Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcap17%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcap29%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcap31%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcap23%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap 
hot_spicy
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap 
Darkangel
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap 
angel boy
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap 
Child In Time
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap 
rapper_girl
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap 
Mars
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??

Shko poshtė 
+20
RioT
Mars
wooow
free spirit
Burzgoroth
aurel_m131
vdekja_eshte_mundesia
Soldier Of Fortune
play_boy
bad boy
dj jero
Venus
SupergirL
Endi
Lacuna_Coil
Darkangel
Child In Time
dead angel
ani
rapper_girl
24 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 2:51 pm

per mua cuni me i mire qe se luan topi eshte

SOLDIER OF FURTUNE TKAM SHSHSHSHSHHHXHAAAAAAAAAAAN LAL
JE ME I MIRI NGA CUNAT NE FORUM Wink arsyeja: JE NJE NJERI ME ZEMER SHSH TE MADHE Smile
kurse gocat si ndaj dot, jane te gjtiha : MARS, CH.O.D, VENUS, SATURNO, BLUE PARADISE, RioT, SMART DEVIL, FREE SPIRIT, LACUNA_COIL, MRS.PERFECT
gocat jan kto me te mirat se jane vertet me te mirat, sdi cte them tjeter
megjithate gocat qe me kane hyre te parat ne zemer jane MARS, VENUS, SATURNO Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga rapper_girl nė Thu Sep 11, 2008 5:49 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 2:56 pm

per mua cuni me i mire eshte vagabondi(eri)dhe goca eshte dead angle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 2:57 pm

per mu cuni me i mir eshte angel boy dhe goca rapper girl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 2:59 pm

dead angel shkruajti:
per mu cuni me i mir eshte angel boy dhe goca rapper girl

flm per opinionin e mire qe ke per mua Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 3:01 pm

ska gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 3:30 pm

rapper_girl shkruajti:
per mua cuni me i mire qe se luan topi eshte

SOLDIER OF FURTUNE TKAM SHSHSHSHSHHHXHAAAAAAAAAAAN LAL
JE ME I MIRI NGA CUNAT NE FORUM Wink arsyeja: JE NJE NJERI ME ZEMER SHSH TE MADHE Smile
kurse gocat si ndaj dot, jane te gjtiha : MARS, CH.O.D, VENUS, SATURNO, BLUE PARADISE, RioT, SMART DEVIL, FREE SPIRIT, LACUNA_COIL, MRS.PERFECT
gocat jan kto me te mirat se jane vertet me te mirat, sdi cte them tjeter

po un dhe supergirl sqenkemi ktu Suspect Suspect Suspect No
mir pra goca me e mir JAM UN DHE SE LU TOPI BASHK ME SUPERGIRL Cool (meqe sna ke permend hehehehe)
PA HARRU RIOT DHE BLUE PARADISE Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 5:47 pm

Child In Time shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
per mua cuni me i mire qe se luan topi eshte

SOLDIER OF FURTUNE TKAM SHSHSHSHSHHHXHAAAAAAAAAAAN LAL
JE ME I MIRI NGA CUNAT NE FORUM Wink arsyeja: JE NJE NJERI ME ZEMER SHSH TE MADHE Smile
kurse gocat si ndaj dot, jane te gjtiha : MARS, CH.O.D, VENUS, SATURNO, BLUE PARADISE, RioT, SMART DEVIL, FREE SPIRIT, LACUNA_COIL, MRS.PERFECT
gocat jan kto me te mirat se jane vertet me te mirat, sdi cte them tjeter

po un dhe supergirl sqenkemi ktu Suspect Suspect Suspect No
mir pra goca me e mir JAM UN DHE SE LU TOPI BASHK ME SUPERGIRL Cool (meqe sna ke permend hehehehe)
PA HARRU RIOT DHE BLUE PARADISE Smile

o ylli ime po juve ju kam ne shpi un mi, pastaj ajo dihet qe jeni me te mirat dhe se lu topi se jeni jeta ime njs njs se flasim ne Smile te du shuuum mi dreeq, shpiirt motres je bashk me supergirl, per ju vras te tjeret mi dreq Wink Smile Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 5:58 pm

CUNA------>Angel boy,Bad boy

GOCA----->Blue paradise,Lacuna Coil,Mars,CH o D.Endin,Repper,Riot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 6:06 pm

cuna dhe un them per angel boy dhe bad boy dhe goca free spirit,smart devil dhe rapper girl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 6:09 pm

i falenderoj shuuum ato qe me kan permendur emrin. ju puuc shuuum tgjithve.


goca: tgjitha (se pertoj ti permend vec e vec Razz Razz )

cuna: dark angel, angel boy,ani,dj jero, vdekja esht...., dhe normal solder of fortune.

do thoja dhe fefe por i rritet mendja atij. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 6:10 pm

ah po cun i mire eshte edhe BAD BOY por S.O.F sja merr kujt per cdo gje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 6:17 pm

se di me te then te drejten.....jan te gjith sh te mire
thnx darkangel qe me paske permendur emrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 7:19 pm

une jam me e mira cun eshte total overdose1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 10:39 pm

E mira eshte relative. Varet ca quani ju te mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:02 pm

goca-lacuna,rapper,mars dhe shume te tjera
cuna-angel boy,darkangel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:45 pm

-rapper girl esht shum vajze e mire dhe mka ber shum pershtypje se esht vertet shum njeri i mire
-endi mka ber pershtypje se megjithse esht e vogel ka mendje qe ja kalon dhe nje te rrituri
-dead angel se e kam si moter
-Marsi qe te magjeps me ato syte fiksuse
nga cunat :
-Angel boy qe e kam shum shok
-dark angel qe tani kam fillu me e njoft me mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 4:06 am

flm dj jero dhe bad boy te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 10:04 am

se harrova dhe dike S.A.M qe esht dhe kjo sh goc e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 10:54 am

thnx bad boy edhe ti je me verte shum cun i mire!! te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 10:56 am

Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 10:58 am

uaaaaaaaaa u be me turp djali he se stha ghe endi tha vetem te verteten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 10:59 am

dead angel shkruajti:
uaaaaaaaaa u be me turp djali he se stha ghe endi tha vetem te verteten

hahhahaha ke te drejt...thjesht te verteten thash...ose me sakte mendimin tim!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 11:03 am

Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 5:02 pm

asnjeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 5:43 pm

play_boy shkruajti:
asnjeri

ti me mir pergjigju nuk i njoh se te thuash asnjeri nuk eshte i mir!!!
ti nuk i njeh anetaret gjithsesi eshte mendimi jot!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» kush eshte skuadra me e mire per ju????
» KUSH MENDONI SE ESHTE KITARISTI ME I MIRE
» KUSH ESHTE FUTBOLLISTI ME I MIRE I VITIT PER JU ?
» KUSH MENDONI SE ESHTE ME I MIRE SPITALI I DURRSIT APO AI I ELBASANIT . PSE ???
» Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: