Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcap17%Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcap29%Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcap31%Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcap23%Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 12 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap 
hot_spicy
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 12 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap 
Darkangel
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 12 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap 
angel boy
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 12 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 12 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap 
Child In Time
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 12 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 12 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 12 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap 
rapper_girl
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 12 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap 
Mars
Fotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 12 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 12 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Fotot e antareve.

Shko poshtė 
+57
Iron Snake
kitty
maria gracia
doni
cool
Ernesto_Guevara
3bla
hot_spicy
Rej
Slash
the space
Kryptonite
don corleone
barbi brune
Blue Paradise
Shpirti-pist
angel_wolf
wooow
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
Mrs.perfect
ceku
bad boy
saturno
Venus
Burzgoroth
DangerousGirl
Come As You Are
dj jero
smart devil
SupergirL
the doctor 2000
Endi
free spirit
The_Sentinel
Une
ervin
total overdose1
almir_metallica_4ever
angel boy
ana
baks
fefe_
COLORED_SPIRIT
Soldier Of Fortune
rapper_girl
RioT
jurgeni
Assy
Child In Time
Darkangel
cun_selvie
tigri-verdheblu
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
61 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AutoriMesazh
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 11:09 pm

Mua me pelq si ylla se me duket si me perkedheli edhe e di qe thuhet yje e kam 10 gjuhen dhe letersine bashke! tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 1:39 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
kot per qef.

Po e ve prap foton une se kaloi nje faqe tjeter, dmth qe te rrije ktu ne fillim.

Fotot e antareve. - Faqe 12 Photo-10


te dy si shpiirt, banga me nxenesit me njiish hihi :D:D ju puc te dyve Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 1:47 pm

o solder pse ka dal ashtu megi??hahahahahahhaha e poshtra sa kam qesh. Razz Razz Razz

shum mire keni dal.
ju puc te dyve dhe ti qesh icik e burr kur del fotografi. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Fotot e antareve. - Faqe 12 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 3:49 pm

Mars shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 12 Hhhh-1

Ketu icik si kot kshu po sa per te kujtu diten e pare te shkolles! :D


sh e bukur..ke pre floket ti se sikur i ke pas tgjata apo jo? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 11:20 pm

mars ke dal sh mire te ajo fotoja seriozisht ke dal shumeeee bukur!!!ti je e bukur vet po edhe ne foto ke dal sh bukur!!
s.o.f dhe free spirit keni dal sh te mire te fotoja!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 2:41 pm

Sh flm Endi dhe Milka!Po po i akm pre floket po sa ka!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 3:10 pm

sa bukur te gjitha fotot! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 7:15 pm

Unaaa
Foto Casti Moo Razz
create avatar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 7:17 pm

Dhe kjo mpelqe sh :D
create avatar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 7:35 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 7:36 pm

sa per informacion un jam ajo goca mbrapa jo kjo me te verdhe ajo eshte nje prej shoqeve me te mira..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 8:23 pm

saturno shkruajti:
create avatar
Create avatar

nice :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 8:42 pm

te gjitha fotot qe jane vene jane shummeeee te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 8:46 pm

saturno shkruajti:
create avatar
Create avatar

shum e mire je :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 8:47 pm

S.A.M shkruajti:
Unaaa
Foto Casti Moo Razz
create avatar


ca hongsha zemren un ty sa e mir qe je Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 8:47 pm

S.A.M shkruajti:
Dhe kjo mpelqe sh :D
create avatar

edhe mua me plq shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 3:27 pm

angel boy shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Unaaa
Foto Casti Moo Razz
create avatar


ca hongsha zemren un ty sa e mir qe je Puthje

ihi te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 3:29 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
kot per qef.

Po e ve prap foton une se kaloi nje faqe tjeter, dmth qe te rrije ktu ne fillim.

Fotot e antareve. - Faqe 12 Photo-10

UEEEEEEEEE SA NJISH :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 3:31 pm

Mars shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 12 Hhhh-1

Ketu icik si kot kshu po sa per te kujtu diten e pare te shkolles! :D

UAAAAAA PO ME KUJTON VETEN, EDHE UN MAJE BANKES RRIJA lol!
SA BUKUR KE DAL MI SHTRIG :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 3:49 pm

o njerez,o venus plzzz ver fotot qe bem sot,ok???? :D :D :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Fotot e antareve. - Faqe 12 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 3:50 pm

du ti shof ne una fotot qe keni bo sa me shpejt tkini munci vejini Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 3:57 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
o njerez,o venus plzzz ver fotot qe bem sot,ok???? :D :D :D
epra o venuuuuuuuuus,,se du te shof sa keq kam dal hauhauaha,,un si shum e zen em pun,,dmth me canten e gretes Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 5:04 pm

saturno shkruajti:
create avatar
Create avatar

me kto te dyja dhe te tejret isha sot gjithe diten :D:D
i kam shshshxhaaaaaan se jane shsh te mira te dyja :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 7:44 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 7:46 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Fotot e antareve. - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 12 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot e antareve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 12 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: