Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcap17%Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcap29%Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcap31%Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcap23%Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 22 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap 
hot_spicy
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 22 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap 
Darkangel
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 22 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap 
angel boy
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 22 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 22 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap 
Child In Time
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 22 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 22 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 22 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap 
rapper_girl
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 22 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap 
Mars
Fotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 22 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 22 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Fotot e antareve.

Shko poshtė 
+57
Iron Snake
kitty
maria gracia
doni
cool
Ernesto_Guevara
3bla
hot_spicy
Rej
Slash
the space
Kryptonite
don corleone
barbi brune
Blue Paradise
Shpirti-pist
angel_wolf
wooow
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
Mrs.perfect
ceku
bad boy
saturno
Venus
Burzgoroth
DangerousGirl
Come As You Are
dj jero
smart devil
SupergirL
the doctor 2000
Endi
free spirit
The_Sentinel
Une
ervin
total overdose1
almir_metallica_4ever
angel boy
ana
baks
fefe_
COLORED_SPIRIT
Soldier Of Fortune
rapper_girl
RioT
jurgeni
Assy
Child In Time
Darkangel
cun_selvie
tigri-verdheblu
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
61 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AutoriMesazh
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 35
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 1:31 pm

RioT shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
RioT shkruajti:


shif thpirtin e vockel,,tkma yll fare ,,ja merr ne kthes motres tate,,por prap ajo ngelet endrra iem erotike Razz
hahahahahaha
ajo esht baribie me,,esht endrra e te gjithve hahahahah bej shaka,,po nxirr nje here fotot e tuja ti,pastaj e shofim kush esht yll ktu! :D


Fotot e mia mee looooooool ,,jo flm :yeah:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 35
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 1:33 pm

S.A.M shkruajti:UNAAAAAA E KA BO DARKU Razz

e bukur fotoja Jam une ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
VizitorFotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 1:35 pm

Fenkjuuuu bre Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorFotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:48 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
barbi brune shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 22 Immagine6


Ky ketu jam une!!!
o bukurosh sa mire me vjen qe nga metalar je kthyer ne rrepist me pelqen kjo gje

hahahahaahah nga metalr ne rrepist thot kjo. ppff esht asnjanes ai mi.


dark paradise keni dal si yyyyllllll :D :D :D


hmmm me falni kush e tha kete asnjejes dhe kush e tha kete metalshpal??? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 31
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:52 pm

metalshpal???cfare eshte beb?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorFotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:53 pm

barbi brune shkruajti:
metalshpal???cfare eshte beb?

metalshplar sorry per gabimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 31
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:56 pm

EroldCeka shkruajti:
barbi brune shkruajti:
metalshpal???cfare eshte beb?

metalshplar sorry per gabimin
hahahh te rafte e mira por une ashtu te dija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 9:10 pm

flm per komentet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 11:22 pm

sa bukur paskeni dal mii Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga rapper_girl nė Fri Oct 31, 2008 11:23 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 11:23 pm

sa buuuuuukuuuuuuuuuurr te dyjaaaa
eh ca dite sot :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 11:29 pm

Nje foto u prish pasi superonte formatin maksimal te lejuar ne forum (800 x 600 pixel)

_________________
Fotot e antareve. - Faqe 22 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:00 pm

Fotot e antareve. - Faqe 22 DSC00568

Po e ve dhe njehere ate foton qe u prish,ishalla se prish me sof! Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:02 pm

e heq sof po i bej gropen une Razz

kam dal keeeq por per inat te sof du qe trrij aty Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Fotot e antareve. - Faqe 22 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:06 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 22 DSC00568

Po e ve dhe njehere ate foton qe u prish,ishalla se prish me sof! Razz Razz

o zot o zot njera me e bukur se tjetra...
:D :D
kot sme kan thene mua qe juxheni eshte shume e mire....por shof qeedhe frenkli eshte shum simpatike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:08 pm

jo re se aty skemi dal gje ne. origjinale me mire jemi mduket.hahaha loool

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Fotot e antareve. - Faqe 22 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:09 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
jo re se aty skemi dal gje ne. origjinale me mire jemi mduket.hahaha loool


po mi po ke te drejte,pse qeesh?? Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:10 pm

tashi nga foto mund te jap koment une..se live nuk ju njoh Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:15 pm

hihihi sh bukur keni dal goca po jeni me tmira origjinale hahahhahah!!puc sh te dyjave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:17 pm

1 gje s'kuptoj une/ pse e kam shtrembuar fytyren ashu,ppffff scratch .
me duket se me kishte kapur e qeshmja :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Fotot e antareve. - Faqe 22 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:18 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
1 gje s'kuptoj une/ pse e kam shtrembuar fytyren ashu,ppffff scratch .
me duket se me kishte kapur e qeshmja :D


haahahahahahahhahahah...!!!kur se kupton ti do e kuptojm ne te tjeret..??!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:38 pm

Fotot e antareve. - Faqe 22 DSC00518

Stafi i forumit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:40 pm

hajde stafi hajde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 5:41 pm

apappapa njani me i bukur se tjetri jeni!!keni dal shum buukur..ka lezet kshu stafi bashk hahahh!! Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 6:52 pm

iiii sa bukur,sinqerisht po mpelqeni shuuuuum. Smile Smile Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Fotot e antareve. - Faqe 22 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 10:05 pm

Ne ate foto duhet te ishin edhe lacuna_coil dhe venus se edhe ato nuk mbeten prapa edhe pse nuk jane me ne staf.

Tani duhet ti kishit sqaruar pak se kush jane ne foto.

Sipas rradhes: Child Of Darkness, Soldier Of Fortune, Mars dhe rapper_girl

_________________
Fotot e antareve. - Faqe 22 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content
Fotot e antareve. - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 22 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot e antareve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 22 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: