Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcap17%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcap29%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcap31%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcap23%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??

Shko poshtė 
+20
RioT
Mars
wooow
free spirit
Burzgoroth
aurel_m131
vdekja_eshte_mundesia
Soldier Of Fortune
play_boy
bad boy
dj jero
Venus
SupergirL
Endi
Lacuna_Coil
Darkangel
Child In Time
dead angel
ani
rapper_girl
24 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 5:44 pm

un them per dy lalat e mi jan me te mir angel boy dhe bad boy ndersa gocat jan te gjitha te mira prvec e di vet ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 12:06 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
i falenderoj shuuum ato qe me kan permendur emrin. ju puuc shuuum tgjithve.


goca: tgjitha (se pertoj ti permend vec e vec Razz Razz )

cuna: dark angel, angel boy,ani,dj jero, vdekja esht...., dhe normal solder of fortune.

do thoja dhe fefe por i rritet mendja atij. Razz

lol! sa me pelqen kjo menyra si e ke shkruar, dhe normale SOF/ Puthje

dhe normal nje here Lacuna te gocat me te mira. Po ne vend te pare ska shance si te mos jete Venus. Pastaj edhe rapper_girl, mars, saturno, free spirit i kam xhan.

Tek cunat vleresoj qetesine e Total Overdose dhe thjeshtesine e dj jero.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 12:18 pm

per mua goca me e mir hmm vetem nje emer duhet apo jo :D burzgoroth
cunat nuk kam arrit ti njoh pervec s.o.f
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 12:30 pm

un jam i ri ktu kshu qe sthem dot ksh esht i mir e kush i keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 1:10 pm

bad boy shkruajti:
se harrova dhe dike S.A.M qe esht dhe kjo sh goc e mire

thnxx,,,,

per mu nga gocat te gjitha pa perjashtim jan te mira ne menyren e vet sidomos riot dhe rapper girl Smile

ndersa nga cunat per mendimin tim sof nuk ja kalo njeri Smile
pastajvje bad boy dhe kaq...(spara i kam qef kollaj cunat) Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 1:12 pm

qysh paskam harru te permend milken te ao lista siper une? Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 1:15 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
qysh paskam harru te permend milken te ao lista siper une? Embarassed

ah gjera qe ndodhin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 1:54 pm

hmmm jam e re ktu dhe si njof mir te gjith por them se nga gocat jan:

Lacuna_coil se gjithmon me mbeshtet kur kam nevoj te flas me dike
supergirl-qe e kam si motren e vogel Razz:P
ch.i.t qe e kam shum qef si person

nga cunat:
vdekja_eshte_mundesia sepse me duket cun shum i mire dhe ka mendime te plota mbi do gje

Total overdose-qe esht njeriu qe ja them tgjitha dhe e kam vllain e madh Smile pastaj ka dhe cuna te tjer te mir mesa kam pa deri tani p.sh bad boy etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 1:57 pm

[quote="Lacuna_Coil"]i falenderoj shuuum ato qe me kan permendur emrin. ju puuc shuuum tgjithve.


goca: tgjitha (se pertoj ti permend vec e vec Razz Razz )
pppppffffff po mu mi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:35 pm

Une them qe eshte smart devil, free spirit, dead angel dhe soldier of fortune dhe me kerkesa te shumta meqe po me thone eshte dhe lacuna coil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:42 pm

te lista e cunav une kisha total overdose dhe dj jero, po tani o shtoj edhe wooow. Nga ke gjet ket emer me lal. Si thua te te therras tamam, dmth marsel?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:15 pm

[quote="wooow"]Une them qe eshte smart devil, free spirit, dead angel dhe soldier of fortune dhe me kerkesa te shumta meqe po me thone eshte dhe lacuna coil[/quote


hahahahahaaaa flm. Razz Razz

e marr me mend nga ana kujt jan kto kerkesa. Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:19 pm

qj me asnje postim sjam permend confused
te postimi im i pare kam permend vetem goca
nga cunat do thoja fefe, soldier dhe total overdose, se kto njof Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:22 pm

cunat me tmir angel boy ,bad boy , wooow dhe nga goce te gjitha pervec .........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:25 pm

dead angel shkruajti:
cunat me tmir angel boy ,bad boy , wooow dhe nga goce te gjitha pervec .........

pervec kujt Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:25 pm

goca me e mire po me thon ne tel. se jam une kurse cuni esht wooow.
edhe dead angel esht shuum e mire.
:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:28 pm

nga cunat ani dhe vagabondi se i kam shok nga gocat endi nuk e di po me pelqen si goc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:35 pm

e din vet ato kush jan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 8:57 pm

[quote="Burzgoroth"]hmmm jam e re ktu dhe si njof mir te gjith por them se nga gocat jan:

Lacuna_coil se gjithmon me mbeshtet kur kam nevoj te flas me dikesupergirl-qe e kam si motren e vogel Razz:P
ch.i.t qe e kam shum qef si person

nga cunat:
vdekja_eshte_mundesia sepse me duket cun shum i mire dhe ka mendime te plota mbi do gje

Total overdose-qe esht njeriu qe ja them tgjitha dhe e kam vllain e madh Smile pastaj ka dhe cuna te tjer te mir mesa kam pa deri tani p.sh bad boy etj[/quote


Puthje Puthje te degjoj me kenaqesi dhe sa her te kesh nevoje te flasesh me dike, futu ne msn ose 1 zile ne cel. e di ti. Wink tkshxh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:08 pm

kam bere postim une?? Suspect nejse

cuna-s.o.f,darangel edhe pse se njof mire kam pershtypje se eshte cun i mire dhe angel boy,bad boy
goca-rapper,lacuna,mars,rioT dhe child in time se kam patur pershtypje te keqe ne fillim po tani e di se eshte goc.sh e mire te puth


Edituar pėr herė tė fundit nga dj jero nė Sat Sep 13, 2008 11:38 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:11 pm

flm qe permende dhe emrin tim dj jero. :D Wink Wink
puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:23 pm

nga cunat ani dhe vagabonb ndersa nga gocat endi dhe mars
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:34 pm

per cunat mire e ke shkrujt po per gocat kot fare .bej shaka edhe keto ja shume te mira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:36 pm

smart devil sepse eshte aq e vogel dhe aq e madhe ne fjalet qe ben me ju hihihihih
soldier of fortune sepse eshte shoku me i ri imi hihihihihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:12 pm

ani shkruajti:
per cunat mire e ke shkrujt po per gocat kot fare .bej shaka edhe keto ja shume te mira.

Ndeshkim ta mabsh mend per kete qe ke thene! lol! Razz Edhe une i falenderoj te gjithe ata qe me kane permend!Per mua me thene te drejten ka shume kshu qe spo i them me emra Wink po ata qe jane te mire duken! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» kush eshte skuadra me e mire per ju????
» KUSH MENDONI SE ESHTE KITARISTI ME I MIRE
» KUSH ESHTE FUTBOLLISTI ME I MIRE I VITIT PER JU ?
» KUSH MENDONI SE ESHTE ME I MIRE SPITALI I DURRSIT APO AI I ELBASANIT . PSE ???
» Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: