Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcap17%pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcap29%pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcap31%pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcap23%pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse ju pelqen kaq shume rroku

Shko poshtė 
+24
hot_spicy
Burzgoroth
lovelygirl
rapper_girl
toni'world
the doctor 2000
fefe_
barbi brune
Mars
wooow
roxy
RioT
odise
Child In Time
total overdose1
SupergirL
ani
dj jero
Venus
Lacuna_Coil
dead angel
play_boy
Soldier Of Fortune
doni
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 9:27 pm

kur ndryshon trupi,koha etj marredhenja behet reciproke dhe fillon te pelqesh gjera qe si ke pelqyer ndonjeher.edhe nqs vazhdon prap te degjosh dhe pelqesh te njejten rryme,do vije nje dit ku do marresh parasysh edhe rrethanat kshu qe do detyrohesh te fshehesh nje pjese te vetes pra nuk eshte puna se e hengri ky apo e hengri ai,asnje se ha,secili e ka vet ne dor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 9:37 pm

kush tha qe e pelqej une ate??? me pelq ai mua!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 9:41 pm

doni shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
mua sme plq per shembulll.si i behet??

do vi dita qe do tpelqej dhe ty po he,do msohesh mos ki merak se... Razz Razz


mqafsh mu vetem kushon mos ma boj metalar Laughing Smile Razz Razz


ueee tani e pasj kte postim une..
hahahhahhaa larg qoft te te qaj une ty????? po ai po e pelqeu,le ta degjje,po se pelqeu...prap le ta degjoj.. Razz Razz


une pse e pelqej rock-un?? hmmm kundershtim me ate qe ka then hoti. terbimi e kercimi apo ku di une,kalojne ne plan te dyte per mua.ne rradh te pare,rocku dhe deget e tij jan te vetmet rryma qe me emocionojne dhe me verte me knaqin.rock-u mka ber per te qar dhe per te qeshur(dmth me ngre humorin). nqs di cfare kengesh te degjosh ,nqs nuk e konsideron thjesht zhurme (se ju ngaterroni rock-un e mirefillt me zhanera tjer) e kupton qe esht me te vertet rrym fantastike,madheshtore,e pavdekshme...etj etj...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 14, 2011 1:32 pm

NUk kam fjale me e shpjegu , nuk ka keng rock qe kam degju der m'sot qe se pelqej ... e adhuroj rockun ...
kenget house sme pelqejne fare , me duket nje perjetsi gjersa te mbaroje kenga dhe te njejtin tekst e persirit njemijher , shumicen e rasteve me duket sikur ska tekst fare po thjesht nje muzike per rreth 5-6 minutaa ... tpakten rocku ka ca te percjelli dhe kenga qe eshte 5 min te duket si 1 minute dhe do qe ta degjosh per ore te teraa .. ♥
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 19, 2011 9:40 am

sepse te knenaq shpirtin kur e degjon Wink

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse ju pelqen kaq shume rroku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: