Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcap17%Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcap29%Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcap31%Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcap23%Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap 
hot_spicy
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap 
Darkangel
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap 
angel boy
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap 
Child In Time
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap 
rapper_girl
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap 
Mars
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_lcapEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_voting_barEshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?

Shko poshtė 
+18
fefe_
Child In Time
Blue Paradise
Darkangel
play_boy
dj jero
Mars
Venus
Lacuna_Coil
SIMPATIKU_DR
Burzgoroth
Endi
Mrs.perfect
dead angel
RioT
rapper_girl
don corleone
Soldier Of Fortune
22 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 11:41 pm

Varet nga individi. Te ben te ndjehesh mire kur ja ben kete te mire dikujt qe e ke perzemer, si nje shoku/shoqeje me te cilin/cilen ke marrdhenie te mira, por te behesh Altruist duke ndihmuar kedo, pfff, ky eshte budallek.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 10:29 am

po por vetem nese i ben mire personave qe do dhe te duan nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 6:50 pm

po eshte mire ti ndihmosh por vetem ato qe e meritojn vertet ndihmen time dhe jo njerez qe si duroj dot e qe bejne sikur me duan apo ku di un se ca tjeter Mad
shoket/shoqet e mia perpiqem ti ndihmoj gjithmon me aq sa kam mundesi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:34 am

Eshte kenaqesi,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:38 am

po eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 12:31 pm

sigurisht qe eshte lumturi e madhe ti besh mir tjetrit po kjo nuk do te thot qe duhet te lem pas dore veten.duhet te mendojme edhe per veten.pra te menduarit per vete dhe per te tjeret eshte gjeja me me mend qe mund te bej njeriu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 12:31 pm

e drejt kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:35 pm

po eshte kenaqesi!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 10:13 am

hmmm un mendoj se ti besh mire nje personi te cilin e ke perzemer,te ben te ndihesh mire sepse e ndjen veten te vlershme pra e di qe dicka mund te besh ne jete sado gje e vogel te ket qen por ti sherbesh per mire nje personi i cili te ka ber keq esht njesoj sikur ti kesh dhen atij nje cop nga jeta jote duke hedhur posht dinjitetin tend dhe veten tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 49
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:02 pm

sigurishte qe eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:04 pm

edhe eshte..pse jo? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 8:22 pm

Mrs.perfect shkruajti:
sigurisht qe eshte lumturi e madhe ti besh mir tjetrit po kjo nuk do te thot qe duhet te lem pas dore veten.duhet te mendojme edhe per veten.pra te menduarit per vete dhe per te tjeret eshte gjeja me me mend qe mund te bej njeriu.

hahahahaha sa shum di kjo goc. Razz Razz ik mi ti...

une dndej kenaqesi sa her qe njerzit qe dua me thon ose me falenderojn kur i ndihmoj. e bej me gjith zemer, i ndihmoj te gjith me sa kam mundesi. pra kjo dmth qe per mua esht kenaqesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:53 pm

Une jam tip qe gjithomne perpiqem per mire, ndoshta edhe pa e marre parasysh se per ke po e bej. Eshte nje gje shume e bukur te dish qe ke bere dike te buzeqeshe edhe te jesh ti arsyeja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:57 pm

Normal qe eshte nje gje shume e bukur ti besh mrie tjetrit sepse ne ato momente ndihesh krenare per veten tende e kjo te ben te lumtur me shume se gjithcka!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:40 pm

me vjen sh mire kur i bej te tjeret te ndihen mire apo kur i ndihmoj Smile dhe kte e bej se e ndjej tpakten per njerezit qe dua :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:41 pm

per mua eshte gjeja me e rendesishme pasi kur i bej mire nje personi bej dhe veten time te ndihem mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:44 pm

per ato qe e meritonje po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:44 pm

normal qe po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:47 pm

ku ka gje me te bukur kur e ben nje njeri te lumtur,ne nje fare menyre lumturohesh dhe vet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:52 pm

ja goca me tru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:37 pm

po shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 2:33 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
Varet nga individi. Te ben te ndjehesh mire kur ja ben kete te mire dikujt qe e ke perzemer, si nje shoku/shoqeje me te cilin/cilen ke marrdhenie te mira, por te behesh Altruist duke ndihmuar kedo, pfff, ky eshte budallek.

Altruizmi esht k*rlliku me i madh, si mund tket njerez aq idiota !
varet, nuk esht se me intereson shum, nqs te tjeter ndihem mir me mua ok, nqs jo skam nder mend te ndryshoj ndonje gje...pastaj ka edhe raste te vecanta, por qe jan te rralla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 3:54 am

lumturi eshte
por apstaj kur qellon ai robi mosmirnjohes vjen te rrafesh me grushta veten tende pastaj ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:18 pm

SIGURISHT AQ ME TEPER KUR TJ TA DI PER NDER...ESHTE BUKUR KUR TE TJ TE FALENDEROJNE TE THONE SE I KE NDIHMUAR ATEHERE KUR U NEVOJITEJ :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:21 pm

un lumturohem kur bej dicka ne dobi te dikujt por pa pritur qe te shperblehem per ate qe kam ber.dhe vjen momenti kur nga ai person qe nuk e ke prit te ta kthente nderin te falenderon dhe te esht mirnjohes per gjith jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?   Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cili Eshte Gabimi Ma I Madhe Qe Keni Bere Ndonjeher ?
» kush eshte skuadra me e mire per ju????
» kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??
» KUSH MENDONI SE ESHTE KITARISTI ME I MIRE
» si eshte me mire.tia thuash ti i pari apo ajo e para?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: