Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?

Shko poshtė 
+18
fefe_
Child In Time
Blue Paradise
Darkangel
play_boy
dj jero
Mars
Venus
Lacuna_Coil
SIMPATIKU_DR
Burzgoroth
Endi
Mrs.perfect
dead angel
RioT
rapper_girl
don corleone
Soldier Of Fortune
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 09, 2009 1:15 pm

eshte shume mire te ndihmosh ato qe e meritojne vertet dhe jo servilet qe shtiret sikur te duan dhe nga ana tjeter ta punojne pas krahash ,mua me ka ndodhur ti kem ndohmuar keto tipa,por gjithsesi nje shprehje thote " bej per tjetrin ate qe do deshiroje qe ai te bente per ty" dhe ne nje fare menyre mundohem ti permbahem kesaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 9:09 am

normale se ne 1 fare menyre ndihesh edhe vet i lumtur Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 1:12 pm

sigurisht
sidomos ta besh te lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 1:13 pm

ndjehesh mir,e ke ndergjegjen e paster :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 3:04 pm

lumturi esht,po lumturi e madhe hajt mo
mjafton mos lendosh veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 2:15 pm

per mua eshte shume lumturie e madhe ti bej mir tjetrit eshte shume e rendesishme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cili Eshte Gabimi Ma I Madhe Qe Keni Bere Ndonjeher ?
» kush eshte skuadra me e mire per ju????
» kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??
» KUSH MENDONI SE ESHTE KITARISTI ME I MIRE
» si eshte me mire.tia thuash ti i pari apo ajo e para?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: