Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcap17%pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcap29%pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcap31%pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcap23%pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap 
hot_spicy
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap 
Darkangel
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap 
angel boy
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap 
Child In Time
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap 
rapper_girl
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap 
Mars
pse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse ju pelqen kaq shume rroku

Shko poshtė 
+24
hot_spicy
Burzgoroth
lovelygirl
rapper_girl
toni'world
the doctor 2000
fefe_
barbi brune
Mars
wooow
roxy
RioT
odise
Child In Time
total overdose1
SupergirL
ani
dj jero
Venus
Lacuna_Coil
dead angel
play_boy
Soldier Of Fortune
doni
28 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:59 am

mua per vete me pelqen me shume popi por edhe rrok degjoj ne njehere me raste por edhe pse nuk me pelkqen edhe aq prap se prap te gjith kane shijet e veta ...........
apo jo si thone?????????? Party :rock on: :rock band: :rock band:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:53 pm

sepse nuk eshte muzike dixhitale upci tupci, do shpirt, do karizem per tu bere.

_________________
pse ju pelqen kaq shume rroku Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:02 pm

me pelqen rroku por me shum me pelqen muzika house
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:10 pm

se di pse po me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:20 pm

esht emocion i gjalle, te knaq dhe nuk esht rrym qe sot te pelqen dhe pas ca kohesh del nje rrym e re si house psh. dhe harron te vjetren.
rocku mbetet rrym legjendare,nuk ka per tu shuar kuurr.
e adhuroj,e dua rockun (pak me shume se metali) Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse ju pelqen kaq shume rroku Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:41 pm

Se aty gjej veten, perputhet me gjendjen time emocionale dhe ne te shumten e rasteve qellon qe kenget kane vije melodike te vertete, qe per mua eshte gjeja kryesore ne nje kenge.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:45 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
sepse nuk eshte muzike dixhitale upci tupci, do shpirt, do karizem per tu bere.


edhe pse jam dj bie dakort qe rocku do shpirt per tu ber.nqs se ke ne gjak eshte e kote..pataj une njoh shume shok te mi qe kane grupe rocku dhe thone qe i duket me e veshtire te besh muzike me aparatura se do me shume pune dhe jane me shume gjera qe duhet te luash,dmth rocku ka kitar,vokalist,batteri..kurse te krijosh muzike me apartura ka mixer,ke pllaka,ke pick up,ke pastrim zeri,ke sound effect edhe 100 gjera qe pertoj shume ti shkruaj por jam i mendimit qe rocku eshte me i veshtire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 8:59 pm

[quote="dj jero"]
Soldier Of Fortune shkruajti:
sepse nuk eshte muzike dixhitale upci tupci, do shpirt, do karizem per tu bere.


edhe pse jam dj bie dakort qe rocku do shpirt per tu ber.nqs se ke ne gjak eshte e kote..pataj une njoh shume shok te mi qe kane grupe rocku dhe thone qe i duket me e veshtire te besh muzike me aparatura se do me shume pune dhe jane me shume gjera qe duhet te luash,dmth rocku ka kitar,vokalist,batteri..kurse te krijosh muzike me apartura ka mixer,ke pllaka,ke pick up,ke pastrim zeri,ke sound effect edhe 100 gjera qe pertoj shume ti shkruaj por jam i mendimit qe rocku eshte me i veshtire[/quote


cheers cheers cheers qeke dj 1sh ti re. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse ju pelqen kaq shume rroku Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:28 pm

mua nuk me pelqen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:30 pm

EDHE ANIT I PELQEN PO LENE CA THOTE ASHTU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:46 pm

[quote="Lacuna_Coil"]
dj jero shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
sepse nuk eshte muzike dixhitale upci tupci, do shpirt, do karizem per tu bere.


edhe pse jam dj bie dakort qe rocku do shpirt per tu ber.nqs se ke ne gjak eshte e kote..pataj une njoh shume shok te mi qe kane grupe rocku dhe thone qe i duket me e veshtire te besh muzike me aparatura se do me shume pune dhe jane me shume gjera qe duhet te luash,dmth rocku ka kitar,vokalist,batteri..kurse te krijosh muzike me apartura ka mixer,ke pllaka,ke pick up,ke pastrim zeri,ke sound effect edhe 100 gjera qe pertoj shume ti shkruaj por jam i mendimit qe rocku eshte me i veshtire[/quote


cheers cheers cheers qeke dj 1sh ti re. Razz Razz

flm te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 10:06 pm

sepse e ndjej rrymen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 10:12 pm

nuk duhet shum shpjegim,ska nevoje, esht e vetmja rryme qe e dua me gjith hpirt, me fal emocion o njerez, ca faj kam une qe ato tumci bumci apo ca dreqin thuhen nuk me ngjiin fare????


cheers I love you LOVE ROCK 4 EVER I love you cheers

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse ju pelqen kaq shume rroku Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 10:14 pm

se me ben te ndihem mire..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:50 am

sepse esht MUZIKA E VERTETE dhe prej saj kan buruar tgjitha ato rrymat e tjera, edhe ato super te shpifmet
esht muzika e vetme qe mund te ndjej un afro :rock on:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 8:08 pm

me pelqen por jo shume.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 9:38 pm

odise shkruajti:
me pelqen por jo shume.........

PO PSE PRA TE PELQEN AQ SA E PELQEN?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse ju pelqen kaq shume rroku Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 9:40 pm

ka shume ritem edhe me kenaqin disa texte kengesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 12:03 pm

se me rock shpreh gjithshka,,gjendjen tende,,idet e tuja,shpreh qe te mungon dikush,,a ku di une ,,shpreh cdo gje,,kurseme house psh,,nuk i shpreh dot keto gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
roxy
Adoleshent
Adoleshent
roxy


Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 30
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 12:13 pm

para 2 vitesh kete muzik nuk e degjoja, sepse mendoja qe shumica e njerezve qe ishte pas saj, e degjonte vetem per t'u "dalluar" nga masa.
Por rastesisht me ndodhi qe te degjoja nje kenge qe tani eshte e preferuara ime, dhe qe me beri te ndryshoje mendim. Keshtu qe fillova te degjoja rock, me shum pasion.

ja kenga qe e ka "fajin":

https://www.youtube.com/watch?v=qF1wZQzpeKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
roxy
Adoleshent
Adoleshent
roxy


Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 30
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 12:15 pm

* arsyeja qe me pelqe roku eshte se eshte energjik, ka shum variacion ne vetvete...eshte veshtire qe dikush te merzitet me kete rryme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 36
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 1:28 pm

me roxy nuk jam dakort sepse eshte pikerisht tani qe njerezit kane filluar te degjojne rock qe te bashkohen me masen. sepse me perpara pa rock nuk rriheshe ne 91 nuk kishte njeri qe doli nga diktatura dhe nuk filloi te rriste floket per tu bere fansa te te medhenjve dhe legjendave te rockut heavy metal apo rrymave te tjera. nuk ka asnje rryme qe nuk krahasohet me rock apo heavy metal. duke filluar qe nga tingujt e deri teke tekstet qe po ti vesh re jane gjithmone per dicka sensibilizuese gje qe hip hopi apo r&b nuk e arrijne dot sepse eshte muzike komerciale dhe nuk ka lidhje me te degjuarit muzike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 2:48 pm

wooow shkruajti:
me roxy nuk jam dakort sepse eshte pikerisht tani qe njerezit kane filluar te degjojne rock qe te bashkohen me masen. sepse me perpara pa rock nuk rriheshe ne 91 nuk kishte njeri qe doli nga diktatura dhe nuk filloi te rriste floket per tu bere fansa te te medhenjve dhe legjendave te rockut heavy metal apo rrymave te tjera. nuk ka asnje rryme qe nuk krahasohet me rock apo heavy metal. duke filluar qe nga tingujt e deri teke tekstet qe po ti vesh re jane gjithmone per dicka sensibilizuese gje qe hip hopi apo r&b nuk e arrijne dot sepse eshte muzike komerciale dhe nuk ka lidhje me te degjuarit muzike.

Ajo ka thene qe ashtu mendonte jo qe astu ishte,dmth mendonte gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 2:51 pm

me ben te vi ne qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 2:54 pm

nuk me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

pse ju pelqen kaq shume rroku Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse ju pelqen kaq shume rroku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gjeja qe ju pelqen me shume ne dhomen tuaj....
» Cili film i animuar ju pelqen me shume???
» Kush ju pelqen me shume ne mengjes: gjumi i embel apo zgjim i embel
» Ju pelqen te udhetoni?
» ju pelqen profili qe keni?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: