Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcap17%pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcap29%pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcap31%pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcap23%pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_lcappse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_voting_barpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse ju pelqen kaq shume rroku

Shko poshtė 
+24
hot_spicy
Burzgoroth
lovelygirl
rapper_girl
toni'world
the doctor 2000
fefe_
barbi brune
Mars
wooow
roxy
RioT
odise
Child In Time
total overdose1
SupergirL
ani
dj jero
Venus
Lacuna_Coil
dead angel
play_boy
Soldier Of Fortune
doni
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 2:44 pm

sepse me kenaq shpirtin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 31
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 10:52 pm

kush tha qe na pelqen te gjitheve????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 11:21 pm

jam dakort me barbi brunen ,mu sme pelqen aq shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 11:25 pm

as mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 11:42 pm

edhe mua nuk me pelqen shume nuk degjoj shum rock
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 4:15 am

fefe_ shkruajti:
as mu

affraid Suspect

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 10:48 pm

sepse kjo rryme cliron anen e eger timen dhe sepse..................
ket tjetren se di pse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 7:16 pm

MU DISA KENGE RROK ME PELQEJNE POR DISA JAN BUDALLUK KOMPLET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 9:25 pm

ktu ta meshtes menimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 9:27 pm

shkruhet rocku jo rroku Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 26
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 9:35 pm

kush tha qe un e pelqej rrokun. hihi ok disa kang i pelqej dhe i ngjoj po nuk esht rryma qe me pershtatet dhe qe un ngjoj ma shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 9:35 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
nuk duhet shum shpjegim,ska nevoje, esht e vetmja rryme qe e dua me gjith hpirt, me fal emocion o njerez, ca faj kam une qe ato tumci bumci apo ca dreqin thuhen nuk me ngjiin fare????


cheers I love you LOVE ROCK 4 EVER I love you cheers

vazhdon i njejti shpjegim.
ndoshta gjat dites mund te perqendrohem me shum tek kenget qe i perkasin metalit,por rocku esht baba rrymave te tjera,e kam then une.
love it.loveee it.loooveeeeeee itttttt I love you I love you I love you :rock on:

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 9:38 pm

por popit sja kalo lol! Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 11, 2009 6:38 pm

nuk esht puna te thuash do dgjoj rock se kshu por varet ku ndihesh ti me mire.edhe pse rrymat e tjera si heavy,black,death,goth,doom etj etj jan dege te rockut qe kan dal hap pas hapi me kalimin e viteve,un veten nuk e ndjej absolutisht tek rocku por gjithsesi e respektoj,sic e ndjej un veten tek black dhe death metal ashtu mund ta ndjej dikush tjeter tek popi ose tek cdo rrym tjeter.ska ndonje filozofi tmadhe por qe esht muzik origjinale esht dhe se lun topi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 6:55 pm

sepse kam mundesi te cmendem duke e kercyer :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorpse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 7:31 pm

S'ka hartim...paragraf...fjali...fjale...shkronje qe ta pershkruaje pse e dua kaq shume ket rrчmmm :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 7:56 pm

SME PELQEN SHUM PO ME RATSE ME TERBON FAREEE Embarassed Embarassed Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:13 pm

mua sme plq per shembulll.si i behet??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:31 pm

mos e digjo me lla...ska me thjesht....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:39 pm

angel boy shkruajti:
mua sme plq per shembulll.si i behet??
mos iu pergjigj temes laliii te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:40 pm

angel boy shkruajti:
mua sme plq per shembulll.si i behet??

do vi dita qe do tpelqej dhe ty po he,do msohesh mos ki merak se... Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:41 pm

po un qe kam hap temen dhe se
pelqej sduhet me shkrujt me lal Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:42 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
mua sme plq per shembulll.si i behet??

do vi dita qe do tpelqej dhe ty po he,do msohesh mos ki merak se... Razz Razz


mqafsh mu vetem kushon mos ma boj metalar Laughing Smile Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:42 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
mua sme plq per shembulll.si i behet??

do vi dita qe do tpelqej dhe ty po he,do msohesh mos ki merak se... Razz Razz

po the ti...noraml qe do me plq Razz te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:43 pm

mooooooooosssssssssss
e hengri edhe ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse ju pelqen kaq shume rroku   pse ju pelqen kaq shume rroku - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse ju pelqen kaq shume rroku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: