Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcap17%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcap29%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcap31%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcap23%kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_voting_barkush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??

Shko poshtė 
+20
RioT
Mars
wooow
free spirit
Burzgoroth
aurel_m131
vdekja_eshte_mundesia
Soldier Of Fortune
play_boy
bad boy
dj jero
Venus
SupergirL
Endi
Lacuna_Coil
Darkangel
Child In Time
dead angel
ani
rapper_girl
24 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:24 pm

Nuk e kisha pa kete teme,,flm kush mka permend,dhe kush nuk me ka permend,,,
atehere,,filloj,,ch.i.t si shpirt,,pastaj rapper_girl,super_girl,sam,sam2[si nuk e ka permend njeri ket pupuup] burzgoth,lacuna,,edhe mars megjithse nuk e njoh shum
nga cunat,,total overdose si gjithmon me i miri,,me sa kam ber muhabet ehde s.o.f me duket cun i mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:26 pm

Omg ke ka harru me permend,,enny-art,mel-L dhe ASSY,,sorry goca se vapa ben te veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:27 pm

Dhe si gjithmone qe do harroj dike,,skleroza ske ca te thuash,,pastaj dhe mosha,,kam harru fifin,,nese kam harru nai tjeter,,kerkoj ndjese nga trrut e kokes,,por jo nga zemra se s'ju harroj nga aty! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 2:18 pm

RioT shkruajti:
Nuk e kisha pa kete teme,,flm kush mka permend,dhe kush nuk me ka permend,,,
atehere,,filloj,,ch.i.t si shpirt,,pastaj rapper_girl,super_girl,sam,sam2[si nuk e ka permend njeri ket pupuup] burzgoth,lacuna,,edhe mars megjithse nuk e njoh shum
nga cunat,,total overdose si gjithmon me i miri,,me sa kam ber muhabet ehde s.o.f me duket cun i mire Smile

Rrofsh per konsideraten!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 2:19 pm

wooow shkruajti:
smart devil sepse eshte aq e vogel dhe aq e madhe ne fjalet qe ben me ju hihihihih
soldier of fortune sepse eshte shoku me i ri imi hihihihihih

Me i ri kshu qe njifemi, se po qe per te njoft virtualisht te kam njoft qe kur kam njoft megin. Hahaha!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 4:42 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
i falenderoj shuuum ato qe me kan permendur emrin. ju puuc shuuum tgjithve.


goca: tgjitha (se pertoj ti permend vec e vec Razz Razz )

cuna: dark angel, angel boy,ani,dj jero, vdekja esht...., dhe normal solder of fortune.

do thoja dhe fefe por i rritet mendja atij. Razz

lol! sa me pelqen kjo menyra si e ke shkruar, dhe normale SOF/ Puthje

dhe normal nje here Lacuna te gocat me te mira. Po ne vend te pare ska shance si te mos jete Venus. Pastaj edhe rapper_girl, mars, saturno, free spirit i kam xhan.

Tek cunat vleresoj qetesine e Total Overdose dhe thjeshtesine e dj jero.

Shuuuuuume rrofsh o soldier. Te kam shume xhan. Per mua secili eshte i vecante ne tipin e vet. Nuk bej dot dallime. Megjithate perderisa et gjithe japin kontribute per kete forum, te gjithe jane te mrekullueshem dhe duhen falenderuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 12:12 pm

te gjith jane sh sh sh te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 3:48 pm

gocat me te mira pervec motles sime child in time jane : blue paradise rob zoti, Endi goc flori dhe shuuuuum e zgjuar si dhe odeta goc 1
cuni i mir eshte there with out me, dj jero, bad boy shum i urt, i mir hmm edhe cik angel boy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 3:52 pm

rapper_girl shkruajti:
gocat me te mira pervec motles sime child in time jane : blue paradise rob zoti, Endi goc flori dhe shuuuuum e zgjuar si dhe odeta goc 1
cuni i mir eshte there with out me, dj jero, bad boy shum i urt, i mir hmm edhe cik angel boy
edhe kjo eshte goc flori,si dhe lacuna dhe be yourself
nga cunat:total overdose se rri perher i qete edhe ne pune te tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 30
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 9:23 pm

Cunat me te mire jane Bituku85 dhe toni's world se si ndaj dot kurse nga gocat ska goj me kundeshtu qe esh endi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 10:07 pm

tani qe kam njoft be yourself do e fus ke lista e gocave qe vlejne. Me pelqen menyra si e merr jeten ajo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 10:37 am

lacuna,child in time,supergirl dhe nga cunat total overdose,vegency,fefe etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 10:49 am

ka shume te tille
te gjithe te mire jane
por vecoj
te gocat-->odeten xhenin anisen sam rezin
te cunat-->vdekjen angelin bigun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 03, 2009 11:34 am

nga gocatt jan blujaa Razz dhe childiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kurse nga cunat hmmmmmmm :ku ka cuna te mire sot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 03, 2009 11:43 am

Blue Paradise shkruajti:
nga gocatt jan blujaa Razz dhe childiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kurse nga cunat hmmmmmmm :ku ka cuna te mire sot Razz

cheers Laughing Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 7:00 pm

gocat me tmira si fillim jane 2 motrat e mia: child in time dhe supergirl qe eshte vertet SUPER Smile I love you me pas vjen antarja Ticcy^Dendy qe edhe kte e kam si moteer Smile
me pas Milqu my sexy :D,,Endi ylli ime Smile...odeta, xheni, megi (mrs perfect) megi cafka dhe kleeaaaaa Smile......pa ngelje hatri prej renditjes plzz Smile
kto jane gocat me tmira dhe qe i dua shuuuummmmm Smile

nga cunat: bruno (end of an era), fefe dhe antari i ri trendy_boy Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:28 pm

odeta
xheni
zhana

cuna
erioni
big boss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:29 pm

melu
odeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??   kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse?? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» kush eshte skuadra me e mire per ju????
» KUSH MENDONI SE ESHTE KITARISTI ME I MIRE
» KUSH ESHTE FUTBOLLISTI ME I MIRE I VITIT PER JU ?
» KUSH MENDONI SE ESHTE ME I MIRE SPITALI I DURRSIT APO AI I ELBASANIT . PSE ???
» Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: