Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcap17%Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcap29%Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcap31%Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcap23%Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 37 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap 
hot_spicy
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 37 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap 
Darkangel
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 37 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap 
angel boy
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 37 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 37 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap 
Child In Time
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 37 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 37 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 37 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap 
rapper_girl
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 37 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap 
Mars
Fotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 37 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 37 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Fotot e antareve.

Shko poshtė 
+57
Iron Snake
kitty
maria gracia
doni
cool
Ernesto_Guevara
3bla
hot_spicy
Rej
Slash
the space
Kryptonite
don corleone
barbi brune
Blue Paradise
Shpirti-pist
angel_wolf
wooow
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
Mrs.perfect
ceku
bad boy
saturno
Venus
Burzgoroth
DangerousGirl
Come As You Are
dj jero
smart devil
SupergirL
the doctor 2000
Endi
free spirit
The_Sentinel
Une
ervin
total overdose1
almir_metallica_4ever
angel boy
ana
baks
fefe_
COLORED_SPIRIT
Soldier Of Fortune
rapper_girl
RioT
jurgeni
Assy
Child In Time
Darkangel
cun_selvie
tigri-verdheblu
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
61 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 10:58 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hahaha sa bukur elda.
ku ka dal kshu mo?? po shperndanit anketa??Razz:P
shum bukur mars,ti eri,,,,skam cte them,ke lindur per kte pun

lam nje dite oren te dy, dhe ores tjeter kisht provim ne kimi ajo. ato qe ka ne dore jane gjerat e kimise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:21 pm

Photobucketja nji foto e re dhe e fresket
e bere na angeli sot tu lujt bilardo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:22 pm

aaaaa cuna du edhe un me loz bilardo nai dit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:23 pm

kur te duash
ven per te tere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:23 pm

edhe unnn bounce
arli,kur tvi ne tr.prenoto nje bilardo vetem per neeee. Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:25 pm

Darkangel shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 37 123282555230993132iu0

ca KA ANGELINA DHE BRED ME SHUME SE KJO NEW STARI MBRAPA


aaaaaaaaaaaa.......te dhjefsha mu ne angelin zholi...
xhenn ke dal shum mire..ylll te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:26 pm

hahahahaa ehhh ajo esht ikona e bukurise moa ma luani angelinen plzzz.
thnx angelito Smile te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:26 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
edhe unnn bounce
arli,kur tvi ne tr.prenoto nje bilardo vetem per neeee. Razz:P:P

po miii sa qeeffff :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:27 pm

doni shkruajti:
Photobucketja nji foto e re dhe e fresket
e bere na angeli sot tu lujt bilardo

he re shejton ..thuj icik kush te ka nxjerr foto..thuj hihiihi.,..
papam fare kke dal..njishhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:28 pm

cpik qe kom bo nji tamom nji qyl kom fut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:31 pm

Sh te bukura te gjitha fotot me verte,pervec times pale o Er po sikur e lame qe sdo vije ate,boo si jam si Ēyri,tpakten tkishe vene ate ku kam mbulu fytyren!Njs se fajin une e kam qe skam dale bukur se ti mbetesh fotograf i zoti tongue :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:32 pm

doni shkruajti:
cpik qe kom bo nji tamom nji qyl kom fut

hahah e mban mend..kte 4 e ke fut tamom ktu kur ta bona foton Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 11:55 am

po gjithmon tamom i kom fut un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 3:22 pm

te pakten e fute dono???apo hic!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 7:19 pm

e futa mi si se futa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 10:40 am

ME PELQEN FIRMA E DONIT....URIME LAL PER BEBIN... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 11:51 pm

hot spicy shkruajti:
unaaa

ktu jam unaaaa me syzet qe mka dhan vdekja_eshte_mundesia

aaaa po pse ske dal me qyzet e tuja qe te e dukeshin me mir tiparet e surratit Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 12:40 am

meqe jan ven shum foto te modifikuara.,.thash te vej dhe une nje

Fotot e antareve. - Faqe 37 Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 1:20 am

uu sa hot ngjaka kshu kjo fotoja lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 7:23 pm

Slash shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 37 Xhehj5

une te taraca e shkolles

te vdes per ty une se ma heq trurin,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 7:46 pm

Child In Time shkruajti:
hot spicy shkruajti:
unaaa

ktu jam unaaaa me syzet qe mka dhan vdekja_eshte_mundesia

aaaa po pse ske dal me qyzet e tuja qe te e dukeshin me mir tiparet e surratit Laughing

sa bukur qe ka dal dreqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:16 pm

angel boy shkruajti:
meqe jan ven shum foto te modifikuara.,.thash te vej dhe une nje

Fotot e antareve. - Faqe 37 Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


EC BOSI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:18 pm

Photobucket

JA PO E VE ENE UN NJI KSHU
ME MODIFIKEISHEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 4:00 am

lali un tkam pa si fytyr kshu qe tani po lavderoj ket gocen se qenka sexy fare :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 1:54 pm

Burzgoroth shkruajti:
lali un tkam pa si fytyr kshu qe tani po lavderoj ket gocen se qenka sexy fare :D:D:D:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Fotot e antareve. - Faqe 37 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 37 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot e antareve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 37 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Fotot e antareve.
» Fotot e vipave tuaj me te preferuar!
» A mund te kem msn te antareve te forumit ?
» poezi kushtuar antareve te forumit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: