kam shumm qejf te vdesin robt... Evil or Very Mad


ehuu edhe ti gys
nqs do posto dhe rri ne forum nqs jo pune per ty
skam cte te them un
zgjidh vet

hajt po zgjedh me postu hhahah Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 11:44 pm

welcome to my life
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
B.A.K.I. V.I.P.I.
Adoleshent
Adoleshent
B.A.K.I. V.I.P.I.


Male
Numri i postimeve : 38
Mosha : 32
Vendndodhja : ELBASAN
Hobi : ME PLQ TE LUAJ BASKET
Koha e lire : VERDALL NG ATE ME COJENE KEMBET
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 11:59 pm

CE JANE KETO KENGE KOTI RE TON UN MENDOJ TE ALTIN SHIRES MESAZH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 12:07 am

o bake kur se njef kengen mos fol se kenget e simple plan nuk krahasohen me te asnjerit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 12:43 am

toni'world shkruajti:
o bake kur se njef kengen mos fol se kenget e simple plan nuk krahasohen me te asnjerit

hhahahaha ja dhe ky hipopisti i mbaruar Laughing

sa per muu dua kengen SEAR ME MCMXCIII - MY DYING BRIDE DHE VIOLENCE - ANATHEMVA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius


Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 31
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:45 am

un nuk dua te ket muzik kur te varrosem un po varrosem jo po MARTOHEM as nuk kam party.Sad pfff
nuk jam i pa fe un.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 12:04 pm

ameno--enigma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 12:18 pm

SE MOS DO NGJOJ UN!!!!!!!!!!PFFFFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 1:51 pm

eee sa kam nderruar une deri tani.
dje po degjoja show must go on--Queen dhe thash: ahhh sa e bukur, kte dua kur tshkoj atje ''te lagja tjeter''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:30 pm

DUA TE NGJOJ VETEM TE QARA QE TA KUPTOJ SE PASKA NJEREZ QE ME DUAN SE NUK PO I GJEJ DOT!!!!!!! Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??   Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ?? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 3:43 pm

"hey you - pink floyd"