Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcap17%Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcap29%Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcap31%Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcap23%Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcapDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_voting_barDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap 
hot_spicy
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcapDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_voting_barDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap 
Darkangel
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcapDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_voting_barDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap 
angel boy
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcapDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_voting_barDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcapDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_voting_barDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap 
Child In Time
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcapDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_voting_barDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcapDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_voting_barDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcapDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_voting_barDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap 
rapper_girl
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcapDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_voting_barDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap 
Mars
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_lcapDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_voting_barDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Drejtojini nje pyetje nje antari

Shko poshtė 
+50
GoLdEn BoY
Slash
Shpirti-pist
123bla returns
Enny-Art
kristina
3bla
Mrs.perfect
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
kitty
bituku85
&#98243Y3&#9824
Iron Snake
DURRSAKU
odise
ceku
dead angel
play_boy
SIMPATIKU_DR
ani
don corleone
3rrorr
saturno
fifi
dj jero
total overdose1
rapper_girl
bad boy
Tarjaholic
smart devil
almir_metallica_4ever
Blue Paradise
angel boy
SupergirL
The_Sentinel
COLORED_SPIRIT
Endi
RioT
Une
Child In Time
cun_selvie
Darkangel
jurgeni
Mars
fefe_
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
free spirit
Soldier Of Fortune
54 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:36 am

smart devil shkruajti:
RioT shkruajti:
dj jero shkruajti:
s.a.m dhe mel-l jeni lezbike?!!!
nga e nxorre ket perfundim?

po se ashu kane shkrujt pse nuk jane??/ lol!
te lidhesh me i goc dmth je lesbike kshu?edhe un kam qen e lidhme me i goc!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:37 am

EPO KSHU KUPTOHET PSE CA MUND TE QUHET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:45 am

epo nuk quhet robi lesbike nese lidhet me i goc,,e kam shpejgu edhe tek tema homoseksualizmi ket,,njs mendo cte duash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:46 am

e kush quhet lezbik /
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:49 am

shiko teka tema homoseksulizmi per nje perjgigje te zgjeruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:50 am

HE PRA MA SHPJEGONI DHE MUA SE U TRASHA (VETEM KUR SHKON ME NJE FEMER QUHET LEZBIKE??JO KUR JE E LIDHUR??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:50 am

free spirit shkruajti:
HE PRA MA SHPJEGONI DHE MUA SE U TRASHA (VETEM KUR SHKON ME NJE FEMER QUHET LEZBIKE??JO KUR JE E LIDHUR??
duhet ta ndjesh veten te tile o njerez!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:51 am

PO MIRE TI E NDJEN??(ME FAL NESE PYES)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:53 am

hmmm,,,varet,,jam me e lidhur me gocat ne fakt,,,njs perjgigje me te sakt do te mund ta jap pasi te kem kryer nje marrdhenie,,dmth pas disa vitesh mendoj!pasi nuk mund te thuash jam lesbike se me pelqen te puth femra!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:59 am

ok mendimi yt
une nuk do arrija kurr te puthja nje femrer as per qef as per kuriozitet KURRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 1:00 am

ej shiko
se kur erdha un ne dr , nejta ja 1 jav , se si ra mhb te "riot te hi5"
ajo eshte lezbike me than

do sdo ti , lezbike quhesh

ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 1:15 am

fefe_ shkruajti:
ej shiko
se kur erdha un ne dr , nejta ja 1 jav , se si ra mhb te "riot te hi5"
ajo eshte lezbike me than

do sdo ti , lezbike quhesh

ciao
e di ket gje,,se me braktisi e gjith shoqeria,,edhe venin lloj lloj targash,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 4:19 pm

mmmmm keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 4:28 pm

RioT shkruajti:
fefe_ shkruajti:
ej shiko
se kur erdha un ne dr , nejta ja 1 jav , se si ra mhb te "riot te hi5"
ajo eshte lezbike me than

do sdo ti , lezbike quhesh

ciao
e di ket gje,,se me braktisi e gjith shoqeria,,edhe venin lloj lloj targash,,


aty po te plas ty o fla te injorantet..un ta kam then ket mhb mos u mer me ato dhe sa per ty fefe nuk o lezbike ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 4:30 pm

dj jero shkruajti:
s.a.m dhe mel-l jeni lezbike?!!!

rrofshper shqetsimin..e para punes un sjam..sa per melinen se di..e dyta punes ska cte duhet ty ca jeni ne OK?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 4:34 pm

ik mi ti

ke ber ndonje album tjeter kto kohe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 4:35 pm

pfff ca flet ti...
nqs se ti sbeson puna jote po qe ka ndodh ka ndodh...ka munci me mua mos te flasesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fifi
Adoleshent
Adoleshent
fifi

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 29
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 5:00 pm

RioT shkruajti:
fefe_ shkruajti:
ej shiko
se kur erdha un ne dr , nejta ja 1 jav , se si ra mhb te "riot te hi5"
ajo eshte lezbike me than

do sdo ti , lezbike quhesh

ciao
e di ket gje,,se me braktisi e gjith shoqeria,,edhe venin lloj lloj targash,,


jaa,,ku duket shoqeria,,,

edhe ty fefe,,direkt ke flavi paska ron muabeti ee,,,pff,,kom qen ene un ndurres sme ka thon njeri gjo,,,po ju kapeni me gjona budalliqe,,,sdini ca muabeti t'boni,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 5:02 pm

haha tamam sikur ka shku atje dhe yy flavi direkt...pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fifi
Adoleshent
Adoleshent
fifi

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 29
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 5:18 pm

po pra,,pa lidhje,,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 5:28 pm

huahauha sa te mira jeni,,
tani nji pytje per shumicen e din vet ato:pse na pysni kur thoni qe nuk jeni te interesum,,ose ju duket gje e shpifur??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 5:29 pm

PO DHE 1 PYTJE SE MA KUJTOI KJO
PSE MU*** DONI ME DIT JENA A SJENA LEZBIKE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 5:30 pm

kush ta ka bere kete pyetje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
VizitorDrejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 5:31 pm

dj jero ma ka bo ktu...dhe ka ca qe mendojn qe jemi lezbike Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 5:34 pm

ti me ke?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content
Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Drejtojini nje pyetje nje antari   Drejtojini nje pyetje nje antari - Faqe 12 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Drejtojini nje pyetje nje antari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 12 e 22Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: