Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcap17%Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcap29%Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcap31%Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcap23%Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 11 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap 
hot_spicy
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 11 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap 
Darkangel
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 11 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap 
angel boy
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 11 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 11 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child In Time
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 11 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 11 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 11 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap 
rapper_girl
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 11 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap 
Mars
Fotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_lcapFotot e antareve. - Faqe 11 I_voting_barFotot e antareve. - Faqe 11 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Fotot e antareve.

Shko poshtė 
+57
Iron Snake
kitty
maria gracia
doni
cool
Ernesto_Guevara
3bla
hot_spicy
Rej
Slash
the space
Kryptonite
don corleone
barbi brune
Blue Paradise
Shpirti-pist
angel_wolf
wooow
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
play_boy
Mrs.perfect
ceku
bad boy
saturno
Venus
Burzgoroth
DangerousGirl
Come As You Are
dj jero
smart devil
SupergirL
the doctor 2000
Endi
free spirit
The_Sentinel
Une
ervin
total overdose1
almir_metallica_4ever
angel boy
ana
baks
fefe_
COLORED_SPIRIT
Soldier Of Fortune
rapper_girl
RioT
jurgeni
Assy
Child In Time
Darkangel
cun_selvie
tigri-verdheblu
Mars
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
61 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:04 pm

dj jero shkruajti:
1 pyteje..soldier ate foton me photoshop e ke bere>?????????????

jo

_________________
Fotot e antareve. - Faqe 11 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 4:55 pm

DHE NJE PYTEJE TJETER PO NUK MERZITESH(ME CA PROGRAMI E KE BERE ATE FOTON)?????????????????? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 7:46 pm

[quote="Soldier Of Fortune"]o xheni nuk e kam problem qe ke publikuar nje foto timen, por qe ke publikuar nje foto te modifikuar me motive te marra nga HIM. Se i paragjykojne shume ata dhe cfare nuk thone. Po ama te thone cfare te duan. Fotoja ka dale kryeveper. Kam bere edhe nje foto tjeter pak a shume te ngjashme me kete ku ka dale Mars dhe Saturno.[/quoteMad Mad Mad Mad e cfare thoken kshu????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Fotot e antareve. - Faqe 11 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 1:59 pm

dj jero shkruajti:
DHE NJE PYTEJE TJETER PO NUK MERZITESH(ME CA PROGRAMI E KE BERE ATE FOTON)?????????????????? scratch

VCW VicMan's Photo Editor

Te gjihe grafikat e forumit me kete program jane bere. Vetem ajo ikona "Stafi Organizativ" qe del poshte emrave te stafit eshte bere me photoshop.

_________________
Fotot e antareve. - Faqe 11 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 33
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 2:37 pm

rapper_girl shkruajti:
une ne dasem Smile :D

Fotot e antareve. - Faqe 11 Image003

Ueeeeeeeeeeeeeee me rop shpije sa bukur paska dal goca.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 3:59 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
dj jero shkruajti:
DHE NJE PYTEJE TJETER PO NUK MERZITESH(ME CA PROGRAMI E KE BERE ATE FOTON)?????????????????? scratch

VCW VicMan's Photo Editor

Te gjihe grafikat e forumit me kete program jane bere. Vetem ajo ikona "Stafi Organizativ" qe del poshte emrave te stafit eshte bere me photoshop.

nuk i gjije dot te gatshme ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 4:08 pm

pse do merrja baner te gatshem une, doja baner ku te shkruhj adoleshentet, edhe ate ne portal e kam bere vete me fotomontazh. Kurse ajo tek antaret ne linje dhe ikona mesazhe te rej apo nuk ka mesazhe apo forumi eshte kycur jane marre te gatshme

_________________
Fotot e antareve. - Faqe 11 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:45 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 11 KristieridheHimlol-1

ktu esht kitty (besoj se nuk e keni harruar) dhe s o f.

uhhh ka ca kohe kjo foto dhe sot e gjeta se me kishte humbur ne cepat e pc. Razz

shi sa bukur e ka ber s o f foton, e ka qar me lot.

solder mfal nqs nuk te pelqen qe e kam nxjerr. mund ta heqesh po deshe.
hehehehe fansa te HIM hallall shume bukur si personat ne kete foto ashtu edhe modifikimet e bera ne kete foto mgjths te them te drejten kam ca kohe qe Ville ma ka sjelle ne maje te hundes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 11:24 pm

hahaha
sa e forte sot kur po degjonim ate kengen qe bertiti ky villja
ca tha ai cuni "e kapi njeri per b**he kte?"
hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 11:34 pm

Fotot e antareve. - Faqe 11 Hhhh-1

Ketu icik si kot kshu po sa per te kujtu diten e pare te shkolles! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 11:36 pm

Mars shkruajti:
Fotot e antareve. - Faqe 11 Hhhh-1

Ketu icik si kot kshu po sa per te kujtu diten e pare te shkolles! :D

o yvvvvvvvv sa bukur qe ke dal si shpirt je nga te gjitha anet...
syckat i ke te papame fare.. Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 11:39 pm

Haha, te gjitha ftyra te njofteme. Ajo me bluze gri aty prapa qe ka kthyer kurrizin eshte Venus, sa e paedukate, nji nga ato dy gocat me te zeza prapa teje me duket se eshte alba. Pastaj Arbi aty prapa, ajo me kmishen bardhe qe i ka dal vetem krahu me duket si eriselda, jetmirit i ka dale vetem nje sy, ajo goca me bluzen me vija si jona me duket, kurse kjo goca qe ka dale ne plan te pare eshte rrokstarja e klases.

_________________
Fotot e antareve. - Faqe 11 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 11:43 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Haha, te gjitha ftyra te njofteme. Ajo me bluze gri aty prapa qe ka kthyer kurrizin eshte Venus, sa e paedukate, nji nga ato dy gocat me te zeza prapa teje me duket se eshte alba. Pastaj Arbi aty prapa, ajo me kmishen bardhe qe i ka dal vetem krahu me duket si eriselda, jetmirit i ka dale vetem nje sy, ajo goca me bluzen me vija si jona me duket, kurse kjo goca qe ka dale ne plan te pare eshte rrokstarja e klases.

E shef ti, kot se kam nickun ashtu te hi5 une! :D

affraid Qyqa te gjitha i dallove mire pervec venus!Cjane keto gabime o Er!Edhe Mena ajo!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 11:44 pm

We, qysh nuk dallova ormenen, po ka edhe venus nje bluze ashtu, plus qe edhe floket ashtu i kishte bere diten e pare me rrela. Imagjino pak, kam gjet edhe krahun e eriseldes, si ne klasen time aty une.

_________________
Fotot e antareve. - Faqe 11 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 12:07 am

Qyqa re sof, ti dallon krahun e seldes edhe me ngaterron mua e??? mire mire.
ti mars shume bukur ke dale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
Come As You Are


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 31
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 12:22 am

Converset vertete shume shume shume... pafundesisht shume te lezetshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 12:27 am

Come As You Are shkruajti:
Converset vertete shume shume shume... pafundesisht shume te lezetshme

Flm :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 9:51 am

si qenka bere njera yll bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 3:10 pm

qenke be me shkumes te krahu mars lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 11:03 pm

Ne foto majtas une, djathtas free spirit


Fotot e antareve. - Faqe 11 Photo-10

_________________
Fotot e antareve. - Faqe 11 Img1


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Sun Jan 25, 2009 1:40 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 11:05 pm

cne me converse ti re??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 11:06 pm

kot per qef.

Po e ve prap foton une se kaloi nje faqe tjeter, dmth qe te rrije ktu ne fillim.

Fotot e antareve. - Faqe 11 Photo-10

_________________
Fotot e antareve. - Faqe 11 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 11:07 pm

haha sa do thoja dhe une!Soldieri ka thene sdo vesh ndonjehere converse!Njs si ylla te dy :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 11:07 pm

thuhet yje jo ylla

_________________
Fotot e antareve. - Faqe 11 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 11:07 pm

Sa per converset e ka fajin megi.

_________________
Fotot e antareve. - Faqe 11 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

Fotot e antareve. - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Fotot e antareve.   Fotot e antareve. - Faqe 11 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot e antareve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 11 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: