Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcap17%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcap29%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcap31%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcap23%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E urrej 1 njeri kur..!!

Shko poshtė 
+43
Zhana
blue angel
*...BE YOURSELF...*
maria gracia
LaLuC-I
Rej
the space
hot_spicy
MaRgOt
bituku85
Child Of Darkness
barbi brune
Shpirti-pist
angel_wolf
aurel_m131
odise
wooow
play_boy
alex_anto
CiarA
angel boy
total overdose1
SIMPATIKU_DR
Burzgoroth
dj jero
dead angel
Lacuna_Coil
don corleone
Endi
ani
Mars
3rrorr
Venus
Darkangel
SupergirL
RioT
Child In Time
smart devil
fefe_
Soldier Of Fortune
Blue Paradise
rapper_girl
vdekja_eshte_mundesia
47 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 1:29 pm

urej nje njeri kur,flet shum,dhe ato qe flasin me ironi.i kam vdekje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:47 pm

Urrej esht fjal e madhe,,por nerv kam ata qe shesin mend per diqka qe se kan ba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:50 pm

e urrej nje njeri kur me can k****
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:52 pm

e urrej nje person kur genjen dhe kur flet mrapa kraheve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:53 pm

Shtiret...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:54 pm

mashtrojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:55 pm

[quote="Endi"]e urrej nje person kur genjen dhe kur flet mrapa kraheve![/quote]

dhe aq me teper per gjera qe nuk i interesojn faaareeee Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:14 pm

e urrej nji njeri kur esht perfitus dhe perfiton nga pafajsia e te tjerve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:33 pm

Kur shet pordh,edhe kur merr shume konfidenca me rob qe nuk ka qe i njef shume..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:55 pm

kur del jashte tipit vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune


Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 32
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 3:27 pm

KUR ESHTE 14 VJEC DHE ASNJEHERE NUK KA PROVUAR TE SHESI DROGEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 4:05 pm

kur del nga karakteri vet vetem qe ti bi te tjerve ne sy.
ppffff BE YOURSELF!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Nov 16, 2008 10:39 pm

e urrej nje njeri kur shtiret Mad:x
kot e ka se merret vesh kollaj hiihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 2:05 am

kur ben si interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 6:04 pm

e urrej nje njeri kur kur flet mrapa krahve dhe pastaj te thot ishte loje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 7:09 pm

kur bo kshu si i shkathet....kur mbojn kshu ose si flas mo ose i largohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 7:14 pm

kur me merzisin ( ka shume gjera qe me merzisin)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 31
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 7:25 pm

ti dmth edhe kur dikush ben nje muhabet jo shum te kencen dmth qe te merzit ti e urren???

Deri me sot skam arritur te urrej askend dmth askush ska ber dicka qe tme bej qe ta urrej .....


Do ta urreja nese do me bente KEQ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 7:31 pm

ndersa un kam shume persona qe urrej.

ndersa per ate qe the- nuk e urrej sepse muhabetet qe thote nuk me interesojne, atehere thjesht e kam inat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 31
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 7:32 pm

ngaqe ke then qe ato qe me merzisin sa her merzitem ne dit un i bie ti urrej te gjithe :D nejse mendimi jot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 7:33 pm

varet se per cfare merzitesh ti, dhe ne te kundert une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 31
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 7:40 pm

po ke te drejte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:10 pm

e urrej kur do te bjeri ne sy dhe bon si interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:23 pm

sdi te bej 1 gje mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 3:21 pm

e urrej nje njeri kur hiqet si rob i mir Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E urrej 1 njeri kur..!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» E URREJ ......
» Si ta kuptosh se nje njeri te do?
» si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?
» cdo njeri eshte unik !!!!
» Do me uroje njeri per pushime?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: