Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcap17%sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcap29%sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcap31%sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcap23%sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_lcapsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_voting_barsa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???

Shko poshtė 
+17
play_boy
the doctor 2000
rapper_girl
barbi brune
renato17
DURRSAKU
odise
don corleone
Child In Time
Endi
dj jero
Soldier Of Fortune
alex_anto
Mars
Lacuna_Coil
fefe_
ceku
21 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 1:40 pm

jo shume te gjate dhe deri ne 19 vjec maximumi, si dua te medhenj se i kam vdekje, lere iher qe jane vetem per te tall menderin ose sa per te kalu kohen po ca ti besh qe gocat e sotme (disa prej tyre) se kuptojne kte gje dhe vuajne pastaj, vet e kane fajin, jo per gje po e marrin vetem ngaqe ka makine,leke apo ku di un se ca tjeter njs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 10:43 pm

shyqyr qe paske heq Q7 dhe X5 nga opsionet ti haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 10:45 pm

fole ti re k**
te kam thene tme vish anash mua ti Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 10:47 pm

avash ti se nuk te shau me ate fjalor ai dhe pastaj me thua mua perjashto kete e perjashto ate se shan. mjaft te dyve tani!

_________________
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 10:48 pm

avash un ee, mos te flasi me kunja ai ok Mad:x
seshte bere akoma ftyra atij Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 10:50 pm

Mjaft tani! Mos i fryj zjarrit!

_________________
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 10:51 pm

ca do ti moj
un e kisha per barbin

ajo e do me q7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 10:52 pm

Ok, ja tani u sqaruam. plz asnje replike tjeter pas ksaj times. ju lutem!

_________________
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune


Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 31
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 8:45 am

rapper_girl shkruajti:
fole ti re k**
te kam thene tme vish anash mua ti Wink
oj vajze mos u kap me fefen sepse e kishte per mua ai
un jam ajo qe i kam keto preferencat
bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune


Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 31
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 8:46 am

fefe_ shkruajti:
ca do ti moj
un e kisha per barbin

ajo e do me q7
o zogu tani q7 dhe bmw x5 u vjetruan
ti e di qe un nuk afrohem pa nje hummer apo bmw x6
ahahaha
puc fefu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 8:00 pm

mesatarisht te gjate dhe 1-2 vjec me e madhe
arsyeja
me pelqejne me te medhate :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 7:33 pm

pak me te shkurter se une dhe moshatare me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 7:38 pm

Pff mua s'me shkojn moshataret....me plq me sh 3-4 vjet me tmdhenj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 7:39 pm

ose 15-20 vjet me te medhenj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 7:41 pm

Darkangel shkruajti:
ose 15-20 vjet me te medhenj


affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:25 pm

S.A.M shkruajti:
Darkangel shkruajti:
ose 15-20 vjet me te medhenj


affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
affraid affraid affraid affraid
e cna ka gjet Razz Razz

un e duu kshu si e kam Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:26 pm

Blue Paradise shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Darkangel shkruajti:
ose 15-20 vjet me te medhenj


affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
affraid affraid affraid affraid
e cna ka gjet Razz Razz

un e duu kshu si e kam Laughing Laughing

Ka ik per shel burri jot e pe ca tha Razz:P thot qe un i du 15 ose 20 vjet...pupupu mraft pika Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:28 pm

hahahhahaha
po sa keq qe nuk e ka gjet shtu si e do Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:28 pm

pak me te gjat se un dhe me mosh sa un ose pak me i madh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:29 pm

E ka x mu mi jo x veten e vet Razz:P:P
Dreqe...se e ka nga i mhb Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:30 pm

S.A.M shkruajti:
E ka x mu mi jo x veten e vet Razz:P:P
Dreqe...se e ka nga i mhb Razz:P
hahahhaha
po sthash gje mii
edhe sikur pune madhe Razz Razz Razz Razz Razz lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:31 pm

Blue Paradise shkruajti:
S.A.M shkruajti:
E ka x mu mi jo x veten e vet Razz:P:P
Dreqe...se e ka nga i mhb Razz:P
hahahhaha
po sthash gje mii
edhe sikur pune madhe Razz Razz Razz Razz Razz lol! lol!

Ai ta harroj se e ka 1 Razz:P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:32 pm

S.A.M shkruajti:
Blue Paradise shkruajti:
S.A.M shkruajti:
E ka x mu mi jo x veten e vet Razz:P:P
Dreqe...se e ka nga i mhb Razz:P
hahahhaha
po sthash gje mii
edhe sikur pune madhe Razz Razz Razz Razz Razz lol! lol!

Ai ta harroj se e ka 1 Razz:P:P:P
hahahhaah lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:33 pm

U se kam harru sa te gjat e du...deri te nja 1:80..so keq Razz se do rritem un Razz:P
ndersa moshen si me par 3-4 vjet...
Du ta kem 1her sa mosha ime po s'po gjej Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:22 pm

po sa kile duhet ta themi
pfff ca jane kto tema mer aman
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???   sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse??? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: