Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcap17%sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcap29%sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcap31%sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcap23%sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcapsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_voting_barsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap 
hot_spicy
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcapsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_voting_barsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap 
Darkangel
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcapsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_voting_barsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap 
angel boy
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcapsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_voting_barsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcapsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_voting_barsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap 
Child In Time
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcapsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_voting_barsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcapsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_voting_barsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcapsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_voting_barsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap 
rapper_girl
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcapsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_voting_barsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap 
Mars
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_lcapsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_voting_barsa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?

Shko poshtė 
+20
odise
terenc
Slash
hot_spicy
toni'world
bituku85
the doctor 2000
Darkangel
Venus
fefe_
wooow
Mars
Soldier Of Fortune
dead angel
aurel_m131
rapper_girl
Child In Time
Lacuna_Coil
play_boy
don corleone
24 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:07 pm

une divinon e kthej mrapshe me shoket i perzeme te gjthe njerezit :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:09 pm

shum budalliqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:22 pm

SHUME,NGA ME TE NDRYSHMET POR JEMI MESUAR TANI DHE NA DUKEN BUDALLALLEQE SERJOZE.
PO LE TE FLASI FREE SPIRIT PER KTE CESHTJE KUR TI RREGULLOHET PC-JA. Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:24 pm

haha free spirit ok me zor e presim ta shofim cdo thot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:35 pm

aq shum sa lejm nam Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:39 pm

kurse un pff ktu spara del po ne shqipri lej nam Smile
pff se si shpfin kto rob kur bertasim ne rrug ose kur hipim ne tavolin me bo 1 foto...nuk o gjo 1 foto Razz :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:58 pm

yyy si sle nam un mo Razz lol! kur qesh un e merr vesh gjtihe lokali hihihi lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:37 am

varet ca vendi jemi dhe nese jemi ne humor per budallalliqe Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:56 am

shum yhhhhhhhhhhhhhhhhhyyyyyyy sa shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 12:58 pm

don corleone shkruajti:
une divinon e kthej mrapshe me shoket i perzeme te gjthe njerezit :gaga:

Hahaha, sa te forta qe lame pardje. Mos kujtoni se e thote kot kete don corleone. Ishim tek divino nja gjashte shoke, dhe brenda 30 min kater tavolinat qe ishin perqark nesh u boshatisen. Nuk e keni idene ca te qeshmesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 7:50 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
don corleone shkruajti:
une divinon e kthej mrapshe me shoket i perzeme te gjthe njerezit :gaga:

Hahaha, sa te forta qe lame pardje. Mos kujtoni se e thote kot kete don corleone. Ishim tek divino nja gjashte shoke, dhe brenda 30 min kater tavolinat qe ishin perqark nesh u boshatisen. Nuk e keni idene ca te qeshmesh.
mos trego sekrete familjare tani se na flliqe Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:35 pm

Shume dhe ne!Leme nam edhe rruges ndonjehere edhe pastaj themi ku bejne gocat e moshesh tone ne pergjithesi kshu se ato ecin tere delikatese kurse ne shrihemi dhe rruges nga e qeshura!Po per mua keto jane momente qe mbaj mend gjate! Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:09 pm

nga 1 ne 100 hmmmmm 99 sepse ai 1 jane njerezit e tjere qe nuk i pelqejne ato qe bejme ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:28 pm

S.A.M shkruajti:
haha free spirit ok me zor e presim ta shofim cdo thot Razz

hahahaha po nuk i thot te gjitha ajo se na nxjerr bojen pastaj.
nejse kto budallalleqe qe bejn une me ate dhe me ca tjere te shtojne jeten vallaj. Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 11:39 pm

kam shoqeri serioze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:22 pm

Ne rrugeve nje here lejme nam. Filluam nje here te bertisnim kot per hobi po shyqyr kishim cadrat qe na mbulonin fytyren se binte shi. Nje here ecnim me tufa lulesh neper duar diten e shen valentinit dhe njerezit qe shikonin e qeshnin, se ne nuk dukemi edhe kaq sa jemi ne moshe eshte e keqja. E shume e shume gjera te tjera qe sa here i kujtoj, shkrihem duke qesh. Mars njehere le te forta fare. Sidomos kur fiksohet e shef bluzet e cunave per ti analizu ca shkrujne :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:23 pm

gallat gjithe kohes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:23 pm

varet ku jemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:24 pm

nam lejme ne cunat
shkrihemi
po deshe pyesni dhe soldierin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:46 pm

ka shkrujt ka faqia paraardhese soldieri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:48 pm

nga te gjitha ngjyrat dhe fytyrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 10:04 pm

nga ma te ndryshmet....sidomos un rej toni's world....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 10:06 pm

e pra e koh te bukura ja sa te vij e premtja prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 10:35 pm

hahahaha shum gjana...me lacunen iher...pupupupupu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 1:23 pm

bej ca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Empty
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??
» kur ju kap 5minutshi cfare beni?
» Dicka qe e beni me kenaqesi!
» ca beni kur jeni vetem ne shpi?????
» kur ju kap semundja grip cfare beni ???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: