Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcap17%perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcap29%perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcap31%perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcap23%perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcapperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_voting_barperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap 
hot_spicy
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcapperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_voting_barperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap 
Darkangel
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcapperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_voting_barperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap 
angel boy
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcapperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_voting_barperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcapperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_voting_barperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap 
Child In Time
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcapperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_voting_barperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcapperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_voting_barperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcapperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_voting_barperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap 
rapper_girl
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcapperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_voting_barperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap 
Mars
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_lcapperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_voting_barperse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??

Shko poshtė 
+12
Blue Paradise
dead angel
don corleone
Child In Time
play_boy
Soldier Of Fortune
odise
Venus
Mars
Endi
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
16 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 9:49 pm

pse askush nuk eshte i persosur?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 11:27 pm

kush e ka then kte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 11:28 pm

nga doli kjo tema???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 11:32 pm

Po crendesi ka nga doli!Se kam pa shpeshhere qe i beni keto pyetje!Jepni ndonje mendim nese keni!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 12:58 am

Sepse veprimet jane relative. Ndoshta ai i zgjuari qe e ben nuk mendon se eshte budallallek.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 12:06 pm

me pelqyen kto dy siper sidomos mars,kto jan tema dhe duhen diskutuar thjesht ndoshta ju nuk jeni ne gjendje ta beni kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:11 am

se njerzit e zgjuar duan me bo gjera te reja me u duk por edhe ato qe bejne e bejne gabim
edhte njesoj me ate shprehjen
nder 20 miq 19 flasin keq per ty i 20 qe flet mire e thot gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 12:21 pm

Kur thua te zgjuar...ndoshta duan te provojn dicka te re dhe ne fund te fundit del budallik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 11:43 pm

sepse nuk dine si ta shfrytezojne vetveten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 11:46 pm

nga zgjuarsia shumte do bejne edhe ato na nje here budalliqe se nuk ka lezet lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 12:33 am

ca te bejm dhe ne te shkretet , do gabojm ndonjeher
haha lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 12:34 am

fefe_ shkruajti:
ca te bejm dhe ne te shkretet , do gabojm ndonjeher
haha lol

:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
OO FEFE SA KAM QEEEEEEEEEEEEEEESH lol!
eee ca tbejmm,rreshkasim naiher edhe ne ahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 2:12 pm

se fudja njerez jan dhe budallaliqet per njeriun jane krijuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 2:13 pm

te gjith bejm budallalleqe ska njeri qe sben
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 2:17 pm

po gjera qe ndodhin jan, pa dashur mund te behen shum gjera..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 2:42 pm

po i duhet nenji budallik sa per nazar Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 33
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 2:19 pm

per te mos i marr me sysh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 2:24 pm

Blue Paradise shkruajti:
per te mos i marr me sysh Razz

ahahahahahahaha jo moj jooo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:35 pm

sepse duan te jet te = me boten me njerzit dmth :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:36 pm

SE KAPISH FARE TEMEN UNA..TE GJITHE BEJME BUDALLALLEQE...PSE TE ZGJUARIT SDUHET TE BEJNE??? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:37 pm

supozohet qe nje njeri qe eshte i zgjuar nuk mund te quhet budalla apo jo ?? ateher ai i zgjuari pse ben nai her budallalleqe :D kapish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 6:25 pm

per te treguar qe jan aq te zot sa bejn dhe budallaqe dhe gjera te mencura jo si budallenjte qe bejn vetem budallalleqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 6:37 pm

sepse budalliqe behen nonji her me tendenc ose pa dashur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 7:54 pm

Mrs.perfect shkruajti:
per te treguar qe jan aq te zot sa bejn dhe budallaqe dhe gjera te mencura jo si budallenjte qe bejn vetem budallalleqe

hahahhhahaahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Empty
MesazhTitulli: Re: perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??   perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse te duan njerzit ty??????
» sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?
» deri ne cfare ore rrini zgjuar ne darke ??
» Cila tradheti falet? Perse?
» Perse femerat kerkojne te jene siper meshkujve???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: